320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ja selle peale sai Suarez teesklemise eest kollase kaardi? Huumor.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Toon niisama moepärast ka siis olukorra, mille eest anti penalti



        Mitte, et Suareze kukkumine puhas penalti oli, aga kammoon, kollane oli nüüd küll liiast, puude oli selgelt.

        Muidu tegelt tore mäng, suutsime mängida küll (kuigi vägagi hambutu tiimi vastu). Järjekordselt on meil see üks ründaja puudu. Raheem on ikka megaawesome. Ning saime ka 2 kohustuslikku posti/latti kirja.

        Tegelikult olen optimistlik ning usun, et BR-i töö hakkab mingi hetk vilja kandma ning tibusid loetakse kevadel (kui siis on tibusid liiga vähe, saab alati öelda, et BR-le liiga vähe antud aega ning et tibusid loetakse kevadel 2014)

        Kommentaar


          Raheem on tore, aga esialgu siiski umbes üks kümnest liigutusest tuleb tal välja. Aga vähemalt proovib. Probleemiks oli täna taas hambutus ründefaasis. Õigeid otsuseid ei suudeta teha. Aga kõige hullemat masendust see mäng ei toonud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Njah, Suareze olukorras see kollane oli ilmselgelt liiast. Sellest gifist on hästi näha, et kontakt oli täiesti olemas, seejuures veel mõlema jalaga, eriti veel vasakuga. Penalti olnuks karm, aga samas oli ka kollane kaart. Welbecki olukorraga ManU mängus ikkagi päris häbiväärne tegutsemine. Täna oleks pidanud võidu ära võtma. Igas statistilises võtmes oldi parem meeskond, lisaks kolisesid ka latid ja postid. Allen oli täna millegipärast kehva. Sterling on tõsiselt andekas mängija, peaasi, et teda liiga palju ei mängitata. Owen rikuti kunagi sarnaselt ära, sai pidevalt vigastada. Järgmisel nädalal United Anfieldil, küllap võetakse end siis jälle kokku nagu ka City vastu. Pärast seda peaks asi teoorias natuke kergemaks minema.

            Kommentaar


              Unistus Championshipist elab edasi!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                Ausalt, kui sa ei suuda olla, siis vaheta klubi keda pooldada.
                Mis su probleem on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Mis su probleem on?
                  millest sa aru ei saa?
                  ära seisa koniga keset kööki.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Suarez - are you 'avin a laugh?

                    Täiesti müstika mis peab ühe inimlooma ajus toimuma kui ta ikka ja jälle seda proovib?
                    Täiesti müstika mis peab ühe inimlooma ajus toimuma kui ta mängu keskel paugutama tuleb?

                    Mäng oli väga unine ja võit oleks olnud selle meeskonna oma kes oleks viitsinud aktiivsemalt liigutada. Õnneks või kahjuks kumbki meeskond eriti ei viitsinud ja lepiti viigiga. Võimalusi oli, aga kui vastaste vv on selline reaktsioon siis jah... Tänu Atkinsoni haigetele silmadele lisandus LS veel 1 kollane mis teeb siis kokku 3 kollast 3st mängust.

                    Järgmised 3 nädalat tuleb 2 mängu nädalas, et ilmselt saavad Sahinid, Assaidid, Yesilid, Morganid veidike mänguaega. Ja äkki tuleb ka vahelduseks võit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                      millest sa aru ei saa?
                      ära seisa koniga keset kööki.
                      Jah, see on suht naljakas video
                      Aga see teine vend võiks küll üles ärgata. Liverpool on tegemas elu halvimat hooaja algust (kui ta seda juba teinud ei ole?)ja kui keegi julgeb midagi kritiseerivat öelda, siis tüüp ei suuda olla lihtsalt. Ära tule siia foorumisse siis lugema. Ära loe ja kuula üldse midagi Liverpooli kohta, sest suht kriitikat pritsib igalt poolt. Kuidas sa siis olla saaks? Sa ei saa aru, et suht põhjendatult tuileb seda kritikat?! Ma ütlesin et Tammeka võitis Transi ja sa hakkad inisema midagi? Ime muna ausalt!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tegelikult championship oleks vist tore, saaks vahelduseks võidurõõmu tunda.
                        Ja piletid oleks ka odavamad! Alati mõelda positiivselt.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Jah, see on suht naljakas video
                          Aga see teine vend võiks küll üles ärgata. Liverpool on tegemas elu halvimat hooaja algust (kui ta seda juba teinud ei ole?)ja kui keegi julgeb midagi kritiseerivat öelda, siis tüüp ei suuda olla lihtsalt. Ära tule siia foorumisse siis lugema. Ära loe ja kuula üldse midagi Liverpooli kohta, sest suht kriitikat pritsib igalt poolt. Kuidas sa siis olla saaks? Sa ei saa aru, et suht põhjendatult tuileb seda kritikat?! Ma ütlesin et Tammeka võitis Transi ja sa hakkad inisema midagi? Ime muna ausalt!
                          Minu lause point oli see, et mis mõttega sa peale igat mängu tuled mingi " Liverpool on ikka nii pask" postitusega välja. Poleks midagi selle vastu, kui sa kirjutaksid asjalikult miks kaotati ja mis suuremad puudused väljakul olid.
                          This is Anfield,

