320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ikka PL/raha. Hiljuti mingis kirjutises (Guardianis) lahati teletulust saadavat raha... räägiti lähitulevikust, kus teleõiguste müügist planeeritakse saada viis miljardit naela, mis tähendaks PLi võitjale +100 miljonit naela.
    Eks see ole nüüd iga inimese enda otsustada, mis on õige, mis on vale.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      mancinilt tuli ühtlasi klassikaline "nüüd saabki liigale keskenduda" kohe mängujärgses bbc intekas ära.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        mancinilt tuli ühtlasi klassikaline "nüüd saabki liigale keskenduda" kohe mängujärgses bbc intekas ära.
        mis on ju tegelikult jumala õige. euroopa liiga ei annaks city'suguse klassiga meeskonnale midagi juurde ja parem ongi keskenduda premier league'le. ma muidugi ei ütle, et see on hea, et me champions league'st välja kukkusime, aga juhtub ka parimatel. järgmine aasta ootaks vähemalt poolfinaali pääsu või isegi finaali. see eeldab suvel muidugi häid oste, sest nagu praegune cl-i kampaania näitas, siis midagi jääb meeskonnast vajaka. ma vähemalt loodan nüüd, et see negatiivne energia cl-ist pööratakse nädalavahetusel manu vastu positiivseks ja purustatakse need keigarid. city peab näitama, kes on manchesteris kuningas, kes on hegemoon. eastlands'i nimel!

        Kommentaar


          Man City have three stars on their badge to mark how many Champions League games they've won in their history.

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            mis on ju tegelikult jumala õige. euroopa liiga ei annaks city'suguse klassiga meeskonnale midagi juurde ja parem ongi keskenduda premier league'le. ma muidugi ei ütle, et see on hea, et me champions league'st välja kukkusime, aga juhtub ka parimatel. järgmine aasta ootaks vähemalt poolfinaali pääsu või isegi finaali. see eeldab suvel muidugi häid oste, sest nagu praegune cl-i kampaania näitas, siis midagi jääb meeskonnast vajaka. ma vähemalt loodan nüüd, et see negatiivne energia cl-ist pööratakse nädalavahetusel manu vastu positiivseks ja purustatakse need keigarid. city peab näitama, kes on manchesteris kuningas, kes on hegemoon. eastlands'i nimel!
            Parimatel juhtub kaks aastat järjest?

            Kommentaar


              Eks see City kallal ilkumine on umbes sama mõttekas kui Chelsea nöökimine Romani saabudes. Raha šeikide taskutest lähiajal otsa ei lõpe ja eurotiitel ei jää tulemata. Varem või hiljem.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kui jalgpalli juurde ronivaid rahabosse liiga palju on, siis kõigile ju ikka karikaid ei jätku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Eks see City kallal ilkumine on umbes sama mõttekas kui Chelsea nöökimine Romani saabudes. Raha šeikide taskutest lähiajal otsa ei lõpe ja eurotiitel ei jää tulemata. Varem või hiljem.
                  Romani 2 esimest hooaega - 2x CL poolik, naftabossidel - lol...
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    naftabosside lähenemine (tasa ja targu - iseasi kui hästi see neil välja tuleb) ja (meeskonna) algstaadium (Chelsea oli järjepidev kõrgete kohtade nimel heitleja) on erinev Romka omast. Nagu vanem ja targem ütles - varem või hiljem.
                    See kõik muidugi ei sega meid nende üle naermast... vähemalt hetkel
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kelle üle sa naerad? Mängijate kes teenivad roppu raha? Naftabosside üle kellel pole sentigi vaja oma elu jooksul teenida?

                      Kommentaar


                        muidugi, sest raha = edu ja õnn.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Meistrid on, raha on, fööniga vastu pead ei saa. Mis siin naerda on?
                          Et laiendame kästilust, õnn= raha JA TIITLID
                          nojah, fakk muud väärtushinnangud, eksole. Eih, kellele mis

                          Aga jah, ega siin muud ilkumist polegi siin vaja kui fakti, et seni Premmi klubide halvim esinemine CLis vaatamata nendele kulutatud meeletutele summadele.
                          Ja pealegi see argument, et raha on, tuleb kohe CL tiitel ka... palju Real oma Kakadele ja Ronnidele kulutas siin ... mitu tiitlit neil seni näidata on. See point ka õige, et neid rahaklubisid tuleb nagu seeni pärast vihma, aga CLi on ainult 1 ...

                          Kommentaar


                            Haigelt võimas teema.


                            City algkoosseis:
                            Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Clichy, Yaya Toure, Barry, Nasri, Silva, Aguero, Balotelli

                            Kommentaar


                              Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Clichy, Yaya Toure, Barry, Nasri, Silva, Aguero, Balotelli

                              Kommentaar


                                Puht statistiliselt võttes on city mängu juba võitnud, pandi kolo toure ka sisse vaimset võiduseisu hoidma, rooney järgmine hooaeg citys. Varsti annab manu lihtsalt alla, inglismaa (loe euroopa) parim klubi (city) võtab siit mängust oma. Tsiteeriks mancinit "this game is utterly pointless, its like playing against wolverhampton u17"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X