320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Arvestades Shitty loogikat ,et mängija eest makstakse tema reaalsest väärtusest kõvasti kõrgemat hinda, siis mina olen kahe käega poolt. Saaks ühest logardist lahti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
      kui see Terry kammajaa välja arvata siis iseenesest on suht tore, et liigas üle pika aja on üks tõsiseltvõetav tiim juures.
      Ma võtan Man Cityt pigem Inglismaa klubijalgpalli jaburuse tipuna. Üsna tundmatute šeikide omanduses olev tiim, mille üleminekutele kulutatava raha limiit on põhimõtteliselt lõputu. Geniaalne.

      Man City FTW!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma võtan Man Cityt pigem Inglismaa klubijalgpalli jaburuse tipuna. Üsna tundmatute šeikide omanduses olev tiim, mille üleminekutele kulutatava raha limiit on põhimõtteliselt lõputu. Geniaalne.

        Man City FTW!
        Kuidas asi näiteks Chelskist erinev on? Voi siis näiteks punased... Citys on rohkem oma akadeemia poisse pohis kui manus...

        Kommentaar


          Welcome, Carlos Alberto Tévez!

          Mnjah, paar kuud ootamist on end lõpuks ära tasunud. Eks see ründajate valik pisut suur ole, aga küll ei pidanud küllale liiga tegema...

          Carlos lisandub sellisesse lühikesse nimekirja, kuhu kuuluvad Andy Cole, Denis Law, Jon Macken ja Peter Schmeichel. Mõningate mööndustega ka Ryan Giggs.

          Ise olen uue poisi resultatiivsuse osas pigem äraootav, kuid ma ei kahtle tema kasuteguris meeskonnale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Kuidas asi näiteks Chelskist erinev on? Voi siis näiteks punased... Citys on rohkem oma akadeemia poisse pohis kui manus...
            City erinebki teistest tiimidest ainult selles poolest, et nende rahakott on pea põhjatu. Seda on kõrvalvaatajana päris nauditav lugeda, kuidas teiste tipptiimide fännid (ja ka treenerid) vaikselt juba vinguvad "Man City maksab mängijate eest jaburalt palju", "Man City maksab mängijatele liiga kõrgeid palkasid" jne.

            Niikaua kuni ise maksti alla 20 aastaste Nanide ja Andersonide eest 15+ miljonit naela ja Berbatovite eest 30 miljonit naela oli kõik okei (sama teema ka näiteks Liverpooli ja Chelsea kulutamistega). Kui nüüd üks meeskond suudab mängijate eest veel rohkem maksta, siis hakatakse halama midagi ülemaksmisest ja asjadest. Humoorikas värk ühesõnaga (nii kaua kuni Man City Itaalia klubidega kuskil Euroopas kokku ei saa)

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Citys on rohkem oma akadeemia poisse pohis kui manus...
              Kvantiteet versus kvaliteet. Ja ma sain kokku üpris võrdselt. Ning ma oma punaste prillidega sain ikka Unitedi omi rohkem.

              City:

              Onuoha
              Richards
              Johnson
              Ireland
              Wright-Phillips

              United:

              Neville
              Brown
              Giggs
              Scholes
              O'Shea
              Evans
              Fletcher

              Võtsin siis need, kes hooaja jooksul võiksid reaalselt 20+ mängu mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma võtan Man Cityt pigem Inglismaa klubijalgpalli jaburuse tipuna. Üsna tundmatute šeikide omanduses olev tiim, mille üleminekutele kulutatava raha limiit on põhimõtteliselt lõputu. Geniaalne.

                Man City FTW!
                well.........kuidas siis Top4 ära lõhutakse? sest valitud seltskond on ennast CLi rahadega nii ära nuumanud, et võimatu neid ilma välise abita ümber lükata

                see lõputu rahapaja kommentaar oli ka natuke liialdatud, sest šheikide eesmärk on siiski raha hakkata teenima, mitte FM Live mängida


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Kuidas asi näiteks Chelskist erinev on? Voi siis näiteks punased... Citys on rohkem oma akadeemia poisse pohis kui manus...
                umm, Chelsea oli eelnevalt lähiminevikus tiitli eest võidelnud , oli regulaarne eurosats ie top6 tiim ning CL-is kui Roman saabus, oli eelnevalt 5 aastaga 6 karikat võitnud.

                Ennem sheikide tulekut nägi City hõbevara 22aastat tagasi ja nende fännid olid(on) vennad Gallagherid. thats about it.

                kes teil on tulevane Inglismaa kapten ja UEFA Club Midfielder of the Year?

                ning kuna asi Chelseast asi erinev pole siis see hooaeg paneb City liiga kinni, mine varasta ruttu emme käekotist natuke raha ja pane trios panus.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                  umm, Chelsea oli eelnevalt lähiminevikus tiitli eest võidelnud , oli regulaarne eurosats ie top6 tiim ning CL-is kui Roman saabus, oli eelnevalt 5 aastaga 6 karikat võitnud.

