320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik neljapäevane meelelahutus.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Ja meeldis et Rodgers julgeb ja tahab noortele võimalust anda. Said hakkama küll, mõned paremini kui teised aga siiski.
      This is Anfield,

      Kommentaar


        Kui parajasti juhtisime, oli ju päris lõbus. Muidugi võiks sellise koosseisuga mängimise eest mõningase trahvi väänata.
        Assaidi paistis päris korralik. Tehnika on tal hea, tsenderdused - njah, polnud lihtsalt kellelegi tsenderdada. Henderson oli keskel igati ok. Kena eeltöö Shelvey'le lõpus ja muidu ka soliidne. Suso aga paraku üritas liiga palju üksi.Too Sahin oskab aga nii platsil ära kaduda, et üldse ei paista kätte.
        Rünnakust enne Borini tulekut ehk siis Pachecost nominaalse "ründajana" ei tahaks üldse rääkida. Sisuliselt tühi koht väljakul. Ja kaitsemäng ikka väga kriitikat ei kannata. Eriti murelikuks teeb Enrique. Kunagisest suurepärasest äärekaitsjast pole praegu midagi järel.
        Jonjo sissetulek oli super ja Borini kobistas kuidagi oma ära. Ju oli lisatrennist juba kasu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Borini kobistas kuidagi oma ära.
          no-no. tegi lihtsalt peteka, et Coates värava kirja saaks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kas keegi mäletab, millal viimati Liverpooli mängus 8 väravat löödi? 8-0 meistrite liigas 2007 vist kui õigesti mäletan...

            Kommentaar


              Arsenaliga 4:4, 2009. Arshavin küttis meile neli korda taha.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                jah 6.nov 2007 Besiktasega 8-0 Anfieldil, mis oli CL rekord siis. Inglismaal jap, Chelseaga jäi ka 4-4 vist ? krt, mälu kehva

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Kas keegi mäletab, millal viimati Liverpooli mängus 8 väravat löödi? 8-0 meistrite liigas 2007 vist kui õigesti mäletan...
                  Kui Arsenaliga 4:4 tehti siis löödi ka kokku 8 väravat?


                  E: jõuti ette
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Kas keegi mäletab, millal viimati Liverpooli mängus 8 väravat löödi? 8-0 meistrite liigas 2007 vist kui õigesti mäletan...
                    4-4 mängud 2008-09 hooajal Chelsea ja Arsenaliga.

                    Muidu väga nauditav mäng, Liverpooli noored poisid olid Berni omadest paremad. Kaitse natuke logises aga hea ründemäng tegi selle tasa. Enrique puhul tahaks loota, et mees lihtsalt vormist väljast. ManU nüüd ka kotti, paluks.

                    Kommentaar


                      Pole eriti varem huvi tundud, kuid nüüd huvitab. Millest Shelvey selline värava tähistamine?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        He explained to liverpoolfc.tv: "I celebrated like that because my brother wears glasses – everyone in the family wears glasses except for me."

                        veits parem lahendus kui parem käsi diagonaalis õhku visata.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Nüüd siis teada miks Brendan Enriquet platsile pole lasknud, ei tea mis juhtund. Aga mul küll Wisdomi üle väga hea meel, lisaks väravale korralik mäng ebatavalisel positsioonil (erinevalt ülejäänud kaitsest), loodaks midagi temast tulevat. Muidu hea enterteinment, karta võis mingit tühist 0:0 või 1:0 pähe saamist.

                          E:
                          Algselt postitas KingK Vaata postitust
                          *Ja püha jumal, mis Borini soenguga juhtus. Vägisi jääb mulje, et poisid öösel hotellis terariistadega kallal käinud.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Eilsest veel üks asi. Hendo tegi minumeelest vägagi korraliku mängu. Keskväljal selline palliga mängimine ning lühikesed söödud sobivad talle. Pluss assist Shelveyle oli suurepärane! Nii jätkata!

                            Kommentaar


                              Selle mille vanad ära si*tusid parandasid noored ära. Tooge palun see vend tagasi, kes meil kaitsjaid treenis. Selline lohakus maksab väga valusalt kätte meile varsti (kui mitte juba). Aga hea oli näha platsil ringi sebimas tiimi kes kõik tahavad ennast tõestada.
                              Wisdom- debüüdil värav? Üldiselt soliidne esitus ja värav kirsiks veel juurde. Ei lekkinud tema äär rohkem, kui ilmselgelt alavormis Enriquel. Aga samas tekitas küsimuse, kuhu on küüditatud Flanno?
                              Suso- tehniliselt väga hea. Võib palli usaldada ja ta kas hoiab seda kenasti või annab loogilise söödu. Samas meeskondlikult vaja meeletult areneda. Tihti oleks olnud lihtsam sööta, kui ringi triblada selle palliga.
                              Pacheco- pean nõusutuma teistega. Väga nulli lähedane üritus. Ootasin rohkemat temalt.
                              Assaidi- hea terav äär. Ei karda peale lüüa. Aga toores veel.
                              Coates- ilus värav, aga... Ma ei tea kas mulle ainult tundub nii, aga kaitses peaks ta veidike rohkem liikuvam olema. Liialt palju loodab oma pikkadele jalgadele. Värav oli kena.
                              Shelvey ja Borini tõid muutuse ja vormistasid võidu. Is nice.

                              Kommentaar


                                Kõige kurvem Pacheco juures on see, et ta pole ju mingisugune tipuründaja. Julgus kasti joosta ja seal koht välja võidelda puudub sootuks. Et kui see oli nüüd tema võimalus, siis kahju küll. Õnneks suutsid teised väravale pihta saada. Super oli see, et ei 1:1 ega 2:3 seisus jäädud pikalt nukrutsema vaid mindi ja tehti tagasi.
                                Udinese ja Anzhi vastu muidugi selle koosseisuga imesid ei tee. Aga hea algus.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X