320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Poleks uskunud, et seda kunagi Gary kohta ütlen aga hea kommentaator ja hiilgav analüüs antud asjast.

    Kommentaar


      Kus like' nupp on. Väga põhjalik ja midagi mida keegi kindlasti ütlema pidi aga eks ta jätkub ikka samamoodi "õõ Ronaldo rõve daiver värdjas, cheater."
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Huvitav killuke tungis just minu väikesesse ajju: Wigan võitis järjepanu Mankut ja Arset. 11 aastat polevat keegi sellega hakkama saanud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Gary on stuudioanalüütikuna ikka väga kenasti omas elemendis. Pluss veel julgus isiklikku arvamust omada. Hea töö, nii hoida.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vaadake ja uskuge. Premierleague.com lehel saab vaadata videosid (see on umbes sama oluline saavutus, kui oli panna inglasi faksi asemel meili saatma) ja hääletada 20 aasta parimaid.

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Vaadake ja uskuge. Premierleague.com lehel saab vaadata videosid (see on umbes sama oluline saavutus, kui oli panna inglasi faksi asemel meili saatma) ja hääletada 20 aasta parimaid.

              http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html
              täitsa kifta. Selle hooajaga on see premi koduleht üldse üsna ulmekaks läinud
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                Kus like' nupp on.
                youtube'is.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Vaadake ja uskuge. Premierleague.com lehel saab vaadata videosid (see on umbes sama oluline saavutus, kui oli panna inglasi faksi asemel meili saatma) ja hääletada 20 aasta parimaid.

                  http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html
                  Uskumatu.
                  Sellest ma muidugi aru ei saa, miks sinna kümne parema kandidaadi sekka on kaks käesoleva hooaja mängu paigutatud? Sellepärast, et mängud olid jõhkralt ühepoolsed ja löödi palju väravaid?
                  Mina olen muidugimõista igivana ja erapoolik: suuremat emotsiooni kui 'pool vs Newcastle ühes Collymore'i lõpushow'ga pole ma Premierist kunagi saanud. Ja ega ei saagi enam.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    20 aasta tiimi on päris huvitav kokku panna. Kõige keerulisem oli vasakkaitsjat valida. Irwin, Le Saux ja A. Cole üsna võrdsed kandidaadid.
                    Schmeichel
                    Neville-Adams-Terry-Irwin
                    McManaman-Scholes-Gerrard-Giggs
                    Henry-Shearer
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      20 aasta tiimi on päris huvitav kokku panna. Kõige keerulisem oli vasakkaitsjat valida. Irwin, Le Saux ja A. Cole üsna võrdsed kandidaadid.
                      Schmeichel
                      Neville-Adams-Terry-Irwin
                      McManaman-Scholes-Gerrard-Giggs
                      Henry-Shearer
                      See on jah rohkem vanemate jalkahuntide teema. Mina kui üks mitte selline läksin tuimalt prillide värvi ja statistika teed (et kes kõige epicumalt seljatagust on puhtana hoidnud ja kes kõige rohkem skoorinud). Nii tulidki suuresti kõik ainult viimase kümne aasta omad.

                      Cech
                      Neville, Vidic, Terry, A. Cole
                      Ronaldo, Scholes, Lampard, Giggs
                      Henry, Shearer
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Omad prillid meil kõigil ees

                        Seaman
                        Dixon, Adams , Stam, Winterburn
                        Ljungberg, Cesc, Vieira, Pires
                        Henry, Wright

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Omad prillid meil kõigil ees

                          Seaman
                          Dixon, Adams , Stam, Winterburn
                          Ljungberg, Cesc, Vieira, Pires
                          Henry, Wright
                          Jah, need on ikka väga punavalged prillid. Mina üritasin ikka enam-vähem objektiivseks jääda. Väljaarvatud Macca osas, kes on vast läbi aegade minu lemmikmängija ja keda ma sellisest 11-st eales välja ei jätaks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ei mõista mis valemiga Vieira'st üle on vaadatud. Oma generatsiooni parim DM (kuigi isiklikult väga ta ei meeldinud/meeldi)

                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Omad prillid meil kõigil ees

                            Seaman
                            Dixon, Adams , Stam, Winterburn
                            Ljungberg, Cesc, Vieira, Pires
                            Henry, Wright
                            Valesti pandud. Stami asemel Campbell
                            Ning veel viga mis jubedalt mu silmi hõõrus oli Bergkamp "The Non-Flying Dutchman" puudumine.
                            Isiklikul meeldimise järgi paneks veel Overmarsi Piresi asemel.

                            Loogiliselt pannes aga peaks vast olema (ei suutnud osades kohtades lihtsalt ühe mehega piirduda):
                            Seaman/Schmeichel
                            Neville-Adams-Terry/Vidic-Cashley
                            Ronaldo/Beckham-Vieira-Keane/Scholes/Fabregas/Gerrard-Giggs/Pires
                            Henry-Begkamp/Shearer

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Ei mõista mis valemiga Vieira'st üle on vaadatud. Oma generatsiooni parim DM (kuigi isiklikult väga ta ei meeldinud/meeldi)



                              Valesti pandud. Stami asemel Campbell
                              Ning veel viga mis jubedalt mu silmi hõõrus oli Bergkamp "The Non-Flying Dutchman" puudumine.
                              Isiklikul meeldimise järgi paneks veel Overmarsi Piresi asemel.
                              Noh Stam kuskil kuklas tõelise kaljuna meeles, mis parata. Pires oli palju mõjukam figuur minu meelest kui Overmars ja noh Bergkamp oli tõsine heitlus Wrightiga. Kah see teema, et tahaks mitut ühele kohale panna.

                              Kommentaar


                                Schmeichel
                                Neville-Adams-Ferdinand-Pearce
                                Anderton-Le Tissier-Keane-Giggs
                                Bergkamp-Cantona


                                Valikus oli ka pässe, keda tahtsin nimetada, kuid kes viimase 20 aasta kontekstis juba oma parim enne olid ületanud või kelle panus aastate osas veidi vajaka jäi paraku. Eks see koosseis sel ajavahemikul peamiselt domineerinud kahe klubi näoline tuli, aga õnneks mahtus paar omaaegset lemmikut ka sisse
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X