320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Fulham\'

    Mina, siis \"üle pikka aja\" postitan :P

    Nimelt, Fulham on teinud järjekordse ostu. Cole\'ile, Jensenile, Radzinskile ja McKinlay\'le järgnes poolkaitsja, Senegali koondislane, Papa Bouba Diop. Mees kelle väravast võitis Senegal MM 2002 väravast Prantsusmaa.

    Võibolla räägiks uutest mängijatest ja, mida ma neilt loodan.:

    Billy McKinlay:Sellelt mehelt pole palju oodata. Väidetavalt pidavat mees, siis täitma mingit tähtsat rolli reserv võistkonnas. Loodame, et saab oma ülesandega hakkama ja aitab noortel areneda.

    Andy Cole: Endine koondislane mängis ka minu esimese eluaasta ajal Fulhamis :P. Oma karjääri jooksul on ta siis läbikäinud paljudest inglismaa klubidest. Eesotsas Manu, Arsenal ja Newcastle. Mees on ka Premieri läbiaegade paremuselt teine väravalööja. Parim hooaeg oli väravaküttil kümne aasta eest, kui ta mängis Newcastle eest. Lüües seal üle 30 värava. Mees on kõrgel tasandil võitnud kõik, mis võita annab. Elatud tal juba 32 aastat jääb ilmselt Fulham mehe viimaseks klubiks. Loodan mehelt siiski päris korralikult väravaid.

    Coleman ütles: \"I am delighted to welcome Andy to Fulham, his experience and proven goal-scoring ability were key factors in my decision to add him to the squad. I know he will be one hundred percent committed every time he pulls on the Fulham shirt, and I am sure that his knowledge and understanding of the game will benefit the less experienced players around him.\"

    Tomasz Radzinski: Poolas sündinud, kuid Kanada värve kaitsev ründaja tuli Inglismaale ja loodeti talt päris palju kuna Anderlechti eest, kust ta Evertoni poolt 4,5 miljoni eest osteti oli mees, kuid päris ootuste päraselt pole mees väravaid löönud. Aga loodame, et Fulhamiga ta seda tegema hakkab. Collins John peab veel natukene küpsema ja siis võib Radzinski rahulikult võtta .

    Claus Jensen: Võibolla selle suve kõige parem ost. Suurepärane tehing tõesti. Mees tegi Charltoni eest suurepäraseid esitusi. Suurepärane debüüt ka Charltoni ees, kus ta lõi karistuslöögist värava. Nüüd meil on siis ka korralik karistuslöökide lööja. :P
    Ja just temasugune mängija oligi meie keskväljalt võibolla puudu.

    Coleman ütles:
    \'\'I am delighted to welcome Claus to Fulham, he has had a great career in the Premiership so far being a valuable member of both Bolton and Charlton\'s teams over a number of years.

    \'\'I know that he will add a great deal to the squad in terms of his passing ability and his dead ball prowess, and I look forward to him becoming an important part of next season\'s campaign. \'\'

    Papa Bouba Diop: Ka väga hea ost. Ja selle ostuga sai ilmselt selgeks, et Junichi Inamoto ei tule Fulhamisse. Kaitsev poolkaitsja, kes võib ka väravaid lüüa. Kindlasti lisab ta oma hiiglaslikusega tugevust võistkonna peamängu ja kornerite ajal on mees kindlasti kastis. Loodame, et Senegaalane mängib Premieris väga hästi. Igatahes päris huvitav tundub, kes meil järgmine aasta keskväljal alustavad. Paik, mis tundus mulle peale ründe kõige hullem on tänavu tõusnud klubi vat, et kõige tugevamaks osaks üldse.