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                            Minu lause point oli see, et mis mõttega sa peale igat mängu tuled mingi " Liverpool on ikka nii pask" postitusega välja. Poleks midagi selle vastu, kui sa kirjutaksid asjalikult miks kaotati ja mis suuremad puudused väljakul olid.
                            Mis siin ikka seda yhte ja sama analüüsi teha, et mis valesti. Sellest ei muutu midagi enam enne jaanuari. Suuremad puudused on peamiselt mängijad. Ma ei viitsi uurida, kuid näiteks Dembele, mis see maksis, miks seda ei üritatud osta. Dempsey lasti lohakuse pärast käest?
                            Carrolli puhul, et välja laenati, see oli hull ämber siiski. Saan aru, et BR on omad plaanid ja vajab nende läbiviimiseks teisi mängijaid. Kuid ära anda ja mitte asmele võtta on ju idiootsus? Seda ütlevad KÕIK treenerid jne selles Premier League stuudios. Ja üldiselt väga palju minu jutus on ka seda mis seal stuudios Liverpoolist arutatakse ja seal on kõik endised mängijad ja treenerid. Kõvasti kirutakse pooli tegemisi.
                            Allenist niipaljul, et ta annab täiesti riskivabu sööte, yhtegi ohtlikku ei anna, Suarez? Tõmbab pool kaitseliini läbi ja siis viksab kõhuli selleasemel, et sööta või siis virutab 4m üle värava. Downingu tsenderdused panevad peast kinni võtma. Ja mida see Reina teeb viimasel ajal. Jälle eksis ju, läks söötu vahel võtma, aga ei jõudnud.
                            Lucase vigastus, mina arvan, et arstide bläkk. Selle kõige arvelt on ka 2 punkti 4 mängust. Ja mitut punkti te järgmine mäng tulemas näete? Selles meeskonnas ei ole nii palju kvaliteeti, et esi 4 sammu pidada, kahjuks. Halvasti komplekteeritud ja selles asi ongi. Mu sõber mängib koondises jalkat ehk ta peaks asja nats jagama ja ta ytles, et Liverpoolis on ainult 1 täielik tippmängija, SG. Tundub, et hetkel nii ongi. Ja ega Liverpoolil läheb järjest raksemaks tippmängijaid omale soetada, sest need tahaks CL ka mängida. Ja kuna Liverpool on ikka siiani väga suure klubi staatuses Inglismaal, siis inimesed ootavad koheseid tulemusi ja pidevat edu ja ega selle pinge all enam lihtne tööd teha ei ole kellegil. Võidukohustus juba segab mängimist. Et siis viimasest tiitlist on möödas 22 aastat... ma ei teagi mis juhtuma peaks, et nad liiga ära võidaks, äkki tõesti peaks esiliigas ära käima. Samas mis see ikka aitaks. Mängupildil polnud seekord väga viga, kuna võõrsil on kõikidel raske. Aga sellest paraku ei piisa, et "mängisime hästi, lõime latti ja posti ja kohunikud on jobud ei andnud penaltit" Punkte on vaja võtta
                            Nagu Ott Järvela ütles, et Inglismaa jalgpallis on kõike, aga aega ei ole.

                            Kommentaar


                              Suarez oleks Barcas ka põhimees. Aggerit võib ka world classiks pidada. Rohkem tõesti pole .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Suarez oleks Barcas ka põhimees. Aggerit võib ka world classiks pidada. Rohkem tõesti pole .
                                pardon mai frents, kuid mängivad nimed on erand, mis kinnitab reeglit, et meeskonda on vaja.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X