320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jälle üks mees räägib õiget juttu.
    Kahju vaid, et ta lgp meeskond esmaspäeval välismaa palgasõdureid silmates relvad käest viskas ja palja pepuga põõsasse konutama sööstis.
    Hahnemann, Murty, Sonko, Ingimarsson, Shorey, Convey (Oster 70), Gunnarsson, Harper (Fae 59), Hunt, Kitson, Doyle (Long 83)

    3>1

    Kommentaar


      Veel mõistlikke inimesi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kvoodid kvootideks, aga väide, et see tõstaks rahvuskoondise taset, on pehmelt öeldes mõistmatu, nagu ka Wenger peenelt vihjab. Pigem vastupidi. Välismaalaste sissevool on kõvasti tõstnud Premieri taset ja loogiline oleks, et rohkem tugevaid mänge tugevate vastaste vastu mõjuvad ka kohalikele poiste arengule ainult positiivselt. Olgem ausad, koondis on käputäis pallureid, kellest põhimõtteliselt kõik on ka hetkel oma klubides põhitegijad. Annab see vaid seda, et rohkemal arvul keskpärastel Johnidel avaneb võimalus end kõrgemal tasemel proovile panna. Ja kui keegi sinisilm loodab, et antud muudatus ühtlustab ka vahet tugevamate ja nõrgemate vahel, siis raha on ikka ju samade pässide käes. Ainult igasugu Juanide ja Pierre'de asemel ostetakse üles parim kohalik toodang. Ja muidugi ropu raha eest.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Ja kui keegi sinisilm loodab, et antud muudatus ühtlustab ka vahet tugevamate ja nõrgemate vahel, siis raha on ikka ju samade pässide käes. Ainult igasugu Juanide ja Pierre'de asemel ostetakse üles parim kohalik toodang. Ja muidugi ropu raha eest.
          Aga John ostetaks premi klubisse kõigi eelduste kohaselt ikkagi Derbyst või Prestonist või Staines Townist või - juhul kui me räägime Chelseast - Leedsist, nii et raha jääks pigemini inglise liigasse ja see oleks ju liiga arengu seisukohast ainult hea, ei?

          Tahaksin veel lisada oma säravasse majandusanalüütilisse postitusse sõnad deebet ja kreedit, nii, olemas, aitäh.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Kvoodid kvootideks, aga väide, et see tõstaks rahvuskoondise taset, on pehmelt öeldes mõistmatu, nagu ka Wenger peenelt vihjab. Pigem vastupidi. Välismaalaste sissevool on kõvasti tõstnud Premieri taset ja loogiline oleks, et rohkem tugevaid mänge tugevate vastaste vastu mõjuvad ka kohalikele poiste arengule ainult positiivselt.
            Koondise taset tõstaks eeskätt see kui Wengeri või Benitezi sarnased tüübid võtaksid oma peenetesse akadeemiatesse korralike treenerite käe alla inglise poisse. Praegu väheneb inglaste arv seal katastroofilise kiirusega.
            Teiseks - välismaa onklite vastu mängimine ja haledalt tappa saamine ei tõsta oluliselt meeste taset. Pigem pärsib arengut. Inglise eelmine U21 koondis on hea näide. Oma vanusegrupis Euroopa tasemel korralikud tegijad, kellest sisuliselt ükski ei mahu top 4 meeskondadesse. See ei ole normaalne. Paar tükki suudab ehk tõusta väljaspool rikkaid ja ilusaid selliseks staariks, et suure neliku uks lõpuks avaneks ja ühtlasi pääs põhikoondise esi-11. Aga neid võiks ja peaks olema oluliselt enam.
            Ja mitte otseselt vastuseks jyriöö kirjale: need kes halavad, et mis siis saab "ilusast jalgpallist" soolaku end sisse. Seda ilusat jalgpallli võib Arse, Chelski või 'pooli brändi all palgasõduritega Dubais või Shanghais mängimas käia. Inglise liigas mängitagu Inglise vutti. Halb, aga oma.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Halb, aga oma.
              I´m happy for you, my English friend. For me (I live in Estonia, by the way) football comes first, then nationalities etc.
              Supplies!

              Kommentaar


                mängigu jah inglise vutti, siis ei paranegi miski...

                mis puutub u21 või muudesse noortemeeskondadesse, siis seal mängib olulisemat rolli kiirus, jõud, suurus. Sellest ka inglise ja hollandi noortekoondise neegrirohkus. Täisasvanute tasemel mängib juba suuremat rolli tehinika ja taktika...

