320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ons keegi arusaanud, kuidas seda kanalit tulevikus näha saab? jaamu või max313 kindlasti omavad vastvasisulist linki

    Kommentaar


      Algselt postitas Tembu Vaata postitust
      Ons keegi arusaanud, kuidas seda kanalit tulevikus näha saab? jaamu või max313 kindlasti omavad vastvasisulist linki
      Vabandan, et nende asemel postitan, aga: Elioni DigiTV põhipaketti lisandub uus spordikanal Kalev Sport

      Kommentaar


        Starmani Tallinna ning Harju- ja Raplamaa kliendid näevad ka kindlasti. Teiste koha pealt pole väidetavalt veel kindel, aga eks Starman oleks ikka suht loll, kui asja üleriigiliseks ei teeks. Tuleb tunnistada, et hetkel tundub programm tõsise märja unenäona, aga skeptik minus tahaks enne ausammaste püstitamist siiski lasta kõigepealt paar kuud asjal toimida, siis vaatab edasi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mina Hellas Hundis ikka tõsiselt imestasin eile: Manu mäng hakkab pihta ja mitte ühtegi punapõskset punases särgis noormeest kohal! Ainult paar soome turisti igavles ekraani ees. Fänlus on välja surnud?

          Vaatasin küll rohkem Villa ja City mängu, mis teisel poolajal päris põnevaks kiskus. Villa materjal on siiski selgelt parem - kuigi võinuks vabalt ka teistpidi minna.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mina Hellas Hundis ikka tõsiselt imestasin eile: Manu mäng hakkab pihta ja mitte ühtegi punapõskset punases särgis noormeest kohal! Ainult paar soome turisti igavles ekraani ees. Fänlus on välja surnud?
            Ei ole surnd, me olime Vincentiga Nimetas seekord.

            see oli aga suht omapärane eile:

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              hiiul tegi kümmekond inimest manku värava puhul siiski häält. mitte küll nii palju, kui kaks villa fänni, aga natuke siiski. särke eriti silma ei hakanud, aga ega ma nüüd väga ei otsinud ka.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Mcnamara kurvastuseks pean ütlema, et ei minul ega Fittil olnud punast särki ka seljas. Part-time supporterid, mis sa tahad saada.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar




                  Millal siis soccernet.ee endale mõne klubi ostab?
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    soccernet.ee-l on enda klubi juba olemas

                    Kommentaar


                      on ka või?

                      Kommentaar


                        Jälle üks mees räägib õiget juttu.
                        Kahju vaid, et ta lgp meeskond esmaspäeval välismaa palgasõdureid silmates relvad käest viskas ja palja pepuga põõsasse konutama sööstis.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Jälle üks mees räägib õiget juttu.
                          Kahju vaid, et ta lgp meeskond esmaspäeval välismaa palgasõdureid silmates relvad käest viskas ja palja pepuga põõsasse konutama sööstis.
                          "I have only been here since 1996 but between 1966 and 1996 you [England] had 30 years without foreign players and you didn't win any more competitions in that time," Wenger said.
                          Ja veel- sama lgp mainitud meeskonna lgp mängija arvamus ühest mittelgp meeskonnast avaldati ühes teises lgp ajalehes, aga meie lgp kaasfoorumlane ei hakkaks ju sellist asja esile tooma. Peamine on rahvus, mitte jalgpalli kvaliteet, eksole.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Peamine on rahvus, mitte jalgpalli kvaliteet, eksole.
                            Täpselt.

                            Alati on nii, et Arse fännid lähevad eriti närvi siis kui nende meeskonnal väga hästi läheb. Muutugu see kiiresti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Alati on nii, et Arse fännid lähevad eriti närvi siis kui nende meeskonnal väga hästi läheb.
                              LOOSUNG!







                              ...
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Minuga seda ei juhtu, olen üleni raseeritud. Ahjaa, siis veel see asi, et talk the talk but EU won´t let you walk the walk. JOKK.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X