320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jätkatakse mineti lainel.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      kle mul ei ole pedede vastu midagi aga püüdke ikka enda asju enda teemas hoida
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        no aga ei ole siis viimastes mängudes (viimastel kuudel) jõudsalt minettinud või?
        ma usun, et fakupi võtate ära, sest misiganes emotsiooniga chelski barcelonast koju naaseb, on see neid üht või teist moodi korralikult läbi võtnud, aga liigas...fulham, pakun et saab mööda, kuigi neil on päris korralik lõpusirge (everton, 'pool, safc ja totts). änfiildil saate omavahelise tampi ja ongi nägemist. mitte, et see midagi määraks muidugi.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Roy Hodgson has won as many games at Anfield in 2012 as Kenny. One.
          nali naljaks, tegelikult.
          kuna siin suudetakse analüüsida küll, siis mind täitsa siiralt huvitaks Kenny eilse "olen mulle antud võimaluse eest tänulik" inteka valguses, et kui ta nüüd peakski äkki suvel minema, siis keda Liverpooli fännid asendajana tahaksid näha?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            möla
            ma ei räägi tulemustest, sest nendest pole põhjust rääkida.
            visuaalselt tundub, et igas mängus on proovitud uut lähenemist (kuidas, läbi kelle, mis ajahetkel jne pall liigub). s.t. ei istuta näpp perses.

            mis manageri puutub, siis ma olen üsna veendunud, et projekt "Kenny" näeb ette kaks aastat üldravi ning siis võtab ohjad üle mõni spetsialist. Kõige lihtsam pakkumine on Rafa... ja ega esmapilgul eriti keegi teine vaba hing meelde tulegi, kes visual basicut oskaks.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Päris suvalist Briti manageri Anfieldile ei tahaks. Aga mõni tõeline maailmaklassi tipptreener võiks ju võtta endale eesmärgi kunagine võitjaklubi tagasi tippu tõsta. Sellist tõsisemat plaani toetaksin hea meelega. Muidugi peab sel mehel terasest süda olema, sest see on üks neid kõige jõhkramaid ametikohti. Nimi või rahvus mulle väga korda ei lähe.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Didier Deschamps ja Laurent Blanc võiks olla ju ok mehed (meedia on vist mänginud ka nende võimalustega). Pardew on veel üks mees, kes kindlasti võiks olla kaalumisel, sest mida mees on teinud Newcastlega on päris kena vaadata. Henry muidugi oma lähenemiselt on selline, et proovitakse saada parimat ja selle kohapeal väga rahast kahju ei ole (nii olen mina vähemalt aru saanud).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                  Didier Deschamps ja Laurent Blanc võiks olla ju ok mehed (meedia on vist mänginud ka nende võimalustega). Pardew on veel üks mees, kes kindlasti võiks olla kaalumisel, sest mida mees on teinud Newcastlega on päris kena vaadata. Henry muidugi oma lähenemiselt on selline, et proovitakse saada parimat ja selle kohapeal väga rahast kahju ei ole (nii olen mina vähemalt aru saanud).
                  Mitte, et valesti kõlada aga ... mispärast Pardew peaks huvitatud olema Toonist lahkumisest, et Liverpooli tulla? Ning kindlasti ei saa njuuka eduloos alahinnata skaudi Graham Carri tööd.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Sterling on täna reservtiimis väljakul vs NUFC.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Hooaja edutreenerid Pardew, Lambert, Rodgers on kindlasti spekulatsioonide eesliinil, aga ma ei usu, et ükski neist suudaks (või tahaks) 'pooli kandamit praegu õlgadel kanda.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        mõnusat meelelahutust.

                        Prantslased on head pakkumised, kuid...
                        Deschamps tundub olevat konfliktne manager ning ei pruugi võõra (äri)kultuuriga kohaneda.
                        Blanc on endale kohustuse võtnud ja ma ei usu, et ta mõni selline prantslane on, kes koondise peale laseb.

