320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The crash killed eight players of Manchester United - the sister club of FC United.

    lol
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Masal Bugduv to join Arsenal first team.

      Mo Thón!
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Veidi põhjalikumalt taustast.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mõni kaval moldovlane oleks võinud oma nime kähku, enne kui asi avalikuks tuli, kodanik Bugduviks ära muuta. Oleks magusale elule saanud.

          Kommentaar


            Portsmouth > Real Madrid. Küülikute mõttemaailm on ikka suht raskesti tabatav.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              http://www.elu24.ee/?id=72603 Papagoi tekitas jalgpallimatšil kaose

              Kommentaar


                Huvitav, kuidas Spursil lastakse järjepidevalt liiga reegleid rikkuda. Defoe oli Spursist eemal 11 kuud, Chimbonda lausa vaid 5 kuud. Samas Premier League'i reeglid on paika pannud 12 kuulise tähtaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Huvitav, kuidas Spursil lastakse järjepidevalt liiga reegleid rikkuda. Defoe oli Spursist eemal 11 kuud, Chimbonda lausa vaid 5 kuud. Samas Premier League'i reeglid on paika pannud 12 kuulise tähtaja.
                  PL reeglite sektsioon L punkt 19 ütleb, et 'A Club which transfers or cancels the registration of a Player may not apply to register that Player within a year except with the prior written consent of the Board.' Aga seda ma küll ei viitsi enam otsida, millistel tingimustel boord tarvilise kirjaliku nõusoleku andma peaks.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Üks hea artikkel kaasaegse inglise jalgpalli kohta

                    Kommentaar


                      Hea artikkel? Suur hunnik paska, ma ütleks. Jutt jutu pärast, intrigeeritakse aga sisu pole ollagi. Kes selle üldse kokku pani? Muru-oli-rohelisem-taevas-sinisem vanamehed?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Kes selle üldse kokku pani? Muru-oli-rohelisem-taevas-sinisem vanamehed?
                        mcnamara, sa mõtled?

                        Kommentaar


                          Pagan, mu Sherlocki võimed on täiesti kadunud, kuidas ma küll selle peale ei tulnud. Aitäh, mr Watson!
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Aitäh, mr Watson!
                            doktor, mitte mister.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Ja reede algas nii ilusalt.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Sobiks tegelikult ka toredate linkide teemasse. Vägagi tänuväärt vidin Premieri statistika hankimiseks
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X