320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Sa arvad, et Parker pole piisav autoriteet platsil?
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Miks Sa arvad, et Parker pole piisav autoriteet platsil?
      Kindlasti oleks aga ta pole kindlasti läbi elanud/teinud seda mida on teinud nt Gerrard või isegi Rooney.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Eks vist läheb veits raskeks ka, et leida mängijat, kel pole mingit kriminaalasja või trukkimisskandaali (või mõlemat) CV-s, rääkimata üldse teistest omadustest
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Eks vist läheb veits raskeks ka, et leida mängijat, kel pole mingit kriminaalasja või trukkimisskandaali (või mõlemat) CV-s, rääkimata üldse teistest omadustest
          No aga neil on ju raske elu!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Pompey on väga lähedal täielikult põhjaminekule. Port Vale pidavat ka administratsiooni hirmus elama.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              FA on minuarust juba Inglismaa EM'i pekki keeranud Capello jms saagaga.
              Parker kapteniks...no olgu, aga kas kapten ei peaks olema mees, kellele kõik ülejäänud mängijad nö alt-üles vaatavad ja kelle korraldusi väljakul kuulda võtavad. Suuri egosid väljakule jagub, aga Parker...ahh, las ta siis olla...kapteniroll ongi vist rohkem sümboolne jura sellises pundis.
              Et siis kapten peaks olema mingi (vabandust väljenduse eest) t*ra, kes ennast ise ka kõikidest klassi võrra kõrgemaks peab ja teised talle ainult karp lahti alt üles vaatavad ? Ei aitäh.

              Ma olen igati selle poolt, et Parker oleks kapten (isegi mitte sellepärast et ta yido on) ! Mitte, et englandia koondise käekäik mind erilisel määral huvitaks muidugi paras komöödia on.

              Kommentaar


                IFAB to discuss goal-line technology this weekend
                (puudutab jalgpalli küll üldisemalt, aga ei viitsinud otsida paremat kohta, kuhu seda postitada)

                IFAB päevakord on muidu päris huvitav lisaks goal-line tehnoloogia üle vaagimisele (all). Ma toetaks seda mõtet, et kasutusele võtta too vanishing spray. Vahel liigub müür ikka oma jagu ette poole (ma ei tea kui palju kohtunikud sellega arvestavad kauguse määramisel), selle sprayga joone tegemisel saaks ma usun kergemini antud reeglist kinnipidamist kontrollida.


                • Proposal for a fourth substitution to be allowed for matches that go into extra time
                • Clarification of what action the referee should take if a dropped ball is kicked directly into an opponents' goal
                • Tackling the 'so-called' Triple Punishment. Currently, a penalty kick, expulsion and player suspension are the three sanctions for a player who denies an obvious goalscoring opportunity by an offence punishable, according to Law 12, in the penalty area.
                • An update on the Additional Assistant Referee experiment
                • A discussion regarding the use of Hijab in matches
                • More information regarding the use of Vanishing Spray by referees at the CONMEBOL 2011 Copa America to mark out the 10 yards where defending teams have to stand for a free-kick
                Last edited by andreasr; 02.03.12, 14:45. Põhjus: kohatine düsgraafik

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Et siis kapten peaks olema mingi (vabandust väljenduse eest) t*ra, kes ennast ise ka kõikidest klassi võrra kõrgemaks peab ja teised talle ainult karp lahti alt üles vaatavad ? Ei aitäh.

                  Ma olen igati selle poolt, et Parker oleks kapten (isegi mitte sellepärast et ta yido on) ! Mitte, et englandia koondise käekäik mind erilisel määral huvitaks muidugi paras komöödia on.
                  Kust kohast sa mu postitusest välja lugesid, et mõni end kõikidest teistest klassi võrra paremaks peaks pidama - ninapüstimoodi. Vähem auru.

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                      • Tackling the 'so-called' Triple Punishment. Currently, a penalty kick, expulsion and player suspension are the three sanctions for a player who denies an obvious goalscoring opportunity by an offence punishable, according to Law 12, in the penalty area.
                      Selle õudusega tuleks tõepoolest midagi ette võtta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algaval nädalal vormistatakse Itaalia jalgpalli võit Inglise jalgpalli üle ehk toimub "Inglise jalgpalliküsimuse lõplik lahendamine". Tsiteerides vana väravat Buchenwaldist :
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar




                          Täispikka filmi saab downloadida siit: http://bit.ly/zpPkzt
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Täispikka filmi saab downloadida siit: http://bit.ly/zpPkzt
                            There has been an error on the file you tried to access. Support staff has been notified of this error.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              piratebay-st http://thepiratebay.se/torrent/70791...Brip.360p.H264

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                There has been an error on the file you tried to access. Support staff has been notified of this error.
                                Njah, kahjuks need saidid on nagu on (mina eile sain sealt tõmmatud) - aga google'ist leiab linke küll ja küll. Igaüks peaks oskama leida.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X