320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    No las see spurs olla - asja iva on rohkem selles et Arsenal teenib kasumit samas kui teised ümberringi mingisuguseid müstilisi miinuseid välja kuulutavad. Ausalt - mul poleks häbi olla ntx City järel teine liiga samas teades et vähemalt see on ausalt teenitud erinevalt Cityst kuhu peab mingi mees 100 milli oma raha sisse plekkima et tulemus osta.

    Miks siis spurs ei sobi kui neil oli korralik kasum ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
      See on kahjuks ainult sinu arvamus. Millega siis see Arsenal omale respekti ja fänne võidab? Ostes mingeid 17 aastaseid poisikesi? Pigem on just City see, kes teenib endale fänne juurde, sest suured staarid meelitavad inimesi. Solgivad turgu? Ahjaa, Liverpool on ju raskustes ning City on ju see pahapoiss, kes hindu lakke tõstab ning tänu sellele ei saa poolike endale mängijaid osta. Kahju küll. Siiski on City enamus mängijad suhteliselt mõistlike summadega ostnud.
      Inimliku lolluse verstapostina lihtsalt väärib tsitaati.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Inimliku lolluse verstapostina lihtsalt väärib tsitaati
        Aga tal on ju õigus. Kuigi ma saan sinugi mõttest aru.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Kui Beckford ära müüakse hakkan mina City fänniks.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Inimliku lolluse verstapostina lihtsalt väärib tsitaati.
            No kui saa nii arvad. City on kogunud eelmise ja selle hooaja suurt populaarsust. Ka meedia räägib Cityst palju rohkem, kui kunagi varem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              No kui saa nii arvad. City on kogunud eelmise ja selle hooaja suurt populaarsust. Ka meedia räägib Cityst palju rohkem, kui kunagi varem.
              Popp olla on lahe, aga ajutine. Järgmine rikkur tuleb peagi teie eest mängijaid kokku ostma, kandidaate juba praegu hulgi.
              Jalgpall pikemas perspektiivis tähendab midagi hoopis muud kui üks ajutiselt popp meeskond.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Paistab, et Vieira on meie.


                Loodetavasti pannakse mingisugune piirang peale palkadele, näiteks klubid ei tohi rohkem kui 80 milli aastas palkadele kulutada ja voibla mingi teine number ülejäänud kulutustele.

                Kui piirang pannakse selle järgi, kui palju klubi teenib siis siis oleks enam vähem voimatu uutel meeskondadel kunagi voitma hakata.

                Kommentaar


                  sitis peaksid mängijad siis hoopis peale maksma, et mängida, sest tulusid ju pole?

                  Kommentaar


                    city võib olla kyll praegu võimas ja arvatavasti läheb veel võimsamaks aga minu arvamus on see, et city akkab peale minema alla 17 aastastele kes pole endale veel klubi leidnud keda toetada ja asiaatidele kes tahavad lihtsalt hästi palju pilte teha. selles mõttes on need asiaadid jubedad, et kui vanasti nt ManU mnge vaatasid siis ikka kuuldus neid laule asju mida fännid laulsid nyyd on need laulud asendunud fotokate välkumisega sest need asiaadid tulid mngule pilte tegema. kuigi see veits off topic. point yhesõnaga see, et city ei leia vhmlt eestis kunagi sellist populaarsust seepärast, et siin on inimesed kes mäletavad ManU ja Arsenali ja teiste tõeliste inglise klubide kõrgaega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      city võib olla kyll praegu võimas ja arvatavasti läheb veel võimsamaks aga minu arvamus on see, et city akkab peale minema alla 17 aastastele kes pole endale veel klubi leidnud keda toetada ja asiaatidele kes tahavad lihtsalt hästi palju pilte teha. selles mõttes on need asiaadid jubedad, et kui vanasti nt ManU mnge vaatasid siis ikka kuuldus neid laule asju mida fännid laulsid nyyd on need laulud asendunud fotokate välkumisega sest need asiaadid tulid mngule pilte tegema. kuigi see veits off topic. point yhesõnaga see, et city ei leia vhmlt eestis kunagi sellist populaarsust seepärast, et siin on inimesed kes mäletavad ManU ja Arsenali ja teiste tõeliste inglise klubide kõrgaega
                      Irw Eestis olevad vanemad Liverpooli fännid on need, kes hakkasid Liverpooli toetama siis kui nad oli täielikult üle koigist, ehk siis samamoodi gloryhunterid, ainult on vanemaks nüüd jäänud.