                        Pardew'd ja NUFC'd on veel vara hinnata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          ma ei räägi tulemustest, sest nendest pole põhjust rääkida.
                          visuaalselt tundub, et igas mängus on proovitud uut lähenemist (kuidas, läbi kelle, mis ajahetkel jne pall liigub). s.t. ei istuta näpp perses.
                          kas see on hooaega läbiv vingumine teema "no ei lähe väravasse see pall"?
                          vahet isegi pole, kas sa seda ka tegelikult mõtlesid, aga peale 35ndat mänguvooru enam ei päde. jah, lööte peale ja tabate poste jne, aga see põhjus on kuskil mujalkui õnnejumalanna poolt hülgamine. aga kui tulemustest rääkida, sest õnneks või kahjuks muu pole oluline - kui sa just ei väida, et tegelt tehakse top4 väärilist mängu, aga loodusjõud on sellele vastu -, siis on 2012 absoluutne fellatio olnud. selle rwkopi statistika kohta ütleks umbes sama, mida eelmine aasta maxi "created the most scoring chances in priemership" rodrigueze kohta: numbrid on ilusad, aga ei kipu kajastuma. loodan, et jõuame üksmeelele.

                          treeneri teemadel jään enda palgake-avb seisukoha juurde. võitja mentaliteeti tegelt justkui on: tasub ainult meenutada nii mõnegi chelski fänni põhjendatud rõõmu ja elevust peale tema palkamist ja kui endale riietusruumi taha saab - miks ei peaks? sg ja carras*** on ilmselt, kordan ennast taaskord, olulisemalt normaalsemad mehed kui terry ja lämps -, lisanduks ka võtleja mentaliteet ja eneseusk nii tiimi kui treenerisse.
                          ja mis see capello lahendaks? koondise juurest lahkumise lüke - osalt muidugi ka õigustatud, sest treener PEAB olema satsi kõige tähtsam lüli - näitas minu jaoks piisavalt alarmeerivaid tunnuseid härra vanaduse aadressil, millel oli juures paljuräägitud viimane-võimalus-sirge-molliga-eemale-astuda moment.
                          ainus briti treener, kes garanteeritult (nii paju kui sellist asja üldse öelda saab) asju parandaks on moyes. mees on seda aastaid tõestanud ning piisab vaid eilsesse vaatamisest, aga ennem taasliitub meeskonnaga owen kui dm nevertonist ära tuuakse.
                          mõni endine mängija pukki panna oleks samuti sitast sitemaks situatsioon, sest nagu elu näitab, siis fännide toetus lööb heal juhul ainult posti-latti, pealegi pole neil (carra, sami, fowler pffff) grammigi kogemust nii kõrgel tasemel händelimiseks.
                          pika jauramise lõpetuseks panen hüpoteesi lambert-rogersi minemakangutamise peale, kasvõi üritatakse. a la woy2 või midagi sellist.
                          tuleb kahtlemata huvitav suvi.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            ma ei viitsi lugeda, sest minu algne mõte ja küsimus olid teisest teemast ning meelelahutus on siiski meelelahutus... ajaviide, -täide vms.

                            e: ja nagu ma lugesin siis Blanc on peale finaalturniiri vaba liha. not bad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Reservid kaotasid hooaja lõpetuseks Newcastle'ile 1:2. Esimene poolaeg oli taas erakordselt jube, jääid 0:2 taha, teisel lõi Ngoo ühe tagasi. Lõpus veel Susole punane ka. Vastane tundus võimsam, suurem, enesekindlam.
                              Ei paista hetkel neist reservipoistest põhisse tegijaid. Sterling ja Robinson on parimad, neid on juba ka proovitud. Ehk kasvab Wisdom meheks, võib-olla ka Coady ja Suso saavad kunagi kusagil hakkama, aga Adorjan, Sama, Mendy, Roberts, Eccleston jne on parimal juhul kahuriliha madalamate liigade klubidele.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ma ei viitsi lugeda, sest minu algne mõte ja küsimus olid teisest teemast ning meelelahutus on siiski meelelahutus... ajaviide, -täide vms.

                                e: ja nagu ma lugesin siis Blanc on peale finaalturniiri vaba liha. not bad.
                                hea on argumenteeritud arutluses osaleda. aitähh sulle.

                                luban, et postitan enne hooaja lõppu max ühe korra.
                                ilusat.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X