320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuram, ei meeldi see laenutamine. Aquilaniga läks väga nihu see väljaost lõpuks.

    Link ka siis http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19056545

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      No see on ilmselge ju et Aqua tahab ise ära minna ja Itaalias elada. Ma tahaks ka tema asemel. Liverpool pole just maailma kõige kenam koht ja lootus mingi tiitel võita ka väike Aga õnne liverpoolile järjekordse briti ostmisega.
      Nagu näha on, see toob kõvasti edu ja ülemakstud ei ole ka britid Carroll, Downing, Henderson, Adam.... "head poisid" Selles suhtes et idiootsete otsuste tegemine jätkub ja mul on kopp ees. Manu ostab krdi 1 mehe - Kagawa ja see on parim ost premieris see aasta ! Seal ei tehta debiilseid otsuseid. Ja see kajastub ka tiitlies!
      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      See ei olnud sinu parim nali. Aga minu jutt vastab tõele. Sul on Liverpooli prillid lihstalt nii kõvasti peas, et sa ei näe enam, kus augus sa istud oma Liverpooliga. 21 aastat Inglise tiitlita. Nyyd ostate Borini ja vbla Alleni ja ilmselt tuleb ära eks. Liverpool on klubi, kes on harjunud tiitlite eest võitlema aga mitte 4-7 kohal liigas pusima, liidrites 20-30 punkti maas. Ma ei näe, et midagi muutuks. Inglise vutti vaadanud 10 aastat. Liverpooli ka fännanud, aga igal asjal on piir, hakkasin gloryhunteriks, Chelsea fänniks kui Torres sinna üle läks. Õnneks tuli FA cup ja CL karikas!!!
      Liverpool FC - living in history, instead of making it.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        No see on ilmselge ju et Aqua tahab ise ära minna ja Itaalias elada. Ma tahaks ka tema asemel. Liverpool pole just maailma kõige kenam koht ja lootus mingi tiitel võita ka väike Aga õnne liverpoolile järjekordse briti ostmisega.
        Nagu näha on, see toob kõvasti edu ja ülemakstud ei ole ka britid Carroll, Downing, Henderson, Adam.... "head poisid" Selles suhtes et idiootsete otsuste tegemine jätkub ja mul on kopp ees. Manu ostab krdi 1 mehe - Kagawa ja see on parim ost premieris see aasta ! Seal ei tehta debiilseid otsuseid. Ja see kajastub ka tiitlies!
        Aga Torrese üleminek Chelseasse?

        Kommentaar


          Shitti tõprad tahavad Aggeri omale. Väidetavalt olla 'Pool ka kaks pakkumist tagasi lükanud. Loodan, et ei teda ega ka Sktrelit minema. Katastroof oleks
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            See ei olnud sinu parim nali. Aga minu jutt vastab tõele. Sul on Liverpooli prillid lihstalt nii kõvasti peas, et sa ei näe enam, kus augus sa istud oma Liverpooliga. 21 aastat Inglise tiitlita. Nyyd ostate Borini ja vbla Alleni ja ilmselt tuleb ära eks. Liverpool on klubi, kes on harjunud tiitlite eest võitlema aga mitte 4-7 kohal liigas pusima, liidrites 20-30 punkti maas. Ma ei näe, et midagi muutuks. Inglise vutti vaadanud 10 aastat. Liverpooli ka fännanud, aga igal asjal on piir, hakkasin gloryhunteriks, Chelsea fänniks kui Torres sinna üle läks. Õnneks tuli FA cup ja CL karikas!!!
            Liverpool FC - living in history, instead of making it.
            mine putsi!!!
            mc jünger.Anus Äärits.

            Kommentaar


              Meeleldi.

              Aga tahab keegi kihla vedada mingi sümboolse asja peale, et Liverpool esi 4 ei jõua see aasta. Tehke pakkumised.

              Kommentaar


                Kunagi arvas ka NUFC et nad on Inglismaa big club. Aga muidu edu 15 miljoniga keskpärasuse ostmisel!
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Küsimus ei ole selles kas tahab minna või mitte. Küsimus on selles, et kas ta tahab järgmine hooaeg mänguaega teenida või mitte. Rodgers on selgelt öelnud, et Carroll tema plaanidesse ei kuulu ja seega on väga väike võimalus, et ta järgmine hooaeg Liverpooli esindab. Peale West Hami ei ole vist keegi nõust teda endale võtma.
                  West Ham pakub Andy Carrolli eest Liverpoolile magusat diili, kuid mängija ei soovi Londoni klubiga liituda.

                  Kommentaar


                    Nufc on nõus aga tingimused Liverpoolile ei sobi lihtsalt
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Sahistatakse, et Carroll võeti Europa League mänguks kaasa ja Aquilanit muidugi ei võetud, siit võib vist midagi välja lugeda?

                      Kommentaar


                        Borini: It's an important shirt and the first thing I need to worry about is the front of the shirt (the badge) rather than the back (the name).

                        The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Mnjah.
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            Mnjah.
                            Bitch pleaseee!!! Täiega lahe xD!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Bitch pleaseee!!! Täiega lahe xD!
                              Andy Carroll sobib sinna paremini!

                              Kommentaar


                                üks ründeõnnetus teise järele Inglismaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X