320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brighton & Hove Albion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

    Algselt postitas skint
    Soovitan vaadata ka seda teemat Sunderlandi foorumis readytogo.net
    see on üldiselt väga vahva koht, mida aeg-ajalt lihtsalt peab lugema.
    pooled teemad on newcastle\'i mängijates, fännidest või klubist. kui hoolitsev...

    üks viimaste nädalate pärle.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

      Algselt postitas Magpie
      üks viimaste nädalate pärle.
      issand kui tore. mõni neist on ikka päris aru kaotanud. õnneks on mõni terane pähkel ka sekka sattunud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

        Nii armas. Arutlus on Tony Blairi ja NHSi teemal ning lõpeb järgmiselt: \"The ferkin maggie loving tw*t\"
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

          Ma sain siit alles teada sellise klubi, nagu brighton!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

            Algselt postitas zempion


            Ma sain siit alles teada sellise klubi, nagu brighton!!
            teinekord hoia oma avramus endale.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

              Algselt postitas zempion


              Ma sain siit alles teada sellise klubi, nagu brighton!!
              alreet, ma mate!
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                Derby - Brighton 3:0 (1:0)

                Väravad:: Smith 9, Rasiak 49, 80
                Hoiatused: Bolder - Currie
                Pealtvaatajaid: 22,480
                Kohtunik: E Evans

                Rams: Camp, Kenna, Johnson, Huddlestone, Vincent, Bolder (Taylor 74), Idiakez (Mills 86), Smith (Tudgay 80), Reich, Peschisolido, Rasiak.
                Subs Not Used: Grant, Holmes.

                Seagulls: Kuipers, El-Abd (Carpenter 39), Cullip, Butters, Harding, Hinshelwood, Oatway (Mayo 67), Hammond (Piercy 53), Currie, Knight, Virgo.
                Subs Not Used: Jarrett, May.

                Nii nagu paljudes teisteski teemades, nii ei viitsi minagi pärast kaotust suuremat juttu kirjutada... Ütlen vaid, et Derby poolt oli see üks selle hooaja parimaid mänge ja nüüd on nad tabelis juba kaheksandad.

                Algselt postitas skint

                Aaappppi!! Laupäevast mängu Crewe vastu vilistab Phil Prosser...

                Nii palju siis heast tulemusest ses mängus...
                Siia aga ka positiivne uudis: Fan power gets Prosser deselected! Igatahes määrati pärast fännidelt saadud kaebekirju, klubi ja politseiga konsulteerimist uueks kohtunikuks Brian Curson... Nüüd oleks muidugi klassikaline, kui härra Curson Brightoni kahjuks paar penaltit annaks.

                Ning homseks mänguks Crewe\'ga võib tagasi olla Alexis Nicolas, kas ta ka kohe algkoosseisu mahub... eks vaatab. Igatahes oleks nüüd hädasti väravaid ja 3 punkti vaja!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                  Brighton - Crewe 1:3 (0:1)

                  Väravad:: Reid 85 - Ashton 40, Rivers 50, Ashton 59
                  Hoiatused: Hammond, Knight
                  Pealtvaatajaid: 6,163
                  Kohtunik: B Curson

                  Seagulls: Kuipers, Hinshelwood, Cullip, Butters, Mayo, Currie, Reid, Nicolas, Harding, Knight, Piercy (Hammond 57).
                  Subs Not Used: Oatway, Carpenter, El-Abd, Roberts.

                  Railwaymen: Ince, Billy Jones, Lunt, Foster, Sorvel, Cochrane, Ashton, Vaughan, Tonkin, Rivers, Otsemobor.
                  Subs Not Used: Walker, Steve Jones, Varney, Tomlinson, Mark Roberts.

                  Paha-paha. Esiteks oli imelik koosseis, kes mängis ja teiseks oli imelik tulemus. Ok, Virgo sai treeningul viga ja seetõttu ei saanud mängus kaasa teha, aga Piercy 4-4-3 skeemis ründes mängimas? Piercy, kes pole veel reservideski õieti mänginud, veel vähem väravaid löönud (ok, ühe lõi, aga seegi oli penaltist)? Ja miks ei olnud Hammond algkoosseisus, miks ei olnud kodumänguks võrdse vastasega pingil ühtegi ründajat? Kuidas peaksid Molango-Robinson kogemusi saama, kui platsil on Piercy?

