320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    vaatame kevadel seda asja aga olen kindel et Bolton ei kuku kuhugi.ma ei tea keda sa pooldad aga tunne on et see klubi peaks mängima kuskil Mongoolia 3ndas liigas
    Mina pooldan Chelsea't ja nad võidavad PL-i ära ka see hooaeg.

    Kommentaar


      Algselt postitas m2xxx Vaata postitust
      Mina pooldan Chelsea't ja nad võidavad PL-i ära ka see hooaeg.
      Sel juhul oled juba peaga vastu äärekivi kukkunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
        Sel juhul oled juba peaga vastu äärekivi kukkunud.
        Õnneks või kahjuks see Chelsea tiitlivõitu ei muuda

        Kommentaar


          Algselt postitas m2xxx Vaata postitust
          Õnneks või kahjuks see Chelsea tiitlivõitu ei muuda
          Ära enam peale võta.

          Kommentaar


            Ma tõesti püüan.

            Kommentaar


              Endine Inglismaa koondise väravavaht Ian Walker katkestas vastastikkusel kokkuleppel lepingu kõrgliigaklubiga Bolton Wanderers.

              37-aastane Walker liitus Boltoniga 2005. aastal Leicester Cityst ning tegi nende eest kaasa 12 kohtumist, millest ükski polnud liigamäng.

              Neli korda Inglismaad esindanud Walkerit seostatakse USA jalgpalliliigaga Major League Soccer.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Megson valiti siis novembrikuu parimaks treeneriks
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Ainukesed positiivsed mängijad minu silmis on seal, Muamba ja Steinsson .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Ainukesed positiivsed mängijad minu silmis on seal, Muamba ja Steinsson .
                    ära unusta ka väsimatut võitlejat Kevin Nolanit
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Ärme unusta Patrice Evra kõige suuremat sõpra Kevin Davies'it.

                      Kommentaar


                        krt nii mööda minnes pandi siis ka Portsmouthile kotid taha ja hetkel ei teki küll tunnet et uuel hooajal peaks coca-colat taga ajama
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Väga hea lugeda et kapten Nolan ei soovi reebokilt lahkuda
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            on lootus et kui järgmine mäng võitu ei tule siis saab ehk peatreener sule sappa ja tuuakse pukki mees kes ka jalgpallist midagi teab.ootame midagi head uuelt aastalt
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              on lootus et kui järgmine mäng võitu ei tule siis saab ehk peatreener sule sappa ja tuuakse pukki mees kes ka jalgpallist midagi teab.ootame midagi head uuelt aastalt
                              Alles kiitlesid siin ju, et olete võitmatud. Mis juhtus?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Bolton have signed defender Sebastien Puygrenier on loan from Russian side Zenit St Petersburg until the end of the season.

                                The 26-year-old played in Zenit's Uefa Super Cup victory over Manchester United in August and his move is subject to international clearance.

                                The Frenchman moved to Zenit last summer after spells in his homeland with Stade Rennais and Nancy.

                                It is Bolton boss Gary Megson's first signing of the transfer window
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X