320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    alatud võtted
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ei saa aru, miks Aquamanist tahetakse lahti saada. Mängus Torontoga oli ta ju igati tasemel, meile kuluks väga ära. Või on siis Allen kotis meil.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kõlab küll nõnda, et Allenile on vaja ruumi ja raha teha.
        Aqua on mudu tore ja nii, kuid veits uims.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ei saa aru, miks Aquamanist tahetakse lahti saada. Mängus Torontoga oli ta ju igati tasemel, meile kuluks väga ära. Või on siis Allen kotis meil.
          Samas mehel vanust juba parasjagu, seega suurt arengut enam ei toimu. Väga suure palgaga, selleks et vahetusmehena alles hoida. Lepingut ka üleliia palju just järgi ei ole ja suht kindel et ta seda ei pikenda. Seega kasseerida mingigi raha sisse ja võtta asemele noorem mees väiksema palgaga, kes areneb ja kelle müügiväärtus ka ilmselt suureneb.

          Kommentaar


            Komistasin YT's sellista asjade otsa. Ei mäleta et need oleks siit läbi käinud.
            http://www.youtube.com/watch?v=Kop53...eature=related Shanks
            http://www.youtube.com/watch?v=xudo1...feature=relmfu Paisley
            http://www.youtube.com/watch?v=IYPPW...eature=related King Kenny

            Kommentaar


              No see on ilmselge ju et Aqua tahab ise ära minna ja Itaalias elada. Ma tahaks ka tema asemel. Liverpool pole just maailma kõige kenam koht ja lootus mingi tiitel võita ka väike Aga õnne liverpoolile järjekordse briti ostmisega.
              Nagu näha on, see toob kõvasti edu ja ülemakstud ei ole ka britid Carroll, Downing, Henderson, Adam.... "head poisid" Selles suhtes et idiootsete otsuste tegemine jätkub ja mul on kopp ees. Manu ostab krdi 1 mehe - Kagawa ja see on parim ost premieris see aasta ! Seal ei tehta debiilseid otsuseid. Ja see kajastub ka tiitlies!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                No see on ilmselge ju et Aqua tahab ise ära minna ja Itaalias elada. Ma tahaks ka tema asemel. Liverpool pole just maailma kõige kenam koht ja lootus mingi tiitel võita ka väike Aga õnne liverpoolile järjekordse briti ostmisega.
                Nagu näha on, see toob kõvasti edu ja ülemakstud ei ole ka britid Carroll, Downing, Henderson, Adam.... "head poisid" Selles suhtes et idiootsete otsuste tegemine jätkub ja mul on kopp ees. Manu ostab krdi 1 mehe - Kagawa ja see on parim ost premieris see aasta ! Seal ei tehta debiilseid otsuseid. Ja see kajastub ka tiitlies!
                Kle löö endale veel 77 korda kiviga vastu pead ja ehk hakkavad ajud uuesti mõtteid tekitama. Oota vähemalt hooaja algus ära enne kui hakkad tiitleid jagama ja parimaid mängijaid valima.

                Kommentaar


                  See ei olnud sinu parim nali. Aga minu jutt vastab tõele. Sul on Liverpooli prillid lihstalt nii kõvasti peas, et sa ei näe enam, kus augus sa istud oma Liverpooliga. 21 aastat Inglise tiitlita. Nyyd ostate Borini ja vbla Alleni ja ilmselt tuleb ära eks. Liverpool on klubi, kes on harjunud tiitlite eest võitlema aga mitte 4-7 kohal liigas pusima, liidrites 20-30 punkti maas. Ma ei näe, et midagi muutuks. Inglise vutti vaadanud 10 aastat. Liverpooli ka fännanud, aga igal asjal on piir, hakkasin gloryhunteriks, Chelsea fänniks kui Torres sinna üle läks. Õnneks tuli FA cup ja CL karikas!!!
                  Liverpool FC - living in history, instead of making it.

                  Kommentaar


                    Ossapühamüristus.

                    Kommentaar


                      Kust võtad, et Kagawa on parim ost, mees pole veel EPLis mänginud?? Usun, et see aasta oli ikka premieris parim ost Papiss Cisse...

                      Kommentaar


                        Cisse oli okei jah. Räägin pigem tipptiimide hetke ostudest. Manu, City, Chelsea, Asenal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          FC Gomel on ELis vastaseks. Esimene mäng 02/08 Valgevenes, teine 09/08 kodus.
                          Wingback - maga ennast kaineks
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Wingback - maga ennast kaineks
                            Yep, nüüd läks vähe nihu kuupäevadega, damn

                            Kommentaar


                              Tundub, et puhastust alustatakse tähestiku algusest - West Ham olla saanud heakskiidu AC laenutaotlusele.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Tundub, et puhastust alustatakse tähestiku algusest - West Ham olla saanud heakskiidu AC laenutaotlusele.
                                http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19056545 BBC väidab sama.
                                Last edited by Ross4; 30.07.12, 20:43. Põhjus: link

                                Kommentaar

                                Working...
                                X