    Tõotab tulla korralik hooaeg ja kui Coleman noore ja andeka treenerina suudab võistkonna mängima panna oleks isegi päris päris hea liigapositsioon võimalik. Uuendatud Craven Cottagel võiks ju mõnelt \"suurelt\" ka kolm punkti ära võtta. :P

    Hetkeseisuga paneks mina 4-5-1-ga mängu sellise koosseisu:
    -------------Radzinski/Cole---------------------
    -Boa Morte------Jensen----------Malbranque--
    -------------Diop-Legwinski---------------------
    -Bocanegra----Zat---Pearce---------Volz-------
    -----------------Van Der Sar---------------------

    See peaks püsima küll jääma. Väga korralik koosseis, eriti keskväljal :P. Väravas on ka tavaliselt kindel mees, kellel mõni kord ka apsakad sisse tulla. (03/04, Arsenal, Away :P) Pole muidugi kindel, kas tänavu mängitakse ikka 4-5-1-te, 4-4-2 on ka väga võimalik. Siis jääks ilmselt Legwinski pingile. Eks neljateistkümnendal näeb.

    Veel, et ootaks ka natukene mänguaega eelmise aasta parimale noormängijale, Adam Greenile ja miski pärast tunnen, et üks korralik mängija tuleb veel.

    Tuli selline pikk tekst nüüd :P

    Huuh, unustasin, homme Patrick Thistle kotti!
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Fulham\'

      Täna sai siis löödud esimene värav sõpruskohtumistes tänavu. Ei löönud seda Cole, Radzinski, Jensen, McBride jne vaid Hollandi \"tulevikulootus\" Collins John. Mäng ise jäi 1:1. Vaadata meie sõpruskohtumimse tulemusi, siis tundub, et oleme ikka suhtkoht nõrgad. Kuid siiski koosseis, mis väljakul käib pole kaugeltki mitte põhi ja sõpruskohtumistes ei pingutata ka nii nagu seda tehakse liigahooajal. Kõik uued nimed peale Diopi said mängida ja kiitust pälvis taanlane Claus Jensen.

      Shoti seelikukandjate vastu mängitud mängu kokkuvõtte Fulhami koduleheküljel.

      Laupäeval veel teinegi mäng seelikukandjate liiga võistkonna vastu. Hearts on vastaseks.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Fulham\'

        Sai siis jälle seelikukandjate vastu mängitud. See kord siis Heartsi nimeline sugukond.

        Ja täna said nad 2-0 kotid.

        Cole ja Zat skoorisid. Zat pani esimese ära, kornerist, kes küll korneri lõi. Jensen afkoors. Teise põrutas Cole kontrast. Go Cole! Tee oma 93/94 kordus nüüd ära!!! Muide käisin ükskord Nufc.pri.ee-s. Leidsin sellise toreda viisikese.

        The Andy Cole Song -

        Andy Cole! Andy Cole! Andy, Andy Coal! He gets the ball, he scores a goal, Andy, Andy Cole!

        Ja kaitse paistab vist korras olevat.

        Cottagers

        Ah kurat, unustasin, Van Der Sar täkk tõrjus pendla.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Fulham\'

          Originally posted by Henryfan


          Sai siis jälle seelikukandjate vastu mängitud. See kord siis Heartsi nimeline sugukond.

          Ja täna said nad 2-0 kotid.

          Cole ja Zat skoorisid. Zat pani esimese ära, kornerist, kes küll korneri lõi. Jensen afkoors. Teise põrutas Cole kontrast. Go Cole! Tee oma 93/94 kordus nüüd ära!!! Muide käisin ükskord Nufc.pri.ee-s. Leidsin sellise toreda viisikese.

          The Andy Cole Song -

          Andy Cole! Andy Cole! Andy, Andy Coal! He gets the ball, he scores a goal, Andy, Andy Cole!

          Ja kaitse paistab vist korras olevat.

          Cottagers

          Ah kurat, unustasin, Van Der Sar täkk tõrjus pendla.
          Ma kuulsin kah sellest mängust palju na ,no mitte eriti palju ,aga no piisavalt palju ,et siin koheselt sõna võtta Tegu oli suure Fulhami pressinguga ,mida kaunistasid siis 2 imeilusat kolli kah ,loogiline seis oleks olnud kuskil 4-1 ,aga no 2-0 ajab ka asja ära na :P :P

          Mis puutub sellesse hollandi igivanasse puurilukku Van Der Saari ,siis see pendli ära võtmine oli ikka üks jube täkk tegu Oli ju löök kuuldavasti jube kõva olnd...
          Aga kokkuvõttes siis GO GO FULHAMMMMMM
          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Fulham\'

            Meie mängijate nr-id tänavuseks hooajaks:

