320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahjuks on minul teile kurbi uudiseid, Swansea fännid: http://eurosport.yahoo.com/15052010/...izaj-dies.html
    Nimelt suri vaid 22-aastane ründaja Besian Idrizaj oma kodus Austrias südamerabandusse. R.I.P

    Kommentaar


      nagu wat? 22 aastane sureb südamerabandusse

      Kommentaar


        28 aastat ootamist siis sai ära tasutud!Palju Õnne!Mikusiku kas nüüd hakkab see teema jälle aktiivsemalt elama?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Küll keegi selle ikka üles äratab Muretsemiseks pole põhjust.

          Kommentaar


            See jätaks ju mulje minust kui gloryhunterist Kirjutaks tegelikult kogu aeg, aga nagu ma viimased aastad olen siin vastanud, siis erinevatel põhjustel pole aega. Majaümbruse eest hoolitsemine, töö ja hobi võtavad oma.

            Aga õnnelik olen ma muidugi, et selle suure päeva sain ära oodatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
              See jätaks ju mulje minust kui gloryhunterist Kirjutaks tegelikult kogu aeg, aga nagu ma viimased aastad olen siin vastanud, siis erinevatel põhjustel pole aega. Majaümbruse eest hoolitsemine, töö ja hobi võtavad oma.

              Aga õnnelik olen ma muidugi, et selle suure päeva sain ära oodatud
              No tuleb teha foorumis korjandus,et saaksid omale osta robotmuruniiduki ja tänu sellele võidaksid aega ning oma lemmikust kirjutada
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Scott Sinclair liigub peagi mõnda Premieri TOP6 klubisse tagasi.

                (Ehkki selle väitmiseks ei pea olema eriline hiromant.)

                Kommentaar


                  Pagan võtaks, see meeskond on kodus palliga märgatavalt parem kui Arsenal. Ikka ütlemata vahva, et mängutase Inglismaal on niivõrd arenenud, et selline asi on võimalik. Alles see oli kui umbkaitse oli divaritõusjale Arse suguste vastu ainus variant.
                  Scott Sinclair on tõeline kunn muuseas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ikka ütlemata vahva, et mängutase Inglismaal on niivõrd arenenud, et selline asi on võimalik. Alles see oli kui umbkaitse oli divaritõusjale Arse suguste vastu ainus variant.
                    a äkki on tippklubid lihtsalt väetimaks jäänud?

                    l`edit

                    Noh, CLis pääsesid 4/2 edasi ja ükski klubi ei rullunud grupist läbi. Nö suured on väikestega hädas. Märke justkui on õhus.

                    Kommentaar


                      hetkel tundub jah pisut mõõnaperiood olevat paljudel premi tippklubidel

                      Kommentaar


                        Aga ei tasu siiski Swansea tulemusi alahinnata. Nende koduvorm on eriti hea, seni on Liberty staadionilt võiduga lahkunud vaid Manchester United ning nemadki said napi üheväravalise võidu.

                        Ja no ei saa ju kuidagi mainimata jätta, et luikede edus on oma osa mängida ka Spursi kasvandikul, 19 aastasel Caulker-il .

                        Kommentaar


                          Manager pajatab enda nägemusest.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Võib-olla huvitab kedagi pikem lugu Joe Allenist... http://footballsnewtalent.wordpress....sea-and-wales/
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Swansea manager Brendan Rodgers has signed a new three-and-a-half-year contract and stated his intention to establish the Welsh club as a Premier League stalwart.

                              Kommentaar


                                Lihtsalt pidin:


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Sänks kutid.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X