320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Fulham\'

    palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keel

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Fulham\'

      Originally posted by eston#21


      palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keel
      oot mis nüüd viga oli üle lugedes küll ei tundunud midagi hullu. Mõned tähed jäid puudu ja ma ei kasuta tõlkeprogramme!
      sigpic

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Fulham\'

        kuidas saabki sulle kui autorile tekst imellik tunduda kui sa ise selle just valmis oled kirjutanud..

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Fulham\'

          Originally posted by Henryfan
          Originally posted by eston#21
          palun lõpeta tõlkeprogrammide kasutamine artiklite tõlkimisel.. anna parem inglisekeelne tekst kui mingi võsaeluka dialektis eesti keel
          oot mis nüüd viga oli üle lugedes küll ei tundunud midagi hullu. Mõned tähed jäid puudu ja ma ei kasuta tõlkeprogramme!
          Vihjeks: alus-öeldis-sihitis. Mine küsi õpetajalt, et mida see meie lauseehituse puhul tähendab.

          Ja lisaküsimusena: kas peale on sama mis pärast? Kas enne mängu ja peale mängu või enne mängu ning pärast mängu? Samuti tahaks ma teada, et kes on Pingi mees? Eeldan, et tegemist on mingi isikuga Arsenali meeskonnast. Samuti pakuks huvi, et kes on Arsenali mees Varu Ründaja, kas tuntud itaallasest malestaar? Kas peavalu valmistatakse? Kas saab lihtsalt tasemel olla? Kas võitmatuid on võimalik võita? jne..

          Mõtteainet ju on.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Fulham\'

            Küsimuste vastused :P: 1.)tahtis vist olla jah 2.)??? 3.)minu jaoks näeb see välja mehena, kes tavaliselt põhikooseisu ei pääse ja istub kuni mängu saamiseni pingil 4.)ei ole itaalia male staar. Samuti mees kes põhikooseisu ei mahu. 5.) võib-olla ehk raskusi 6.)vist küll 7.)Noh ega ma kohe otseses mõttes ei mõelnud seda ehk tegelikult mõtlesin hoopis seda, et võidame seni veel liigas mitte kaotanud tiimi

            Ja muide ma ei tõlkinud kogu teksti osa lisasin ise ka!!!

            Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.
            sigpic

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Fulham\'

              Originally posted by Henryfan
              Küsimuste vastused :P: 1.)tahtis vist olla jah 2.)??? 3.)minu jaoks näeb see välja mehena, kes tavaliselt põhikooseisu ei pääse ja istub kuni mängu saamiseni pingil 4.)ei ole itaalia male staar. Samuti mees kes põhikooseisu ei mahu. 5.) võib-olla ehk raskusi 6.)vist küll 7.)Noh ega ma kohe otseses mõttes ei mõelnud seda ehk tegelikult mõtlesin hoopis seda, et võidame seni veel liigas mitte kaotanud tiimi
              Sa ei saanud vist eriti ikka aru.

              Ei ole pingi mees, on pingimees ((ehk grammatika - Toom Õunapuul on selle kohta väga tore kokkuvõtlik vihik (tegelikult on tal mitmeid väga häid õppematerjale), lase emal-isal osta ja saad kindlasti targemaks)) jne... Peavalu tekitatakse. Peale ei ole sama mis pärast jne.

              Kuid kõige olulisem vihje on ikkagi: alus-öeldis-sihitis. Suhtle sellel teemal oma emakeele õpetajaga. Võid oma tekste ka talle näidata, ta selgitaks sulle kindlasti minu vihje sisu.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Fulham\'

                Originally posted by Henryfan

                Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.
                tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasa

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Originally posted by Henryfan
                  Ja muide ma ei tõlkinud kogu teksti osa lisasin ise ka!!!
                  Sellest lausest ei taha ma kuidagi kohe aru saada
                  Pärast pikka mõtlemist nuputasin ma midagi välja, kuid ei tea kas see ka õige tuli

                  Kas asi oli mõeldud ni: Kogu tekst ei ole lihtsalt tõlgitud, osa asju/infii/juttu lisasin ise kah.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    Originally posted by eston#21


                    Originally posted by Henryfan

                    Edit: Kui mu postituste sisu ei meeldi võin vabalt uttu tõmmata siit. Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.
                    tõmba nahhui jah siit ja võta oma retardeerunud sõbrad ka kaasa
                    Ootan arvamusi ühest ei piisa!!!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Fulham\'

                      Originally posted by Henryfan


                      ...4.)ei ole itaalia male staar ... ...Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

                      Eesti keel, eesti keel poiss....

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Fulham\'

                        Originally posted by Roberto Carlos


                        Originally posted by Henryfan


                        ...4.)ei ole itaalia male staar ... ...Oleks ilmselt nii mõnnelgi parem tuju.

                        Eesti keel, eesti keel poiss....
                        Tänan mees aga nö mõnnelgi hoidsin ilmselt n-i liiga kaua peal.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Fulham\'

                          Selline tore uudis:
                          Meie naised võivad võita liiga tiitli. Selleks tuleb lihtsalt Arsenali naised kotti pista, aga mängus on tõeline pinge kuna kui Arsenal võidab on nemad tiitli kotti pistnud. Juhul kui, aga mäng jääb viiki võib tiitli võita Charlton. Põnev.... Saaks nüüd selle kooseisu ka nii tugevaks mida rohkem jälgitakse :P.

                          sigpic

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Fulham\'

                            Ei saanud Arsenalist tänu Van Der Sari ülisuurele veale. Ja siin on vist bye-bye europe!!! Aga järgmine aasta, suured hoitke eest. Aga hooaeg on olnud suurepärane, olime ju ikkagi ühed autsaiderid.

                            Kuna hooaja lõpp läheneb paneks üles suvised sõpruskohtumised:
                            Home:
                            Watford: Sat 10th July
                            Celtic: Sun 18th July
                            Rangers: Sat 24th July

                            Away:
                            Partick Thistle, Wed 28th July
                            Hearts: Sat 31st July
                            Feyenoord, Sun 8th Aug
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Fulham\'

                              Originally posted by Henryfan
                              Aga hooaeg on olnud suurepärane, olime ju ikkagi ühed autsaiderid.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Fulham\'

                                hehe V.D.Sar sai jah päris kena munausega hakkama Arse vastu, umbes samalaadne flopp nagu tema belglasest kolleeg De Wilde toime pani Euro2000 aegu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X