320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Ei näinud mängu. Mis juhtus siis?
    Kanderaamiga viidi ära Vorm ja Richards, mõlemat raviti ka päris kaua väljakul.

    Kommentaar


      Ja litaki ongi Richards potentsiaalselt veebruari lõpuni audis.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          City ilma Silvata on nagu Mardo ilma munnita - Mustamäe vanasõna

          Kommentaar


            ei hakka romaani kirjutama - city vääris täna võitu!

            Kommentaar


              Aitäh härra kohtunik, kes sa jätsid meile 2 penaltit andmata ning ei lugenud Agüero täiesti määrustepärast väravat ära. Ei ole mingit tuju teha pikemat mänguanalüüsi sellise pasa pärast. Lisada võiks ka veel selle, et Mancini võiks juba vaikselt kotte hakata kokku panema.

              Kommentaar


                Kohtunik jättis selge penalti Cityle andmata viimasel üleaja minutil, kui Balotellit selgelt särgist tiriti ja kohtunikul oli selge vaade sellele olukorrale. Jääb mõistmatuks, miks penalti andmata jäi. Oleks teinud tabeliseisu kõvasti põnevamaks, kui City oleks siit 3 punkti võtnud. Cityl veel minimaalne võimalus olemas, et alagrupist edasi saada, aga seda kindlasti ei juhtu enam.



                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                  Aitäh härra kohtunik, kes sa jätsid meile 2 penaltit andmata ning ei lugenud Agüero täiesti määrustepärast väravat ära. Ei ole mingit tuju teha pikemat mänguanalüüsi sellise pasa pärast. Lisada võiks ka veel selle, et Mancini võiks juba vaikselt kotte hakata kokku panema.
                  Tuleb n6ustuda,lõpuks tehakse t6siselt liiga PriemerLiiga klubidele aga see oli ikka .... määrustepärane värav,mida ei loetud+Balotelli 100%penalt,ei tahaks olla jh ei selle kohtuniku nahs ega city poolehoidjate,fack on see et eurohooaeg sai lõpu.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Gifi järgi - Mario proovis liiga kaua püsti olla, just siis kui lahti lasti hakkas alles pikali viskuma (Bisquits oleks selle aja peae juba jõudnud ka näost maas rulludes kinni haarata). Viga nontheless.

                    Kommentaar


                      oleks olnud united v ajax ning näiteks young oleks maha tiritud, oleks 100% pennu olnud

                      Kommentaar


                        Mancini has also been over to the touchline to complain to a cameraman, who he seems to be blaming for getting in the way of the assistant referee to prevent him seeing the penalty incident.
                        džiisõs.

                        ja ääremärkuse mõttes ka, et viimase minuti pendlaolukorrani viinud karistuslöök anti valele poole. see oleks pidanud ajaxi kasuks minema.

                        aga noh üldiselt:

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                          Aitäh härra kohtunik, kes sa jätsid meile 2 penaltit andmata ning ei lugenud Agüero täiesti määrustepärast väravat ära. Ei ole mingit tuju teha pikemat mänguanalüüsi sellise pasa pärast. Lisada võiks ka veel selle, et Mancini võiks juba vaikselt kotte hakata kokku panema.
                          Mancini on süüdi selles, et ta pole nii õudne koll, et kohtunikud teda kardaksid?


                          EDIT: tervitan ka reisisaatjat, kes olukorra juures oli. Täiesti kasutud tolkamid. Ma olen vist 2x näinud, kui reisisaatja penalti määrab. Esimesel korral sai vale kaitsja kollase ja teisel korral määrati täiesti vale penalti. Ülejäänud aja sügavad seal mune.

                          Kommentaar


                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mancini on süüdi selles, et ta pole nii õudne koll, et kohtunikud teda kardaksid?


                              EDIT: tervitan ka reisisaatjat, kes olukorra juures oli. Täiesti kasutud tolkamid. Ma olen vist 2x näinud, kui reisisaatja penalti määrab. Esimesel korral sai vale kaitsja kollase ja teisel korral määrati täiesti vale penalti. Ülejäänud aja sügavad seal mune.
                              Roma Udinese mängus ka ( eeldan, et nägid või käiski see mäng nende kahe hulka?)seal need mõttetud vennad midagi tegid, aga üldiselt jah, naljakas kohe vaadata neid, samas palka nad vist saavad, aga üldiselt ikka vilets elu neil, kui satub külm ilm olema ja mõnikord lausa visatakse härrasid millegagi siis ikka ei kadesta. Kõrgemalt võiks natuke selgemad juhised tulla, praegu tundub, et nad kardavad otsuseid teha, samas kui sa 69 minutit passi tühja ja 70 minutil juhtub action siis ikka võtab värisema vist küll ja ei julgeta vastutust enda peale võtta, loodetakse peavilistaja peale või ei julgeta piuksatadagi. Ehk minu hinnangul nad suht kasutud.

                              Kommentaar


                                Vince sulle on ikka Shitty südamelähedane ma vaatan. Miks muidu tuleksid siia teemasse "ära panema"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X