320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Norwichi tõus Premieri aitas vähemalt ühe klubi statistikat parandada. It took over three seasons and 116 games, but yesterday Stoke City had more than 50% of possession in a Premier League game for the first time ever, according to Opta.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Norwichi tõus Premieri aitas vähemalt ühe klubi statistikat parandada. It took over three seasons and 116 games, but yesterday Stoke City had more than 50% of possession in a Premier League game for the first time ever, according to Opta.
      Pigem aitas seda teha kohtunik. 11 11 vastu domineeris Norwich.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Hehee, huvitavad reaktsioonid. Postitan enda arust lihtsalt huvitava infokillu, millest üks loeb välja Norwichi alavääristamise katse (teisalt nagu Stoke poleks varem ülekaalus mänginud) ning teine konstateerib lausa kahel korral kapten Ilmselget. Relax, härrased. 116 mängu on isegi selle klubi jaoks veidi liiga palju, ei? Aga pardon, kui postitusest vale mulje jäi või fakt ise uudisväärtust ei ületa.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Pada sõimab katelt, või mis?
          Näita mulle statistikat mis sinu väidet tõestab? Fakt, et selles tabelis chelseal 1 punn kohtunike abiga juurde on antud, pole väga veenev põhjend cityga võrdluseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Näita mulle statistikat mis sinu väidet tõestab? Fakt, et selles tabelis chelseal 1 punn kohtunike abiga juurde on antud, pole väga veenev põhjend cityga võrdluseks.
            Ja sinu väide "tõestas" midagi?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ja sinu väide "tõestas" midagi?
              Puhtalt spekulatsioon mis oli faktide(kui seda artiklit uskuda) põhjal tehtud.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Näita mulle statistikat mis sinu väidet tõestab? Fakt, et selles tabelis chelseal 1 punn kohtunike abiga juurde on antud, pole väga veenev põhjend cityga võrdluseks.

                Ole lahke: -1. koht tabelis. Sinu vihje järgi ei pea ju kohtunikud "ärimeeste" kasuks vilstama ainult nende klubide mängudes vaid võivad seda taha näiteks ka lähimate konkurentide mängudes. Arsenalile tehti selle tabeli järgi liiga mistõttu Chelsea lõpetas liiga teisena. Ehk siis Chelsea lõikas vilemeeste tegutsemisest kasu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ole lahke: -1. koht tabelis. Sinu vihje järgi ei pea ju kohtunikud ainult "ärimeeste" kasuks vilstama ainult nende klubide mängudes vaid võivad seda taha näiteks ka lähimate konkurentide mängudes. Arsenalile tehti selle tabeli järgi liiga mistõttu Chelsea lõpetas liiga teisena. Ehk siis Chelsea lõikas vilemeeste tegutsemisest kasu.
                  Seljuhul ma kahtleks sügavalt Chelsea "ärimeeste" motiivides. Chelsea eesmärk oli premm võita, seega oleks loogiline ManU vastu vilistada. Minu mäletamist mööda oli ManU'l juba poole hooaja pealt päris korralik edumaa, seega miks mis mõttega vilistada Arsenali vastu?

                  Man Cityl oleks aga motiiv olemas, nende eesmärk oli CL ja Arsenal oli kõige reaalsem vastane, ning kui nad juba 9 punni kohtunike abiga võitsid, siis reaalsem oleks oletada, et just nemad vilistasid ka Arsenali vastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Seljuhul ma kahtleks sügavalt Chelsea "ärimeeste" motiivides. Chelsea eesmärk oli premm võita, seega oleks loogiline ManU vastu vilistada. Minu mäletamist mööda oli ManU'l juba poole hooaja pealt päris korralik edumaa, seega miks mis mõttega vilistada Arsenali vastu?

                    Man Cityl oleks aga motiiv olemas, nende eesmärk oli CL ja Arsenal oli kõige reaalsem vastane, ning kui nad juba 9 punni kohtunike abiga võitsid, siis reaalsem oleks oletada, et just nemad vilistasid ka Arsenali vastu.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Vaat kui armas, juba teist korda selline kena gif. Pole hullu, kui 4 aasta pärast gümnaasiumi lõpetad, siis on su mõtlemisvõime loodetavasti niivõrd palju arenenud, et oled võimeline suurte poistega diskuteerima. Ole tubli senikaua ja mõtle tunnis kaasa - ainult kohal olemisest ei ole kasu..nagu näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Vaat kui armas, juba teist korda selline kena gif. Pole hullu, kui 4 aasta pärast gümnaasiumi lõpetad, siis on su mõtlemisvõime loodetavasti niivõrd palju arenenud, et oled võimeline suurte poistega diskuteerima. Ole tubli senikaua ja mõtle tunnis kaasa - ainult kohal olemisest ei ole kasu..nagu näha.
                        Bahhahahaha, sorri.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Vaat kui armas, juba teist korda selline kena gif. Pole hullu, kui 4 aasta pärast gümnaasiumi lõpetad, siis on su mõtlemisvõime loodetavasti niivõrd palju arenenud, et oled võimeline suurte poistega diskuteerima. Ole tubli senikaua ja mõtle tunnis kaasa - ainult kohal olemisest ei ole kasu..nagu näha.
                          1. Ok, mida?
                          2. Sorry, aga lihtsalt spekulatiivsest ja esialgse postitaja poolt rohkem "for fun" postitatud tabelist tulemuste mahalugemine ja sealt mingi jura tuletamine ning selle faktidena esitamine pole just eriti "suurte poiste" diskussioon.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Jõuluvana teeb mis tahab, peaasi, et lastel jõuludel kink kuuse all oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              1. Ok, mida?
                              2. Sorry, aga lihtsalt spekulatiivsest ja esialgse postitaja poolt rohkem "for fun" postitatud tabelist tulemuste mahalugemine ja sealt mingi jura tuletamine ning selle faktidena esitamine pole just eriti "suurte poiste" diskussioon.
                              Oled mu eelnevat postitustest valesti aru saanud(ma ei imesta). Faktina tõin ma välja tabelis oldud andmeid, mitte oma spekulatsioone.

                              Minu postitus oli puhtalt spekulatsioon(mis pole jalkafoorumites imeasi), ning minu spekulatsioonile vastati samaga, millest arenes spekulatiivne diskussioon. Mõtleva inimese jaoks pole see midagi uut, see on hariv ja arendav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Oled mu eelnevat postitustest valesti aru saanud(ma ei imesta). Faktina tõin ma välja tabelis oldud andmeid, mitte oma spekulatsioone.

                                Minu postitus oli puhtalt spekulatsioon(mis pole jalkafoorumites imeasi), ning minu spekulatsioonile vastati samaga, millest arenes spekulatiivne diskussioon. Mõtleva inimese jaoks pole see midagi uut, see on hariv ja arendav.
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Ilmselge City soosing, tundes mingil määral majandust ja ärimehi, siis midagi juhuslikku siin ei ole.
                                mnjah
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X