            1 Edwin van der Sar
            2 Moritz Volz
            3 Carlos Bocanegra
            4 Steed Malbranque
            5 Sylvain Legwinski
            6 Zat Knight
            7 Mark Pembridge
            8 Brian McBride
            9 Andrew Cole
            10 Lee Clark (Captain)
            11 Luis Boa Morte
            12 Mark Crossley
            13 Ross Flitney
            14 Papa Bouba Diop
            15 Collins John
            16
            17 Tomasz Radzinski
            18 Jerome Bonnissel
            19 Elvis Hammond
            20 Claus Jensen
            21 Zesh Rehman
            22 Dean Leacock
            23
            24 Alain Goma
            25 Malik Buari
            26 Facundo Sava
            27
            28
            29 Sean Doherty
            30 Adam Green
            31 Darren Pratley
            32
            33 Stuart Noble
            34
            35 Ian Pearce
            36 Billy McKinlay
            37 Liam Rosenior
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Fulham\'

              Viik Feyenoordiga 2:2, iga mänguga asi paraneb. Jensen ja Radzinski tegid mängu ära. Esimese, Radzinski värava söödu andis Jensen ning teisel andis Jensenile palli Radzinski. Mängu raportit lugedes tundus, et Feyenoordil vist väravavõimalusi eriti polnudki peale kahe värava olukorra. (üks pendlast)
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Fulham\'

                Uus hooaeg koputab uksele, on aeg pakkuda välja oma arvamused, ootused ja muud sellist.

                Kui suve tervikuna võtta olen väga rahul. Lahkus üks tähtis figuur asemele tuli aga neli tähtsat. Kõik liinid peaks nüüd olema ilusti igal kohal täiedetud ja olemas on ka enamvähem korraliku pikkusega pink, mis peaks vastu pidama vigastustele. Ainuke mida vahetusena tuleb karta on varuväravavaht, kui Van Der Sar on ikka autis, siis kedagi teist nii head meil kohe kindlalt varnast võtta pole. Nüüd oleks Maik\'i vaja. Kahjuks tead pole ja tuleb leppida vana Crossley ja ühe tulevikulootuse Ross Flitney-ga. Kaitseliin koosneb päris korralikest kaitsjatest. Poolkaitsest ilma Sean Davisega sai meie mängu ilmselt tugevaim osa ning ründes on kaks uut tuntud nime Radzinski ja Cole, kellele lisaks võib iga kell kasutada Collins Johni ja Brian McBride teeneid. Teised mehed nii kõrgele ei küündi. Keskväli peaks uuel hooajal pakkuma meile väga loovat jalgpalli, kui arvestada mehi, kes meil seal koos on. Pigem kaitsvast meeskonnast on ümbertekkinud ründav ja loov võistkond minumeelest. Eelmise aasta koosseisust oleme nimede poolest üle, kuid kas ka mängu poolest? Olemas on ka Lens-ist hangitud päris korralikult hinnatud kaitsev poolkaitsja Bouba Diop, kes ka kindlasti mängib suurt rolli meie keskvälja töös. Colemanil on aega viimase lihvi andmiseks võistkonna uue näoga keskväljale vaid kolm-neli päeva. Kaitseliin on tänavu sama, mis on järelemõeldes isegi päris hea. Arvestades Van Der Sari nulli mängude arvu eelmine aasta. Samas tuleks uuele koosseisule anda aega harjuda üksteisega liiga tasemel. Korralike tulemusi ootaks kindlasti kuskilt septembri keskpaigast. Igatahes tundub tänavu euroopasse pääs väga võimalik. Kui suudetaks hoida koguaeg ühte ja head vormi oleks super. Kindlasti saavad mõningad favoriidid tunda meie tugevust endapeal ja oleks tore kui Arsenal jätkaks oma kaotusteta seeriat kuni 11 septembrini, mil tuleb neil astuda Fulhami vastu ja lepida faktiga, et Cravan Cottage\'l see unelm lõpeb. Ja ei suuda oodata ära esimest liigamängu üle pikka aja Craven Cottagel, 21.august, kui meie vastu astub Bolton. Samas tuleb esimesed liigamängud läbiajada ilma Steedi ja Luis\'ita. Aga siiski: küll me hakkama saame.

