320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bolton oli tegelikult tulnud mängima igati ilusat ja üpris lahtist vutti - kuni selle õnnetu omaväravani. Teisel poolajal hakkas lisaks äärtele ka keskelt lekkima ja 2:0 järel laguneti juba nagu seesamune vee peal.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Nägin ainult teist poolaega ja selle põhjal oli ikka taseme vahe meeletu ning Bolton ausalt öeldes paistis üsna coca cola tiimina...ei mingit stiili ega klassi. Ja mis Kevin Daviesest saanud on? oli ju teine täitsa asjlik pallur

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        Ja mis Kevin Daviesest saanud on? oli ju teine täitsa asjlik pallur
        lapsena pargis mängides tundub kõigile, et nad on asjalikud jalgpallurid- peled ja maradonad. daviesest sai proffijalgpallur ja mitte eriti pädev omas elemendis. ja asjalik on ta ainult siis, kui ta prille kannab.

        Kommentaar


          Boltoni uus vorm, minu arvates järjekordne ämber Reeboki poolt.

          Kommentaar


            Mis sel vormil häda on? Vorm nagu vorm ikka, kehvem, kui eelmine though..

            Kommentaar


              Algselt postitas Joks Vaata postitust
              Mis sel vormil häda on? Vorm nagu vorm ikka, kehvem, kui eelmine though..
              Sponsori logo on jube suur ja need Reeboki märgid särgi varrukatel ja pükstel on päris koledad minu arust.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Sponsori logo on jube suur ja need Reeboki märgid särgi varrukatel ja pükstel on päris koledad minu arust.
                Kle mees ega särgid ei mängi nagu Realil.st
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Kle mees ega särgid ei mängi nagu Realil.st
                  Kas ma siis seda ütlesin?

                  Kommentaar


                    no mäng on alanud päris hästi ja Klasnicu pealöögist 1-0 siis meie ees.esimestel minutitel on päris palju võimalusi olnud aga realiseerimine jätab soovida aga see minu bolton.
                    aga kohe minu sõnade kinnituseks lööb meie sangar Kevin Davies teise värava
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      no mäng on alanud päris hästi ja Klasnicu pealöögist 1-0 siis meie ees.esimestel minutitel on päris palju võimalusi olnud aga realiseerimine jätab soovida aga see minu bolton.
                      aga kohe minu sõnade kinnituseks lööb meie sangar Kevin Davies teise värava
                      Räägi kuidas Weiss mänginud on. Vaatasin, et oli pohis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Räägi kuidas Weiss mänginud on. Vaatasin, et oli pohis.
                        krdi pilt nii hakkib ,et ei saa suht sittagi aru ja ei leia paremat saiti ka kust vaadata aga üritan silma tal peal hoida.tundub,et teist poolaega ei näe
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kui esimene poolaeg mida nägin oli Boltoni poolt ideaalne siis teist õnneks ei näinud.Jälle suudeti eduseisust viiki mängida aga peamine on see,et on antud võimalus järgmisel hooajal ehk paremaid tulemusi näidata.Uuele peatreenerile etteheited ei saa olla kuna asus meeskonna etteotsa poole hooaja pealt aga nüüd on tal võimalus üles ehitada oma nägemuse järgi meeskond kes võiks ja peaks võitlema eurosarja kohtade eest mitte siin väljalangemisega.
                          tänud poisid ,et püsima jäite!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            14 koht siis see hooaeg.tuleb asjade käiguga vist rahule jääda kuna saime megsonist ka lahti.uuel hooajal siis uuesti ellujäämiskursus
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Former Bolton Wanderers assistant manager Phil Brown is backing current boss Owen Coyle to turn them back into a top half side in the Premier League.

                              "Owen did a fabulous job after taking over with them in the relegation zone," Brown told BBC Radio Manchester.

                              "I'd like to think he could now get Bolton into the top 10. He looks like the kind of manager that can motivate.

                              "He's an attack-minded manager and he wants to play good football, so that bodes well for Bolton."

                              Brown was assistant to Sam Allardyce at the Reebok Stadium in the days when Bolton established themselves in the Premier League and even qualified for Europe.

                              Now he is tipping Coyle to emulate those feats after they avoided relegation last season.

                              "I was impressed by some of the football they played," said Brown, following his departure from Hull City.

                              "You need a lot of luck and you need a lot of support, but you need a manager who is positive minded and Owen Coyle certainly is that".
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kim-Lee ja Petrov aartel oleks juba paris korralik Boltonil jargmiseks hooajaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X