320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

    Algselt postitas /Romaldo/


    Kas keegi oskab öelda kuna järgmise hooaja ajakava kinnitatakse?
    Minu teada avaldatakse kava järgmisel neljapäeval.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omap

      Algselt postitas /Romaldo/

      Kas keegi oskab öelda kuna järgmise hooaja ajakava kinnitatakse?
      Seda küsimust on oodatud pikka aega juba...

      Kanchelskis pidavat treenima Brightoniga. Millal ta lepingule alla kirjutab?

      Kust ma saaksin GOSBTS ringtone\'i ja kas seda ikka Nokiale ka tehakse?

      Paul Kitson mängis?

      Edit: eston, ei ole 4. juuli (siis on Ameerikas üks tähtis päev), Inglismaal on üks tähtis päev tõesti 23. juunil.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

        teddy jätkab veel yhe hooaja.vanamees tahab veel mängida ja miks mitte
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

          Guardiani vastus Mourinho ja Fergie möginale.
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

            Dein owns Guardian too!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

              Algselt postitas vandersell


              Guardiani vastus Mourinho ja Fergie möginale.
              Guardian võioks välja tuua, kuidas on see jaotus olnud näiteks viimase viie aasta lõikes. Kas ka siis on kõik võrdsed või on mõnel klubil selgelt enam kodumänge? Viimase kolme lõikes?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                Algselt postitas Martin
                Guardian võioks välja tuua, kuidas on see jaotus olnud näiteks viimase viie aasta lõikes. Kas ka siis on kõik võrdsed või on mõnel klubil selgelt enam kodumänge? Viimase kolme lõikes?
                Õnneks Punastel seda muret ei ole. Saame pärast euromängu liigas niikuinii pähe - olgu kodus või võõrsil.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                  Arsenal võidab Community Shieldi!
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                    Eelvaade algavaks hooajaks

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                      Väga hästi kokkulapitud jutt.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                        Algselt postitas 17


                        Eelvaade algavaks hooajaks
                        MIks ma arvan, et see on ikkagi tõlgitud lugu, mitte autori oma fantaasia.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                          Lugesin ka selle eelvaate läbi. Väike kommentaar selle juurde.

                          Üleüldiselt on tuleviku ennustamine suhteliselt lihtne tegevus. Tuleb lihtsalt vaadata kuidas eelmine hooaeg läks ja oletada, et järgmine on samasugune. Säärase võttega ilma ennustades saadakse 80% juhtudest korrektne tulemus. Suurema täpsuse jaoks peab aga juba sündmusi mõjutavaid sisendeid jälgima hakkama, ning see on teatavasti rõve pein.

                          Aga ikkagi, mis võiks siis olla muutunud võrreldes eelmise hooajaga. Vähemalt paberi peal ei ole juhtunud midagi sellist, mis peaks kõigutama kolme suure ülemvõimu. Nende liigutusi mängijateturul vaadates ei ole kuigi raske Chelseat sel aastal suurfavoriidiks pidada. Seejuures ei pea ehk oponendid kartma niivõrd klubi uusi ja rõvedalt kalleid oste, vaid hoopis seda, et Drogbasugused mehed on \"käima joostud\".
                          Manku ostud on olnud mittemidagiütlevad. Või siis ütlevad nad minu jaoks seda, et Klebersoni ja Neville\'i taolised mehed on asendatud samaväärsete või isegi veel andetumatega.
                          Ekslikult kirjutab amatööranalüütik eelvaates, et Arsenal asendas Vieira Hlebiga. Ei asendanud. Winger ei asenda holding midfielderit. Hleb on kahtlemata mees, kes muudab Arsenali rünnaku vastaste jaoks veel hirmsamaks, kuid samas haigutab üpris vigastustealti kaitseliini ees päris hea tühimik. Ei tasu vist väga imestada, kui sellele positsioonile tehakse veel paanikaost. Ebameeldiv tunne minu sees kipub arvama, et Arsenal on sel aastal hooaja kokkuvõttes Mankust tagapool.
                          Edasi läheb ennustamine keeruliseks. Paberi peal peaks esikolmikule suht lähedal olema ka Liverpool. Aga teisalt ei näe ma seda kohta, kuskohast peaks tulema need 30 lisapunkti, mida L\'Pool eelmise hooajaga võrreldes vajab. Kohati tekib tunne, et liiga palju lootusi pannakse oma noore kapteni peale, kes võib küll ühes finaalis imehea olla, kuid tervet hooaega sellise mehe pealt nüüd ka ära ei ela. Kontrollida ei viitsi, aga tõenäoliselt pakuvad ~90% kihlveokontoreid L\'Poolile liigas neljandat kohta. Samuti julgen ennustada, et Crouch hinnatakse hooaja lõpul kõige sitema hinna/kvaliteedi suhtega ostuks. Pool edukat hooaega ei suuda minu jaoks varjutada fakti, et mees on oma olemuselt divari tasemel kõntsmängija.
                          Edasi tulevad need võistkonnad, mille positsioone ei ole keeruline 10 kohta mööda panna. Everton ja Birmingham näivad olevat võistkonda teistest enam tugevdanud, mistõttu võiks neile pakkuda UEFA Cupi kohti. See seisukoht muudab minu ilmselt suht ebapopulaarseks kellegi Estoni silmis. 7-17 koht on minu arust täiesti ennustamatud. Ilmselt on ülalpool need, kes mullugi (Bolton jne) ja allpool need kes mullugi (Fulham, P\'mouth). Samas mängis Everton end eelmisel aastal täieliku sita pealt (nt Kilbane - no vabandage!) Meistrite Liigasse. Sama hästi võib ka mingi Charlton seda teha, kuigi ilmselt ei tee.
                          Relegeerujaid ennustada on lihtne - need kes üles tulid lähevad sama teed ka alla tagasi. Vihasemad mängud mängitakse omavahel ja WBA\'ga, kes peaks kuuluma täiesti omaette klassi - kõigist püsimajäänutest klassi võrra sitem ja alt tulnutest klassi võrra parem.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                            Trillalaa trullalaaa

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                              Olen laisk ja oma ninast kaugemale ei näe, seega- a) vahetage Lehmanni ja Almunia kohad tekstis ära b) Shearer peaks terve olema.

                              Aga mis mind veel huvitab- miks ei kehtinud Reyese karistus Community Shieldil? Sest selles kohtumises polnudki tegelikult midagi mängus?
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                                Trillalaa trullalaa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X