320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin ka lehel ära. Üpris rõlge värk.

    Kommentaar


      Seletage pimedale mis seal rõlget on? Suht ok leht imo.

      Kommentaar


        üks mu lemmik kodulehti vutiklubide arvestuses.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Eks see olegi subjektiivne. Minu jaoks on vastukarva selline "kahe scrolli" süsteem kodulehel, eriti kui see parem äär niimoodi seal laiutab. Saaks siis seda kuidagi tahtmise korral (kergelt) eemaldada. Ja see vasak äär jätab ka sellepärast kohe kuidagi halvema mulje. Nagu oleks poolik vm. Vb üle ekraani oleks see vasakpoolne osa normaalsem, aga jah see parem äär hakkab mulle küll vastu.

          Kommentaar


            Üldiselt jah, mingi brändiinimene vaatas google trendsist järgi, et man city vs MCFC on teema ning kogu uue logoga kaasnev jauramine selle järgi ka seati. Olen enam kui kindel, et tegemist sama tahmaga, kes kiitis heaks uutel särkidel teist värvi käised.
            Samas kas tänapäeval üldse keegi meeskondade kodulehtedel käib? Mingis vähe pädevamas fännifoorumis/redditis refresh teha ja saab vajaliku info, ilma tüütute promopiltideta, ilusti kätte.

            In other news:
            ISIS 'Man City fans' take break from terror to star in 'Jihad Games'
            good from them. Loodan, et kinni panevad.

            Kommentaar


              Sorry, football fans!

              The City site can't be accessed at this moment in time.
              Please try again later.
              Mingi selline jutt seal kui proovisin kodukale minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Mingi selline jutt seal kui proovisin kodukale minna.
                Ilmselt kuna Pepi pressikas oli lehe umbe ajanud?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Pressikas on muidugi youtubist ka vaadatav kui see huvi pakkus.

                  Kommentaar


                    Toure ka ma eeldan?

                    Samir Nasri banished from Manchester City training as Pep Guardiola imposes ban on overweight players
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Kõige suurema muutuse võrreldes eelmise hooajaga on siiski Aguero teinud.

                      Kommentaar


                        Minu kehv striim oma pikslilise pildiga ei võimaldanud kahjuks hinnata kes kuivõrd vormis oli. Wilf piltidel paistab kõvasti rohkem vormis olema kui eelmine hooaeg seda oli ning sama võib ka Yaya kohta öelda. Nasri on noh, Nasri, küll ta paika tiksub (enivei on raske vormi hoida kui vaja alakaid tütarlapsi nillimas käia) ning oli ka viimane aeg sellele vähe pehmemale vormile lõpp teha (kas mitte Tevez pandud avalikult dieedile kui Juventusega liitus)? Aguerost tuleb Maradona vol2 kehakaalu suhtes, kui too kunagi sportlastööga ühelepoole peaks jääma.
                        Seni aga on kaks sõprusmängu peetud ning otseseid järeldusi teha veel on vara. Muutus mängupildis on olemas (paremuse poole), kuid jalad ning pea ei jõua veel päris täpselt järele sellele, mida teha üritatakse. Konkreetselt küll tänase mängu kohta ütleks, et meeldiv oli näha Navast tegemas muud kui edasi-tagasi platsi äärel jooksmine ning jagas üksjagu häid sööte, mida ära ei kasutatud. Sama impotentne oli ka Dortmund (ning City kaitse) ning oleks selline lõbus 4-4 vms mäng olnud, kui mõlemad vähe paremini oleks värava leidnud.

                        Kommentaar


                          Sane varsti official ka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Sane varsti official ka
                            Jep. Nii on!

                            Kommentaar


                              Tundub, et City on napsamas endale Brasiilia hetke kõige suurimat talenti pärast Neymarit. Jutt käib siis 19-aastasest Palmeirase ründajast Gabriel Jesusest, keda saab mängimas näha ka Rio suveolümpiamängudel. Viimastel andmetel liitub Gabriel Jesus meeskonnaga jaanuaris.

                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Ei pidanudki kaua ametlikku kinnitust ootama.

                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X