                      Ma ei saagi nagu aru, mida sa oelda tahad sellega, et klubi hakkab peale minema neile "kes pole endale veel klubi leidnud keda toetada". Näita mulle klubi kus seda ei toimu Reali voi Barça teemades pole üldse ju selliseid eks. Kuidas siis sinu meelest hakkatakse klubi fännama? Enamus hakkabki ju edukaid klubisi jälgima. Näiteks isegi Leeds voi Aston Villa siin, kelle fännid paistavad olevat ajast kui klubid olid natuke edukamad.


                      Muid klubisi hakkatakse fännama muudel imelikel pohjustel. Näiteks valisin City sest Cityl läks Sveniga alguses väga väga hästi ja särk ja ajalugu meeldisid väga ja sest Cityga ei tea kunagi mis juhtub molemal pool väljakut ja teised klubid ei meeldinud pohjustel, mille selgitamiseks pole praegu aega sest pean minema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Jee rait sul oleks häbi... Arsenali fännid ei tea mis see häbi ongi. On see Arsenali teema üldse? WTF Miks ma siin olen, wtfa
                        ma ei tea, see pole isegi mitte itaalia alafoorum niiet miks sa üldse siin trollid?

                        aga minuarust las inimesed olla kelle "fännid" tahavad, ega selge on see et keegi ei hakka toetama kunagi klubi kes parasjagu kaotab - let's face it: kogu see foorum on mingis mõttes "fake" kuna 99.9% siin pole suure tõenäosusega west londonist või liverpoolist et üldse omada sünnijärgset "õigust" ennast selle ja selle klubi toetajaks nimetada

                        ning samas ma saan ka aru miks päris paljud on suht hapude viinamarjadega siin kui arsenali edukust klubi isemajandamisel näiteks tuuakse - "oma" klubi ju miinuses
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Irw Eestis olevad vanemad Liverpooli fännid on need, kes hakkasid Liverpooli toetama siis kui nad oli täielikult üle koigist, ehk siis samamoodi gloryhunterid, ainult on vanemaks nüüd jäänud.
                          Täpselt nii. Seepärast on fännide kui inimeste halvustamine üks üpris tülgastav asi siin foorumis. Ühel või teisel moel olema gloorihanterid kõik, ükstapuha kas juba kolmkümmend või alles kaks aastat.
                          Igasuguste naljakate klubide üle tänitamine on aga ometigi lubatud. Tuletan meelde, et City on hetkel vaid hunnik raha. Viimane saavutus pärineb aastast 1976.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Tuletan meelde, et City on hetkel vaid hunnik raha. Viimane saavutus pärineb aastast 1976.
                            noh paradoksaalne on, et viimast võibki muuta ainult esimene. ja et ilma esimeseta polekski midagi muud, kui väga kauge ajalugu, ilusat värvi särk ja kuue postitusega teema soccernet.ee foorumis.

                            igasuguste palgapiirangute idee on muidugi tore, aga sedasorti raha vastu ei aita. eelarve/sissetulekute jms maht on lõpuks ikka üks raamatupidamislik termin.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                              ning samas ma saan ka aru miks päris paljud on suht hapude viinamarjadega siin kui arsenali edukust klubi isemajandamisel näiteks tuuakse - "oma" klubi ju miinuses

                              oot ma ise küll spursi fänn juba 5a ja ka mitmel mängul käinud kuid see pole põhjus miks natuke nöögin su kallal.

                              Mul on sulle ainult 1 küsimus - mis juhtub Arsenaliga kui nad peaks jääma järgmise 5a jooksul CList välja?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Heh Vaata postitust
                                oot ma ise küll spursi fänn juba 5a ja ka mitmel mängul käinud kuid see pole põhjus miks natuke nöögin su kallal.

                                Mul on sulle ainult 1 küsimus - mis juhtub Arsenaliga kui nad peaks jääma järgmise 5a jooksul CList välja?
                                Tunnistan ausalt, et ma ei tea nendest rahadest ja majanduspoolest nii põhjalikult, et sinuga siin edukalt ja argumenteeritult arutleda (vaevalt et ka sina tead). Iga kord 5 aasta jooksul CList välja jäämine vaevalt ülimat katastroofi põhjustaks klubi üldises majandamises. Staadion oleks endiselt väljamüüdud. Mõningane fänninänninduse müügi langus oleks (välisturu "gloryhunterite" arvelt). Samuti oleks raskem hoida ja kaasata klubisse tipptasemega mängijaid. Aga samas mis siis sinuarust Arsenaliga niiväga juhtuda saab kui nad enam CLi meeskond poleks?

                                Ning üldse on see OT juba Sorry Citymehed
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X