320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sry, ikkagi ei viitsi lugeda
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Juudased olete!

      Ma ei tea, kui Kennyle ei anta aega atra seada (3a leping eks) siis ma ei näe, et AVB, Lambert või kesiganes saaks rohkem aega kesiste tulemustega. Kui me mai alguses veel 1 kopsiku koju toome, siis võiks ju sinisilmselt öelda, et panime rohkem karikaid tasku kui keegi teine. Double ikkagi eks. Reaalsus on see, et kui finaalid välja jätta siis karikamängud lähevad muule maailmale peale umbes sama palju kui Wigan vs Wolves (vabandused juba ette, kui kedagi solvan). Kas järgmine hooaeg muheleks iga teine fänn mõnusalt, kui pandaks 3 kopsikut tasku, aga PLis erilist tulemust taas ei tuleks? Kus on fännide, peatreeneri ja omanike prioriteedid?

      HM- ma mõtlesin, et sa teed AVB osas nalja, aga paistab, et sa oled selles teemas sama tõsine nagu Ansip.

      Kommentaar


        sa ei saa inimestele pahaks panna kõhklusi kui sisuliselt terve hooaeg on peaga vastu seina joostud. Eriti veel siis kui köögipoolelt infot ei ole ning usud igat tähemärki, mida näed või kuuled.

        Näiteks see Kenny a la ma ei tea, mis saab jutt võib ju tegelikuses olla mängijate mõjutamine. Mancini puhul see toimis

        Ma ei usu, et omanikud kergekäeliselt manageri kallale lähevad. Nende jaoks on see uus mäng ja maailm ning õppimise käigus on tavaliselt inimeste aju ärksam.
        Nad ei karda otsustavaid samme astuda, kuid nagu kunagi ennist märkisin, siis Kenny koht on tema enda teha - kui ta tunneb, teab ja tahab, siis teeb ta selle ka juhtkonnale selgeks.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Kus on fännide, peatreeneri ja omanike prioriteedid?

          HM- ma mõtlesin, et sa teed AVB osas nalja, aga paistab, et sa oled selles teemas sama tõsine nagu Ansip.
          ma ei tee kunagi nalja.

          prioriteet: cl'is, kus mujal. fakup on ka muidugi ääretult respektaabel karikas, aga rahaliselt vist isegi mõttetum kui euroopa liiga (mänge on ka muidugi kõvasti vähem). sel hooajal on ju põhjust rõõmustamiseks iseenesest küll, kuivõrd mikihiir on kotis ja fa finaal, tulemusest olenemata, on ka vahva. järgmine hooaeg, kui tabelikoht suurt ei parane, ei tohiks see enam nii väga kedagi lohutada.

          cl'ga on muidugi ka see jant, et katsu sa mingit kõva nime meeskonda saada kui sinna asja ei ole. chelski või kes iganes (totts) sealt top4st sel hooajal välja jääb, vabandab ennast ilusti välja, et (ei ole siinkohal isegi nende seisuga CLis seotud) vähemalt on meil sitaks potentsiaali ja järgmine aasta oleme jälle konkurentsis. 'pool enda pealevaadates me-pole-isegi-mitte-top4-lähedal vormiga on muidugi veel raskemas seisus, seega jäätegi esialgu tõmbenumbriteks (kui me räägime väliliigadest) ainult samas seisus olevate klubide mängijate võõõi edukamate klubide outcastide jaoks. ja wesley sneijderi, kes paradoksaalsel moel ei koti enam vist suurt kedagi.

          nagu ma ka maininud olen, siis reid prantsusmaale. ei eksinud wenger, ei eksinud pardew. seda öeldes, oleks blanc vägagi bueno rusikas-silma-auku treener. või siis mingi väga pädev skaut, kui tuleb keegi ligue 1 võõram kutt pukki (või kui kennü jääb). lisaks - tegelt on vaja tuua ju üks võimalikult tipptasemel winger ja paar venda meeskonna üldise sügavuse jaoks, pole mingit massiivset rebuildi vajagi ju. bisaids: lucas leiva.

          ps. avb asjus. mõtle kui õnnelik - kui üldse - sa siis oleksid kui ta oleks portost puhaste paberitega otse pooli tulnud. usun, et mees sattus ilmselt kõige keerulisemale treeneritoolile maailmas ja tema tase on kaugel sellest, millist mängu chelski tol hetkel näitas. juu nou uat ai miin.

          ps2. boobil on ses suhtes õigus, et kui kennü tunneb, et jaksab, oskab ja tahab, siis küll ta ka troonile jääb. mis tulemusi see järgmine hooaeg toob või milliseks/kuhu sa seda tiimi tüürima hakkab, on iseasi ja eniveis iga treeneri puhul ennustamatu. enda esialgsed ülesanded meeskond sittakottidest võimalikult puhtaks lüüa ta täitis, nagu ka tiimi vaimsest august väljatoomise. jätkamiseks on ta aga imo suurest mängust liiga kaua eemal olnud ja vanade koerte ning uute trikkidega olevat veits keeruline.

          nüüd on kvoot täis ja sai vist kõik vajalik ka öeldud. maikuuni!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            KEEP:
            Reina
            Jones
            Johnson
            Enrique
            Agger
            Suarez
            Gerrard
            Maxi
            Kuyt
            Coates
            Downing
            Lucas
            Adam
            Sterling
            Kelly
            Skrtel
            Bellamy


            SELL:
            Carroll
            Henderson
            Spearing
            Shelvey


            DON'TCARE:
            Doni
            Aurelio
            Carragher
            Suso
            Coady
            Eccleston
            Flanagan
            Gulacsi
            Wisdom
            Robinson


            ja kõik laenul olevad mühakad ka rahaks!

