320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Nii, nii, balotellile ja richardsile tuleks FA poolt u. 5 mänguline bänn anda. Selline sõnavara rikub juu lapsi ning mind häirib selline roppuste laviin, pole lihtsalt normaalne. Ma saan aru, et see on mängijatele esimene ja arvatavasti ka viime karika võit, sellele vaatamata pole selline käitumine normaalne. Millegi pärast ma ootasin balotellilt sellist käitumist.

    P.S. shity on kõige mõttetum klubi terves maailmas. Ma fännaks ennem juba liverpooli kui shity't.
    GLORY GLORY MAN UNITED!!!!!
    Algselt postitas fitti
    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

    Kommentaar


      Kui algul olin Stoke poolt, siis alates hetkest kui City fännid lõid lehvima lipud ja etendama Pozani Lechilt õpitud koreograafiat, oli minu süda võidetud ning rõõmustasin siiralt City karikavõidu üle.

      1:0 Manchester City - Stoke
      1:0 Manchester City fännid

      Poleks uskunud, et midagi nii vaatemängulist fänlust on võimalik Inglismaal, Wembleyl näha, amazing.
      Uskumatu, et inglased mõnede laulude, c'mon ja padufuckimise kõrvale midagi veel suudavad pakkuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kui algul olin Stoke poolt, siis alates hetkest kui City fännid lõid lehvima lipud ja etendama Pozani Lechilt õpitud koreograafiat, oli minu süda võidetud ning rõõmustasin siiralt City karikavõidu üle.

        1:0 Manchester City - Stoke
        1:0 Manchester City fännid

        Poleks uskunud, et midagi nii vaatemängulist fänlust on võimalik Inglismaal, Wembleyl näha, amazing.
        Uskumatu, et inglased mõnede laulude, c'mon ja padufuckimise kõrvale midagi veel suudavad pakkuda.
        Imelikud, need City fännid...

        Kommentaar


          Tohoh perkele...

          Heh... Jõudsimegi selle karika ära oodata. Mina pole seda küll 35 aastat oodanud, kuid üksjagu aastaid siiski. Nende aastate jooksul on muidugi meeskond tundmatuseni muutunud, aga vaevalt et keegi erinevaid Bernardo Corradi'sid ja Sun Jihai'sid taga igatseb.

          City enda kasvandikest küll tänases finaalis vaid Richards, kuid seda suurem rõõm tema saavutuse üle. Vaevalt Micah julges veel viis aastat tagasi FA Cup'ist unistada. Samas kahju, et kunagine suurim lootus Wright-Phillips ei mahu tänases City's naljalt isegi pingile.

          Ehk hakkab esimese suurema võiduga ka mentaliteet muutuma - Typical City võiks lõpuks ajalukku kaduda.

          Lisatud failid

          Kommentaar


            kuhu teie see musketärist fänn kadunud on?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              http://www.mcfc.co.uk/Video/Intervie...-Hart-reaction lmao

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kuhu teie see musketärist fänn kadunud on?
                eks ta südamerabanduse sai.

                Kommentaar


                  Õnnitlused esimese karika puhul üle pika aja. Nähes kampa City fänne eile Wembley´l laginal nutmas oli näha, kui palju see klubile tähendas. Vaid 10 aastat tagasi oli see tiim ju tugevuselt kolmandas liigas palli taga ajamas. Erinevalt paljudest teistest ekspertides, on mul raske lähiaastatel seda meeskonda tiitlivõitluses näha. Selgroog tundub meeskonnal ikkagi liiga paindlik ja pole selliseid vendi , kes koos tiimiga käinud läbi tulest ja veest. Võrdlusteks pole vaja kaugele vaadata. Hetke top 2 klubide viimaste aastate edu ongi suurelt sellele minu arvates tuginenud. Kes üldse on City eest kõige enam mänge pidanud kodanik hetkel? Ja mis see number võiks olla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Kes üldse on City eest kõige enam mänge pidanud kodanik hetkel? Ja mis see number võiks olla?
                    wikipedia andmetel, Micah Richards 185 mängu.

                    Kommentaar


                      no kurat, anna veel lollide kätte mängida. isegi bussini ei suutnud välja vedada.

                      Vincent Kompany drops the FA Cup
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        3.koht on nüüd meie endi kätes. Eilse clean sheetiga sai Joe Hartist kõige suurema clean sheetidega arvuga väravavaht ühel hooajal Manchester Citys. Hetkel on Hartil 27 clean sheeti, varem oli see rekord Nicky Weaveri nimel, kellel oli 26 clean sheeti 1998/99 hooajal.

                        Kommentaar


                          Järgmised kaks mängu on meie jaoks nüüd nagu meistrite liiga playoff ringi mängud . Natuke lihtsamad ainult kui Villareal, Bayern, Lazio/Udinese, Lyon/PSG, Rubin Kaza, Dinamo Kiiev, Benfica voi mis iganes meil seal vastu voib tulla sest meie eurokoeffitsient on nii väike


                          Exclusive Dressing Room cam: http://www.mcfc.co.uk/Video/Intervie...ssing-Room-Cam

                          Tunnel cam http://www.mcfc.co.uk/Video/Intervie...nal-Tunnel-Cam

                          Kommentaar


                            Hart
                            Richards-Kompany-Lescott-Zabaleta
                            Y.Toure-de Jong-Milner
                            A.Johnson-Tevez-Silva

                            Kommentaar


                              Ei saa ikkagi mainimata jätta (nii nagu mõni nädal tagasi Reali teemaski) et teil polnudki vaja väga palju kulutada, et see hirmus tähtis tiitel kätte saada ju ! Miljardeid kulutusi ja FA karikas !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Ei saa ikkagi mainimata jätta (nii nagu mõni nädal tagasi Reali teemaski) et teil polnudki vaja väga palju kulutada, et see hirmus tähtis tiitel kätte saada ju ! Miljardeid kulutusi ja FA karikas !
                                Sickipediast:

                                Carlos Tevez? £47 million.
                                David Silva? £30 million.
                                Yaya Toure? £25 million.
                                Edin Dzeko? £27 million.
                                Mario Baliotelli? £24 million.

                                Winning the FA cup: Pricey.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X