                  Njaah, igatahes on viimases kolmes mängus löödud Kuipersi selja taha 8 palli... ja väravavahi süüks ei saa neist kuigi palju panna. Samas on neis mängudes keskaitsepaar olnud Cullip-Butters... et kas tõesti on juba kätte jõudnud aeg, kus Hinsh, El-Abd ja ka Virgo peaks nad välja vahetama? Igatahes on Adam Hinshelwood end sel hooajal küll parimast küljest näidanud ja teda võiks nimetada hetkel Brightoni parimaks kaitsjaks. Kuid samas ei hakka ikka veel kedagi maha kandma, küll veel Cullipistki asja saab...

                  Leon Knight olevat viimases kahes mängus olnud meskonna parimaid, väravat küll ei tulnud, aga enda kohta rabeles mees platsil tohutult. Nicolas ja Curriegi omal tasemel, Reid näitas oma potentsiaali (värava)lööjana, Kuipers ei eksinud väravas... ülejäänud oleks võinud kõvasti paremini tegutseda, seda just Crewe suguse meeskonna vastu, kellele 6 punkti anda on liig, mis liig...

                  Aga positiivselt mõeldes, eelmisel aastal kaotas Palarse 9. detsembril (kuu aega hiljem) kodus Crewe\'le 1:3 ja oli 22 punktiga tabelis 22. kohal, Brightonil on aga praegu 19 punkti ja 21. koht. Eile aga mängisid nad Arsenaliga 1:1... kõik on võimalik

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                    Algselt postitas skint

                    Ok, Virgo sai treeningul viga ja seetõttu ei saanud mängus kaasa teha, aga Piercy 4-4-3 skeemis ründes mängimas?
                    Eriti sitad olete ikka. Üks mees rohkem platsil, aga ikka saate kodus lakki.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                      Algselt postitas Jaan

                      Algselt postitas skint

                      Ok, Virgo sai treeningul viga ja seetõttu ei saanud mängus kaasa teha, aga Piercy 4-4-3 skeemis ründes mängimas?
                      Eriti sitad olete ikka. Üks mees rohkem platsil, aga ikka saate kodus lakki.
                      See oligi tegelikult katse, et kes loeb ilusasti teemat . Jaan loeb, nüüd võid igatahes oma auhinnale Tartusse järgi tulla .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                        ma lugesin ka aga ma ei viitsinud kisa tõsta. natuke väsinud olen

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                          Algselt postitas skint

                          See oligi tegelikult katse, et kes loeb ilusasti teemat . Jaan loeb, nüüd võid igatahes oma auhinnale Tartusse järgi tulla .
                          ? Umbes kuue nädala pärast on sul võimalus üle anda!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                            Algselt postitas Jaan

                            Algselt postitas skint

                            See oligi tegelikult katse, et kes loeb ilusasti teemat . Jaan loeb, nüüd võid igatahes oma auhinnale Tartusse järgi tulla .
                            ? Umbes kuue nädala pärast on sul võimalus üle anda!
                            Jõuluks koju? Aga auhinna koha pealt mõtlesin ma, et äkki räägiks Šmutovi ära sulle musi tegema või oleks see liiga igapäevane?

                            Aga kui veel 4-4-3-st rääkida, siis ei oleks ses mängus ka nõnna paljukesi mängides edusse uskunud... vähemalt selliste eksimuste puhul, mida kaitse tegi... ja pealegi poleks ründesse tegelikkuses kolme asjalikku ründajat ikka panna olnud (c\'mon Jackey!).

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                              Algselt postitas skint

                              Jõuluks koju? Aga auhinna koha pealt mõtlesin ma, et äkki räägiks Šmutovi ära sulle musi tegema või oleks see liiga igapäevane?
                              Eesti poistel kõhud täis ja jõuluks koju. Aga Shmutov teeb mulle musi ju niiehknaa, sest ma olen lihtsalt nii seks poiss.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Brighton & Hove Albion\'

                                Algselt postitas Jaan


                                Algselt postitas skint

                                Jõuluks koju? Aga auhinna koha pealt mõtlesin ma, et äkki räägiks Šmutovi ära sulle musi tegema või oleks see liiga igapäevane?
                                Eesti poistel kõhud täis ja jõuluks koju. Aga Shmutov teeb mulle musi ju niiehknaa, sest ma olen lihtsalt nii seks poiss.
                                WORD! Ära aint oma purjus sõpru kaasa vea, taas. Aga teie mõlemaga hängaks küll ja pisataks veidi hapukapsast nahka.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X