            Kommentaar


              Miks Shelvey maha müüa? Olen aru saanud, et ta on nagu senimaani rahvale meeldinud ja suht heast küljest ka näidanud ennast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                SELL:
                Carroll
                Henderson
                Kui palju rahalist kaotust on sinu arvates omanikud valmis taluma? Ei ole normaalne noortesse mängijatesse jõhkralt investeerida ja nad siis aasta hiljem odavmüügiks teha. Kõike muud kui jätkusuutlik tegutsemine.
                Reaalsus on see, et need kaks jäävad 'pooli märksakauemaks kui üheks aastaks ja heal juhul töötavad tehtud investeeringu veidi rohkem tasa.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Jah ma ei teinudki seda listi rahalisi jms tegureid arvestades. Puhtalt andetuse pealt sai visatud kokku praegu.

                  Kommentaar


                    HMM väga mõistlik arutlus. Aga küsimus ikkagi jääb, kas Kenny on nii ajast maha jäänud kui arvatakse.

                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Jah ma ei teinudki seda listi rahalisi jms tegureid arvestades. Puhtalt andetuse pealt sai visatud kokku praegu.
                    Ma arvan et sina oledki see mees keda Liverpool praegu otsib. Maha müüa kaks 23 aastast, üks 21 ja üks 20 aastane ja jätta meeskonda 3 31 aastast mängijat keskväljale koos vennaga kelle vanus on 32. Tulevik paistaks siis ikka väga ilus.

                    Comollilt oleks oodanudki ju tegelikult Prantsuse turule minekut. JH on rääkinud palju Arsenali eeskujust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      DON'TCARE:
                      Carragher
                      Šokeeriv, et MCN pole sellist legendi mõnitamist karmilt hukka mõistnud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                        Comollilt oleks oodanudki ju tegelikult Prantsuse turule minekut. JH on rääkinud palju Arsenali eeskujust.
                        Paks põhjast mitte ainult ei rääkinud vaid tegutses ning tulemused on näha. Lihtsalt õigete teadmistega meest on vaja asja ajama. Need "teise kategooria liigad" (va. neli päris suurt siis) omavad tegelikult väga korralikke mängumehi, aga sealt välja noppima peab oskama.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          JH on kes? JWH alias John Dablju Anrii?
                          jjaahh
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            E: WB nimekirjaga peaaegu nõus, ent rohelisest osast lükaks pooled mehed punasesse.
                            ma jälle torgin kõrvalt, ent kes?

                            ise saadaks teie asemel sealt listist kus kurat vaid Kuyti, Adami, Johnsoni. ühel hakkab seier tublide aastate järel allapoole käima ja kahel pole vist ikka seda taset.

                            a näiteks Jonesi osas pole vahet, kes seal pinki sügab. sama asi näiteks Maxiga, vahetusmehe koha kannab välja küll ju?

                            ehk et ilkuda võib, aga tõsiselt rääkides, egas Liverpooli häda pole ju tegelikult see olnd, et need mehed nüüd eraldi võttes kõik sugugi halvad oleksid. lihtsalt kokku ei ole saadud mängima.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              mai tea nüüd, minuarust isegi mängitakse päris hästi jalkat... kui väravaid poleks.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                ps. avb asjus. mõtle kui õnnelik - kui üldse - sa siis oleksid kui ta oleks portost puhaste paberitega otse pooli tulnud. usun, et mees sattus ilmselt kõige keerulisemale treeneritoolile maailmas ja tema tase on kaugel sellest, millist mängu chelski tol hetkel näitas. juu nou uat ai miin.
                                Mina vaevalt õnnelik oleks olnud. Kurb ehk kah mitte. Eelistused on vanemate, kogenenud treenerite peale. Ei kahtle AVB oskustes absoluutselt.

                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Jah ma ei teinudki seda listi rahalisi jms tegureid arvestades. Puhtalt andetuse pealt sai visatud kokku praegu.
                                Ära nüüd aja. Nii Hendo kui Andy on näidanud, et päris sitt pilpa peal nad ei ole. Suudavad mürada küll. Pigem tuleks siin arvesse võtta, et kas nad üldisesse mängupilti sobivad. Ja Shelveyst hoiaks ma käte ja jalgadega kinni. Tal on karakterit.

                                Ahh p**** need spekulatsioonid. Sterling uueks Oweniks ja asi klaar! eks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X