320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust

    Bullard ikka oskab.
    See mees on kunn.

    PS. Ilmselt ma olen selle lingi varem ka postitanud, aga poohui, topelt... kärisema jne
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      See mees on kunn.

      PS. Ilmselt ma olen selle lingi varem ka postitanud, aga poohui, topelt... kärisema jne
      Bullardist saab kunagi Mr.Beani järglane.No youtube-s temas häid kaadreid palju http://www.youtube.com/watch?v=ukn0D...eature=related
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        City tänane koosseis:

        Given, Richards, Toure, Lescott, Bridge, SWP, Ireland, Barry, Bellamy, Tevez, Adebayor

        Kommentaar


          Miks on Traore ikka veel väljakul!?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Miks on Traore ikka veel väljakul!?
            miks on see ülikonnas tola iga natukese aja tagant väljakul!?

            (Sky ei näidanud korralikku kordust sellest Traore teisest veast mispeale Hughes ballistiliseks muutus)

            Kommentaar


              Miks Adebayor nii tobedat peapaela kannab?

              Kommentaar


                Tevez paigutas ikka korralikult ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Miks Adebayor nii tobedat peapaela kannab?
                  Sest Umbro peapaelad on veel ilusamad.

                  Kommentaar


                    It´s Vladi time! Loodetavasti hakkab ka liigas mängida saama.

                    Mida veel viimase mehena vastase mahavotmise eest KOLLANE!?

                    Arsenalil peaks praegu olema 9 meest väljakul!

                    Kommentaar


                      Kordusest oli näha,et teine kaitsa oli distantsiliselt väravale lähemal.Kuigi alguses tundus endalegi,et peaks olema otse punane.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Arsenal ainult 3-0 saabki Enne Chelsea, nüüd City jne jne jne
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                          Arsenal ainult 3-0 saabki Enne Chelsea, nüüd City jne jne jne
                          Jah kaks mängu on ju "ainult saabki jne jne jne" ja ise pole nad ju suureskooriliselt kedagi voitnud eks?

                          Punastes särkides oli väljakul Arsenali noortemeeskond kui sa seda ei märganud

                          Kommentaar


                            CC poolfinaalis saime siis viskinina poisid.

                            Neljandal jaanuaril mängime kodus ja kaheksateistkümnendal Salfordis.


                            Surprised

                            Hughes was surprised his Arsenal counterpart Arsene Wenger disappeared down the tunnel before he could shake hands with him.

                            "You have to be gracious when you win and gracious in defeat and maybe Arsene wasn't too gracious but I can understand it, maybe he's used to winning games and when he does get beat sometimes he doesn't know how to behave."

                            But Wenger's curt response to Hughes' comment was: "I think I have nothing to say. I am free to shake hands with whom I want."
                            Kas keegi oskab leida Marki lehvitusest video?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                              Arsenal ainult 3-0 saabki Enne Chelsea, nüüd City jne jne jne
                              nohik räägib täitsa õiget juttu, pole midagi lisada

                              Kommentaar


                                loodetavasti nüüd see viikide needus murtud (ka Premis) ja saab taas võitude teele asuda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X