320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Hyypiä on kunn. Kuigi suhteliselt imelik, et kohe esimene treeneritöö on nii tugeva klubi juures.
    Leverkuseni treener sai kinga ning Sami toodi coachingu tiimist asendustreeneriks, hooaja lõppedes anti siis ohjad talle.

    Päris kavalalt töötatud karistuslöök teiseks väravaks
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Üldiselt oli mäng kontrolli all. Teisel poolajal vahetati poolkaitse välja ning mäng muutus võrdsemaks. Sterlingut pole vaja laenule saata, sobib ilusti vahetusmeheks. Tegi ilusamaid liigutusi kui Downing vahel. Adamilt peale väravasöödu midagi head ei näinudki, õnneks näeme teda vähe mängimas, ma loodan. Robinson hea backup Enriquele. Üleüldse on igale positsioonile vääriline vahetus olemas, üks winger sisse tuua, siis võib väga lootusrikkalt uuele hooajale vastu minna.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Üldiselt oli mäng kontrolli all. Teisel poolajal vahetati poolkaitse välja ning mäng muutus võrdsemaks. Sterlingut pole vaja laenule saata, sobib ilusti vahetusmeheks. Tegi ilusamaid liigutusi kui Downing vahel. Adamilt peale väravasöödu midagi head ei näinudki, õnneks näeme teda vähe mängimas, ma loodan. Robinson hea backup Enriquele. Üleüldse on igale positsioonile vääriline vahetus olemas, üks winger sisse tuua, siis võib väga lootusrikkalt uuele hooajale vastu minna.
        Just minu m6tte. Et 1ks Winger veel nagu puudu.

        Kommentaar


          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar



            Kuytil läheb päris kenasti seal Türgis nagu näha
            Türgi super cupis skooris taas, kuid kahjuks Galatasaray lõi 90 min 3:2 pennust.
            Viimased minutid käivad veel.

            Kommentaar


              Lümpjaaegu jätsin 'pooli tahaplaanile, aga Sterlingu üle on tõeliselt hea meel. Loodetavasti poisil ikkagi punastes tulevik - kiire äärevõlurita ei tee Premieris tühjagi ja sellist pole meil igiammu platsil lipanud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Loodan väga, et Sterlingupoissi kuskile minema ei lasta ja pigem näeme teda aina enam põhimeeskonna eest väljas. Üle pika aja paistab siit midagi erilist koorumas.

                Kommentaar


                  Bellars vahetas end välja
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    vahelduseks saime siis mängija, kes ei ole teps mitte 'pooli fänn, vaid manu. hea enne
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      vahelduseks saime siis mängija, kes ei ole teps mitte 'pooli fänn, vaid manu. hea enne
                      Kust seda võtad?

                      Kommentaar


                        Allen is a self-confessed schoolboy United fan
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          kes see on mingi mini-Johnson või
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Raheem Sterling

                            Kommentaar


                              See on must messi, mikker.

                              Kommentaar


                                mhh, mini-Barnes ikka
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X