320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bolton Wanderersi jalgpallur Fabrice Muamba, kes kuu aja eest karikamängus Tottenhami vastu platsil südamerabanduse sai ja imekombel eluga pääses, avaldas esmakordselt, kuidas šokeeriv vahejuhtum tema pilgu läbi paistis.

    «Jooksin rünnakule, et Martin Petrovi tsenderduse järel löögile pääseda. Tagasi kaitsesse liikudes tundsin, et pea käib hästi kergelt ringi,» rääkis Muamba ajalehele The Sun. «See polnud tavaline peapööritus, vaid sürreaalne tunne – oleksin otsekui teinud need jooksusammud kellegi teise kehas viibides,» kirjeldas ta.

    «Siis tegin veel ühe spurdi ja tajusin sama. Seejärel hakkas pilt eest kaduma. Mitte mingit valu polnud. Ma ei haaranud rinnust. Siis muutus nägemine kahekordseks. Tundsin, et olen justkui unes. Kui tajusin, et vajun kokku, ei olnud minu läheduses mitte kedagi.

    Viimane asi, mida mäletan, on meie kaitsja Dedrick Boyata hüüatus, et ma tagasi kaitsjatele appi liiguksin. Tundsin, et kukun ning seejärel tundsin kahte põntsu, kui mu pea vastu maad põrkas. Ja siis oli kõik. Pimedus, tühjus. Ma olin surnud.»

    Muamba oli 78 minutit kliinilises surmas ning tema südame uuesti lööma saamiseks kulus arstidel 15 elektrišokki, kaks platsil ja 13 kiirabiautos. Jalgpallur ise usub, et tema pääsemise taga olid kõrgemad jõud.

    «Keegi valvas minu üle,» lausus Muamba. «Minuga juhtunu oli midagi enamat kui ime. Mängupäeva hommikul palvetasin koos isaga ja palusin jumalat, et ta mind kaitseks – ja ta ei vedanud mind alt. Olen elav tõestus, et palvetest on kasu.»

    Arstid siirdasid Muambale südamestimulaatori, et tema tervist hoida, kui infarkt peaks korduma. Jalgpalluri sõnul on tegemist äärmiselt kummalise tundega. «Olin operatsiooni ajal teadvusel. Aga ma olin nii rahulik, et jäin selle käigus magama. Tunnen naha all südame kohal rinnus metallplaati. Mul oleks nagu ühe südame asemel kaks,» lausus Muamba.

    Postimees.ee
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Hetkel siis võõrsil madistame Aston Villaga ja sellest mängust oleks viik ka hea tulemus.Aga kaotuse korral peab vist hakkama asju pakkima. Krt poisid,ärge andke alla!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Vot on mäng! 3 minutiga löödud 3 väravat. Villale 1-0 61min ja meie omad siis 63,64 min. Krt nii edasi jätkata!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          2-1 siis võitsime Aston Villat! Hetkel veel oleme joone all aga üks mäng veel varuks. 4mängu siis jäänud, neis 2 kodus ja kaks võõrsil. Sunderland saab raske olema, Spurs õnneks sitas vormis aga see ka pigem suht raske, West Brom peaks olema nüüd see mäng kus kindlasti vajame võitu ja sama käib Stoke kohta.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Peab vist tänase 2-2 viigiga rahule jääma kuigi jah,püsima jäämine on ikka suht suur ime juba. Kas tõesti tuleb välja astuda kõige kõrgemalt ?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kui Bolton peaks nüüd lõpetama QPR samadel punktidel, kas siis tõesti tänu väravatevahele kukuks meie välja? See oleks ikka väga valus siis
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Homme õhtu siis kodus madistame Spursiga. Ei oskagi enne mängu midagi arvata.Nii meil kui ka Spursil selg vastu seina ja vaevalt meile midagi kergelt antakse. Koduseinad ehk aitavad aga kahtlane.Spursi tase ikka liiga üle
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Kasutu Notlob!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Muamba tagasi Reebokil! http://www.youtube.com/watch?v=3A57rFm8L04
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Vaata kui huvitav, et taaskord oli Bolton-Spurs mäng. Seekord küll Reebokil.
                      Eks see vist nii oligi valitud. tänamaks ka Spursi meditsiinipersonali
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        2-0 juhtida kodus ja siis sellise jamaga hakkama saada! Kas tõesti peame järgmine hooaeg jälle Blackburniga mängima?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Lihtsalt kuna Owen Coyle on palju kihvtim kui Mark Hughes siis võitke see viimane mäng, kurat! Tahaks teile järgmine hooaeg kedagi laenata ju.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Lihtsalt kuna Owen Coyle on palju kihvtim kui Mark Hughes siis võitke see viimane mäng, kurat! Tahaks teile järgmine hooaeg kedagi laenata ju.
                            Krt Stoke on meile alati selline pähkel. Aga arusaamatu kuidas nad suutsid QPR-ile kaotada? No masendav on see,et viik ka meid üles ei jäta. Egas muud üle jää kui Stoke vendadele kõvasti õllet välja pakkuda,neil ju endil ei ole enam midagi mängus.Lootus elab veel!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Saab lõpuks lahti Boltonist. Aastatepikkune ootus.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                kaks päeva siis veel jäänud nautida maailma kõige konkurentsi tihedamas liigasmängimist! Usun küll imedesse aga see on tegelt suht ulme juba. Varsti ongi Premieris vaid sellised klubid,kelle omanikele on need vaid mängukannid ja kuhu topitakse hunnikute viisi raha. Kahjuks kaob ka sellega ära see fiiling,mida vaid Inglise liigas sai tunda ja nautida. Ok ei ole see Bolton tõesti paljude silmis mingi lemmikklubi,aga meid ei ole raha ära rikkunud ja oleme üritanud raskuste kiuste hakkama saada!

                                Meil on veel see,mida enamusel inglise klubides enam ei ole
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X