320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Götze Barry asemele tuua, kas natukene liiga ründavaks ei kisuks? Wigani vastugi oldi kaitsefaasis hädas ja peaks just nagu rõhuma rohkem kaitsele. Samuti, miks peaksid Iniesta ja Messi tegema karjääris sammukese tagasi ja Citysse tulema? Ma ei halvusta Cityt, ka Chelsea oleks tagasikäik. Benzema on täpselt samasugune nagu Edin Dzeko, kuid Dzeko on natukene parem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kui Götze Barry asemele tuua, kas natukene liiga ründavaks ei kisuks? Wigani vastugi oldi kaitsefaasis hädas ja peaks just nagu rõhuma rohkem kaitsele. Samuti, miks peaksid Iniesta ja Messi tegema karjääris sammukese tagasi ja Citysse tulema? Ma ei halvusta Cityt, ka Chelsea oleks tagasikäik. Benzema on täpselt samasugune nagu Edin Dzeko, kuid Dzeko on natukene parem.
      esiteks ma ei ütle, et su jutt vale oleks, su jutus on iva sees, aga meil on olemas juba kaitsvam keskpoolik dejong pluss ma usun, et parim kaitse on siiski rünnak. võib olla benzema oli väike liialdus, aga ta oleks hea variant balo asemel. ehk kui mourinho tuleks, poleks balol nagunii meeskonnas kohta, sest nende kahe mehe suhted pole just kõige paremad. lisaks ei arva ma, et messi ja iniesta tulek oleks neile samm tagasi, sest premier league on neile veel avastamata suurus ja see on palju tugevam ja konkurentsitihedam kui seda on la liga. kui nad suudaks end premieris tõestada, siis võiks öelda, et tegu on maailma parimate mängijatega. seda eriti messi puhul, kes pole koondises midagi suurt saavutanud(ilmselt ei saavutagi). tõestagu end siis vähemalt premieris.

      Kommentaar


        Kas sa reaalselt mõtled ja räägid ka kõike seda, mida sa City teemas toodad või on see tartanjan96 paroodiakonto nagu @MarioBaloltelli twitteris. Kui sa veel asjaga kursis pole, siis väike newsflash de Jong allkirjastas augustis 3-aastase lepingu Milaniga ja City´ga pole tal midagi pistmist.
        A jah üks väike küsimus veel - kui see on reaalne konto, kas see 96 kasutajanime lõpus tähistab su sünniaastat ?

        Kommentaar


          See on kellegi vana varikonto juba

          Kommentaar


            Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
            Kas sa reaalselt mõtled ja räägid ka kõike seda, mida sa City teemas toodad või on see tartanjan96 paroodiakonto nagu @MarioBaloltelli twitteris. Kui sa veel asjaga kursis pole, siis väike newsflash de Jong allkirjastas augustis 3-aastase lepingu Milaniga ja City´ga pole tal midagi pistmist.
            A jah üks väike küsimus veel - kui see on reaalne konto, kas see 96 kasutajanime lõpus tähistab su sünniaastat ?
            dejongi puhul eksisin, ega ei saa kõigega kursis ka olla. see ilmselt siis seletabki seda, miks ma pole veel teda see aasta city särgis mängimas näinud. tegijal juhtub nii mõndagi, kõik eksivad. kui te mu mõistuses kahtlate, siis ärge te uskmatud unustage, et kõik mu senised ennustused on peaaegu eranditult ka täppi läinud. ja mis mu sünniaasta siia puutub? on sellega mingi probleem?

            Kommentaar


              nii mu kõik city fännidest sõbrad, aeg on jõudnud sinnamaale, et ees terendab suursugune manchesteri derby, mille vastu ei saa ükski teine derby maailmas. seda ei anna võrrelda ei kahe vaese liverpooli klubi omavahelise togimisega, kui ka "suursuguse" el classicoga, mis on lihtsalt üle paisutatud meedia poolt. manchesteri derby on midagi ülimat, midagi mis toob kananaha ihule. ja teate miks? sest see on kõige ühepoolsem derby maailmas! jah, 90% tõenäosusega võidab city vähemalt 3 või enama väravaga. city võidu peale pole mõtet isegi panustada, sest city võidukoif peaks minu andmete kohaselt olema 1,005. ise ootan, et väravavõrku sahistaksid džeko ja agüero, aga kõlbavad ka balo ja toure. tourele meeldib maiustada just endast nõrgemate vastu. siis ta tunneb end veel suursugusema ja tugevamana. city!

              Kommentaar


                the-troll-hunter-header.jpg Tundub, et millekski muuks peale trollimise see teema enam ei kõlbagi.

                Kommentaar


                  Hea teema on ju

                  Kommentaar


                    hahahahahah @ last post. BEST

                    Kommentaar


                      selle pildiga meenus teine mingil põhjusel

                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Loodan, et nädalavahetusel olete sama entusiastlikud...
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          Loodetavasti ei ole serblastel sama monotoonsed jõulud, kui Kolarovi laulu interpreteering.
                          German Bedtime stories are joyful as well.

                          Kommentaar


                            miks siin alati nii vaikne on? kuhu küll kõik fännid jäid? uusi mängijaid ka ostate vä

                            Kommentaar


                              1 - Man City have become the first English club ever to have failed to win even 1 match in the group stage of a CL season.

                              3 - Man City's total of 3 points this season is the worst for an English club in group stages in CL history (Blackburn had 4pts in 1995-96).


                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Mancinil tool kõigub ka või tähtsam on/oli hoopis PL?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X