                  Ennem sheikide tulekut nägi City hõbevara 22aastat tagasi ja nende fännid olid(on) vennad Gallagherid. thats about it.

                  kes teil on tulevane Inglismaa kapten ja UEFA Club Midfielder of the Year?

                  ning kuna asi Chelseast asi erinev pole siis see hooaeg paneb City liiga kinni, mine varasta ruttu emme käekotist natuke raha ja pane trios panus.
                  Ma rääkisin raha kulutamisest ning mängijate ostmisest... Kus ma mainisin, et City peaks tiitli votma see aasta? Ma olen siin juba mitu korda oelnud, et eesmärgiks on top 6...

                  BTW City on üks paremini toetatud klubisid Inglismaal isegi kui oldi tänapäeva League 1s.

                  Kommentaar


                    Numbrimäng

                    Tavatult varakult on numbrid kätte jagatud. Eks ikka selleks, et särgimüügile hoogu juurde anda. Enne hooaja algust on oodata päris mitme numbri vabanemist, kui parematele jahimaadele suunduvad Scmeicks, Evans, Ben-Haim, Benjani, Etuhu ja võib-olla nipet-näpet veel.

                    Number 23 on teatavasti "külmutatud" traagiliselt hukkunud Marc-Vivien Foé auks, kes oli City's laenul 2002 / 2003 hooajal.

                    Ehkki number seda ei näita, on noor ja andekas Slovakkia paremäär Weiss edutatud seeniorite hulka. Debüüt on poisil juba tehtud, võib-olla näeb teda see hooaeg mõnes karikamängus.

                    SQUAD LIST – 2009 / 2010

                    1. Shay GIVEN (GK)
                    2. Micah RICHARDS
                    3. Wayne BRIDGE
                    4. Nedum ONUOHA
                    5. Pablo ZABALETA
                    6. Michael JOHNSON
                    7. Stephen IRELAND
                    8. Shaun WRIGHT-PHILLIPS
                    9. Valeri BOJINOV
                    10. ROBINHO
                    11. ELANO Blumer
                    12. Stuart TAYLOR (GK)
                    14. Roque SANTA CRUZ
                    15. Javier GARRIDO (J.GARRIDO)
                    16. Kasper SCHMEICHEL (GK)
                    17. Martin PETROV
                    18. Gareth BARRY
                    20. Felipe CAICEDO
                    22. Richard DUNNE
                    23. RETIRED
                    24. Ched EVANS
                    26. BEN HAIM Tal
                    27. BENJANI Mwaruwari
                    29. Kelvin ETUHU
                    30. Shaleum LOGAN
                    31. Adam CLAYTON
                    32. Carlos TEVEZ
                    33. Vincent KOMPANY
                    34. Nigel DE JONG
                    35. Scott KAY
                    36. Javan VIDAL
                    37. Gunnar NIELSEN (GK)
                    39. Craig BELLAMY
                    40. Vladimir WEISS
                    41. Ben MEE
                    42. Karl MOORE
                    43. Clayton MCDONALD
                    44. Dedryck BOYATA
                    45. Gregory CUNNINGHAM
                    46. Paul MARSHALL
                    47. James POOLE
                    48. Abdisalam IBRAHIM
                    49. Donal MCDERMOTT
                    50. Ryan MCGIVERN
                    51. Robert MAK
                    52. Alex TCHUIMENI-NIMLEY
                    53. David BALL
                    54. Kieran TRIPPIER
                    55. Andrew TUTTE
                    57. Tobias JOHANSEN (GK)

                    Kommentaar


                      Teveze pressikas kohe kohe http://www.justin.tv/ashes2ashes101

                      Kommentaar


                        Kas Rboihnol meeldib poolkaitses rohkem mängida kui rünnakul? Adebayor ka veel tulemas:S tere Real Madrid jun. Chelsea ikka ostis igasse liini mehi kui rahalaev tuli, see kisub kahtlaseks ära.

                        Kommentaar


                          newcastle dynamo mk 2.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Kas Rboihnol meeldib poolkaitses rohkem mängida kui rünnakul? Adebayor ka veel tulemas:S tere Real Madrid jun. Chelsea ikka ostis igasse liini mehi kui rahalaev tuli, see kisub kahtlaseks ära.
                            Lühike mälu? On ostetud igasse liini ju... Aetakse taga Terryt ja Lescotti kah praegu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Lühike mälu? On ostetud igasse liini ju... Aetakse taga Terryt ja Lescotti kah praegu
                              Aetakse .......
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Kas keegi ManU fännidest on Tevezel pea katki löönud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X