                Maksimumiks pean kuuenda koha saavutamist. Kuid loodan, et võidetakse FA- või Carling Cup ja ollakse liigas paremal positsioonil, kui eelimine aasta.

                Selline on minu pilk tulevasele hooajale.

                Vastukaja ei oota.

                Edit: Parandus SleepWalkingu mainitud kuupäeva vea osas.
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Originally posted by Henryfan
                  Kindlasti saavad mõningad favoriidid tunda meie tugevust endapeal ja oleks tore kui Arsenal jätkaks oma kaotusteta seeriat kuni 11 augustini, mil tuleb neil astuda Fulhami vastu ja lepida faktiga, et Cravan Cottage\'l see unelm lõpeb.
                  Peaks vist Highbury\'le kirja saatma, need ei paista homsest mängust midagi teadvat ja valmistuvad pühapäevaseks.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    Homme siis vastas Mäntsester Sitti. Nii nummi.BBC räägib faktidest.

                    Colemani pressikonverents


                    Kallid Man City fännid, ma pöörduksin teie poole ühe asjada. Palun ärge hakkake mind enne mängu segama ja õnnitlusi teele saatma. Tehke seda peale mängu.

                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastab teemale \'Fulham\'

                      Nonii, eesimene mäng läbi, 1:1. Nii nunnu, et ma ei saanud algusest peale live kuulata . Üritasin ennast viieks koju sokutada, aga raisk ei saanud ikka. Aga loodan, et järgmine nädalavahetus saan ennast mänguajaks arvuti taha. Järgmise nädala vastane Bolton, siis tegi täna suure sauna. Aga eks näis, mis nädala jooksul juhtub.

                      Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.



                      Klikkige pildile
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastab teemale \'Fulham\'

                        Algselt postitas Henryfan
                        Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.
                        ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah?

                        Kommentaar


                          Vastab teemale \'Fulham\'

                          Algselt postitas erts


                          Algselt postitas Henryfan
                          Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.
                          ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah?
                          Sa said nii valesti aru.

                          Edit: ma pole gei ega naine ega muu selline...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastab teemale \'Fulham\'

                            Algselt postitas Henryfan


                            Algselt postitas erts


                            Algselt postitas Henryfan
                            Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.
                            ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah?
                            Sa said nii valesti aru.

                            Edit: ma pole gei ega naine ega muu selline...
                            oh really???

                            Kommentaar


                              Vastab teemale \'Fulham\'

                              Algselt postitas erts


                              Algselt postitas Henryfan


                              Algselt postitas erts


                              Algselt postitas Henryfan
                              Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.
                              ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah?
                              Sa said nii valesti aru.

                              Edit: ma pole gei ega naine ega muu selline...
                              oh really???
                              Ma vaatan, et sa pead ennast päris kõvaks meheks. Karm ju endast 11 aastat nooremaga mõliseda. Dääm küll me Reali fänn erts on kõva kutt. Ptüi, Ptüi. Nii nunnu, elad oma ema/isa juures veel eks? Persse sinuga, ma ei viitsi sinusuguste peale aega raisata.

                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastab teemale \'Fulham\'

                                Algselt postitas Henryfan


                                Algselt postitas erts


                                Algselt postitas Henryfan


                                Algselt postitas erts


                                Algselt postitas Henryfan
                                Aga musi-musi ja kalli-kalli Collins Johnile.
                                ma saan aru et sa oled naisterahvas, aga küsin igaks juhuks üle - oled ikka jah?
                                Sa said nii valesti aru.

                                Edit: ma pole gei ega naine ega muu selline...
                                oh really???
                                Ma vaatan, et sa pead ennast päris kõvaks meheks. Karm ju endast 11 aastat nooremaga mõliseda. Dääm küll me Reali fänn erts on kõva kutt. Ptüi, Ptüi. Nii nunnu, elad oma ema/isa juures veel eks? Persse sinuga, ma ei viitsi sinusuguste peale aega raisata.

                                hahaha

                                lihtsalt imelik oli kui sa siin oma Collins Johnile avalikult armastust avaldasid

                                jäta oma märjad unenäod ikka õhtuks, magamamineku ajaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X