320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Tunnistan ausalt, et ma ei tea nendest rahadest ja majanduspoolest nii põhjalikult, et sinuga siin edukalt ja argumenteeritult arutleda (vaevalt et ka sina tead). Iga kord 5 aasta jooksul CList välja jäämine vaevalt ülimat katastroofi põhjustaks klubi üldises majandamises. Staadion oleks endiselt väljamüüdud. Mõningane fänninänninduse müügi langus oleks (välisturu "gloryhunterite" arvelt). Samuti oleks raskem hoida ja kaasata klubisse tipptasemega mängijaid. Aga samas mis siis sinuarust Arsenaliga niiväga juhtuda saab kui nad enam CLi meeskond poleks?

    Ning üldse on see OT juba Sorry Citymehed

    Kiirelt siis vastus enne kui GloryHunterid siin karjuma hakkavad
    Arsenal ehitas Stata väikese riskiga, nad arvestasid et järgmised ma ei mäleta mitu aastat nad top4st välja ei jää ja sellega seoses saavad ka need rahamäed mis CL endaga kaasa toob. Oletame , et Arsenal see aasta CLi ei pääse siis on kindlasti Fabregasel minek kuna kuskilt tuleb see raha saada mis ollake võlgu Stata ehituse eest, ning kui Fabregas läheb siis ma ei kujuta ette kuda Arsenal peaks järgmine hooaeg peale seda top4 enam saama.

    Teine võimalus on muidugi müüa keegi teine Citysse ulme hinnaga ja läbi selle enda rahalist seisu parandada. 2 näidet on Arsenalil juba olemas

    Kommentaar


      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
      See on kahjuks ainult sinu arvamus. Millega siis see Arsenal omale respekti ja fänne võidab? Ostes mingeid 17 aastaseid poisikesi? Pigem on just City see, kes teenib endale fänne juurde, sest suured staarid meelitavad inimesi. Solgivad turgu? Ahjaa, Liverpool on ju raskustes ning City on ju see pahapoiss, kes hindu lakke tõstab ning tänu sellele ei saa poolike endale mängijaid osta. Kahju küll. Siiski on City enamus mängijad suhteliselt mõistlike summadega ostnud.
      25M £ on õige mõistlik laisa musta mehe eest maksta, kes suudab enamus tap ine mööda lüüa.

      Kommentaar


        Või 22 miljonit Joleon Lescotti eest. Kakskümmend kaks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, mis probleem teil selle City kahjumiga on üldse? Mansour ei ostnud klubi, et kasumit teenida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            Ma ei saa aru, mis probleem teil selle City kahjumiga on üldse? Mansour ei ostnud klubi, et kasumit teenida.

            hah. lõpuks tuli ära vähemalt. ütle teistele prillikaaslastele ka seda. äkki tuleb neile ka mõistus pähe tagasi.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Heh Vaata postitust
              ning kui Fabregas läheb siis ma ei kujuta ette kuda Arsenal peaks järgmine hooaeg peale seda top4 enam saama.
              Kui, oleks, tädi, rattad. Pärast Henry lahkumist ei kujutatud ka seda ette.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas Heh Vaata postitust
                Kiirelt siis vastus enne kui GloryHunterid siin karjuma hakkavad
                Arsenal ehitas Stata väikese riskiga, nad arvestasid et järgmised ma ei mäleta mitu aastat nad top4st välja ei jää ja sellega seoses saavad ka need rahamäed mis CL endaga kaasa toob. Oletame , et Arsenal see aasta CLi ei pääse siis on kindlasti Fabregasel minek kuna kuskilt tuleb see raha saada mis ollake võlgu Stata ehituse eest, ning kui Fabregas läheb siis ma ei kujuta ette kuda Arsenal peaks järgmine hooaeg peale seda top4 enam saama.

                Teine võimalus on muidugi müüa keegi teine Citysse ulme hinnaga ja läbi selle enda rahalist seisu parandada. 2 näidet on Arsenalil juba olemas
                Ja mis siis point on, et kui nüüd CLi ei saa siis järgneb Arsenali allakäik mida mitte kuidagi pole võimalik peatada?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Ja mis siis point on, et kui nüüd CLi ei saa siis järgneb Arsenali allakäik mida mitte kuidagi pole võimalik peatada?
                  Arsenalil see asi nii halb ei ole... ,aga scouseritel ja Trafford Roversil...

                  Ühe hooajaga ei tohiks muidugi midagi erilist juhtuda, aga 2-3 järjest oleks teine lugu.



                  Siin on nüüd koigest räägitud peale selle, et Vieira on nüüd taevasinine... :P

                  Kommentaar


                    itaalia liiga kiirele tempole jalgu jäänud vananev keskpoolik on tõhus täiendus teie muidu keskpärasele satsile. soovin edu!

                    Kommentaar


                      ei taha kõlada taaskord liiga "arsenali fännina" mõne jaoks aga ma ausalt ei saa aru mida vieira cityle juurde peaks andma ... 3 aastane leping? teil on keskpoolikus de jong, barry, ireland ... ma ei näe et ta tuleks ja vahetaks kellegi neist kolmest välja. vahetust võib ta pakkuda vast küll 10-20minti. aga samas oli ta viimasel ajal itaalias koguaeg lisaks treeneri ebasoosingule ka vigastatud ja kui juba mutrid vaikselt logisevad siis tavaliselt vanaduse lisandudes see asi enam paremuse poole ei lähe.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        ei taha kõlada taaskord liiga "arsenali fännina" mõne jaoks aga ma ausalt ei saa aru mida vieira cityle juurde peaks andma ... 3 aastane leping? teil on keskpoolikus de jong, barry, ireland ... ma ei näe et ta tuleks ja vahetaks kellegi neist kolmest välja. vahetust võib ta pakkuda vast küll 10-20minti. aga samas oli ta viimasel ajal itaalias koguaeg lisaks treeneri ebasoosingule ka vigastatud ja kui juba mutrid vaikselt logisevad siis tavaliselt vanaduse lisandudes see asi enam paremuse poole ei lähe.
                        Tegu on siiski 18 kuulise contractiga. Tema kogemused on need, mis võivad marjaks ära kuluda mõnes mängus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ja mis siis point on, et kui nüüd CLi ei saa siis järgneb Arsenali allakäik mida mitte kuidagi pole võimalik peatada?
                          Kus ma seda väitsin, et seda enam pole võimalik peatada ???

                          Point oli selles et sa rääkisid kui hea majanduslik seis Arsenalil on ja ma selgitasin sulle kui nõrgal jääle see rajatud on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Heh Vaata postitust
                            Kus ma seda väitsin, et seda enam pole võimalik peatada ???

                            Point oli selles et sa rääkisid kui hea majanduslik seis Arsenalil on ja ma selgitasin sulle kui nõrgal jääle see rajatud on.
                            Pole see jää nii nõrk midagi. Klubi teenib korralikult kasumit iga aasta ka peale laenumaksete tasumist. Loe finantsaruandeid ja ära plõksi.
                            Pealegi kuni Scrooge meie manager on ei ole muret ka liigse laristamisega

                            Kommentaar


                              Palju õnne teile vananenud Vieira puhul. Mees on ilmselgelt aeglane ja vanaks jäänud. Box-to-box jookse ta enam vaevalt teha suudab, nagu ta kunagi Arsenali eest tegi. Samas, City seda ei vajagi ju.. Selleks on teised mehed.
                              Vieira on see mees, kes paneb City egod mängima ja see on täpselt, mida City vajab.

                              Kommentaar




                                Ning Vieira esimene intervjuu:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X