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Aga John ostetaks premi klubisse kõigi eelduste kohaselt ikkagi Derbyst või Prestonist või Staines Townist või - juhul kui me räägime Chelseast - Leedsist, nii et raha jääks pigemini inglise liigasse ja see oleks ju liiga arengu seisukohast ainult hea, ei?

                  Tahaksin veel lisada oma säravasse majandusanalüütilisse postitusse sõnad deebet ja kreedit, nii, olemas, aitäh.
                  ja mida nad teevad selle rahaga, kui jeani ja juani sisse tuua ei või? ostavad omakorda kodumaist, teise sordi talenti asemele. või siis tõstavad allesjääva johni palka. niiehknaa tekitab selline kunstlik turutõke johnide hinnatõusu.

                  Kommentaar


                    Naljakas on lugeda kuidas mõnedele läheb korda, mis rahvusest inimesed inglise liigas mängivad...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Naljakas on lugeda kuidas mõnedele läheb korda, mis rahvusest inimesed inglise liigas mängivad...
                      Naljakas jah. Oled sa mõelnud, mis mõttega näiteks Eesti liigas üldse eestlased mängivad? Mina ei näe sellel ka mitte mingit mõtet. Vahetame mängijad Läti liigaga ära.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ja mina arvasin, et rasmer rääkis Inglise liigast. Ja vbla vihjas hästi leebelt, nagu minagi, et siin foorumis just eriti palju inglasi ei liigu. Küll aga eestlasi, ja oma liiga ning mängijate arengu eest peaksid loomulikult kõik seisma. Aga paraku on Eesti täis minusuguseid ebapatriootlikke jalkasõpru, kes haruharva oma tagumiku staadionile viitsivad vedada, et kehva jalgpalli vaadata. Või olgu, kui veavad, siis madalamate liigade mängudele, et sõpru-konkurente vaatamas käia.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          kvoodi osas on tõenäoliselt siiski kõige rohkem õigus musjöö Wengeril, kelle arvates suurendab see liigas veelgi vahet tippklubide ja keskmike vahel. lihtsalt kõik vähesed head inglased ostetakse ropu rahaga kokku, ning üle jääv seltskond on ikkagi üpris sitt. seega läheks liiga igavamaks. samuti kahaneks inglise klubide konkurentsivõime euroopas, sest neid ahistaks piirang, mida teistel pole. tulemuseks peaks olema sitem tase, tagasihoidlikum edu, vähem pappi, huvi langus jne jne. seega suht lihtne küsimus: kas liiga vähematraktiivseks muutmine rahvuskoondise huvides on põhjendatud? mulle on ikglise koondis sügavalt pohh, aga millegipärast tundub mulle, et ka igale suvalisele inglise blõugile on tema klubi käekäik koondise omast olulisem.

                          igal juhul juubeldati Leedsi foorumis päris põhjalikult, kui Healy Belfastis inglastele mängu ainsa värava lõi.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            mulle on ikglise koondis sügavalt pohh, aga millegipärast tundub mulle, et ka igale suvalisele inglise blõugile on tema klubi käekäik koondise omast olulisem.
                            Mulle paistis Wembley'l teisiti. Aga ehk ma ei olnudki seal.
                            Seda, et rikaste ja vaeste vahel vahemaa väheneb, ei usu muidugi keegi. Mina ka mitte. Rikaste seas on veidi rohkem ruumi lihtsalt kodukootud talentidele. Ja ühtlasi on euromängud ka huvitavamad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ja ühtlasi on euromängud ka huvitavamad.
                              ning klubijalgpall igavam!!! nii PL kui ka CL. palun mitte ignoreerida fakti!
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Kui keegi suudaks alustuseks üldse adekvaatselt põhjendada, mismoodi kvoodi kehtestamine koondise taset parandaks. Ze d˛öömäns on alati süüdi, aga alustada paljukirutud noortetöö ja akadeemiatesüsteemi reformimisest oleks palju nõutud. Siis makstakse Jeffersite ja Bentide eest üle mõistuse raha ja neile rõvedalt palka (noh, veel rohkem kui praegu) ning loota, et neist tugevalt nõrgenenud konkurentsis arenevad maailma mastaabis tippmängijad, on parajalt ulme.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X