320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Liverpool ikka oskab mängijaid perse keerata.
    Jah, sest Madridis oli ta ju nii heas vormis ning ei olnud üldse vigastatud. Minu arvates on täiesti arusaadav, et Rodgers mängis Allenit ja Lucast enne teda kuna Sahin oli nii või teisiti Madridi mängija ning Sahin'il oli võimalusi enda tõestamiseks, kuid ainuke liigamäng kus ta silma paistis oli Norwichi vastu. Enamasti oli ta täiesti nähtamatu ning sageli lükati pallilt liiga lihtsalt ära.
    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

    Kommentaar


      Kõige tähtsam minu jaoks oli see, et näidati mingisugust ambitsiooni. Ei kohanenud - OK, vähemalt üritasid.

      Kui Sa nüüd mõtled, siis selle suurepärase saksa-aasta vahepeal oli tal ju üsna kohutav hooaeg Madridis. Ei oodanudki, et hakkab puid ja põõsaid maast kiskuma, aga pettumuse valmistas siiski. Lõpeks pääsesid algkoosseisu siiski need, kes eelnevatel mängudel/trenningutel kõvasti vaeva nägid, mitte need, kellel lihtsalt kuulsam nimi oli.

      Kommentaar


        Vähemalt pole ma üksinda.
        "Ma ei nõustu meie üleminekupoliitikaga, kui aus olla," tunnistas Gerrard. "Ma olen näinud mitmeid mängijaid, kes liituvad klubiga alles 28- või 29-aastaselt või isegi vanematena ning on väga head tööd teinud. Gary McAllister, kui ta siia tuli, oli üks neist."

        Ta lisas: "Ma saan aru, et kõik tahavad noori, talendikaid Briti mängijaid, aga ma ei ole 100% nõus, et see on ainus tee.

        Kommentaar


          homme siis ilmselt viiekesti kaitses.. wisdom, carra, agger, skrtel ja johnson. Sturridge alustab pingilt.

          Kommentaar


            Üks päris kena video kapteni söötudest sel hooajal. Hea näide sellest, et Gerrard suudab ka sügavamal mängida ja endiselt mängu ehitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              homme siis ilmselt viiekesti kaitses.. wisdom, carra, agger, skrtel ja johnson. Sturridge alustab pingilt.
              Chelsea vastu mindi ka viiese kaitsega kui ma õigesti mäletan ja asjad ei töödanud siis, mindi üle neljasele ja saadi tollal heas hoos olnud Chelsea ohjeldamisega palju paremini hakkama. Rodgers teab ka, et Unitedi kaitse on suht haavatav ja läheb kindlasti ründavat ja domineerivat mängu mängima.

              Ma ei välistaks ka Sturridge alustamist üldsegi.

              Loodan väga, et tuleb enamvähem rahulik mäng (mida ma ei usu ), ei viitsi jälle seda lõputut trollimist siin taluda kui kohtunik ühele või teisele poole kahtlaseid otsuseid teeb ja mingi lasteaed siin 50/50 olukordade üle lõputut vaidlust peab.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Chelsea vastu mindi ka viiese kaitsega kui ma õigesti mäletan ja asjad ei töödanud siis, mindi üle neljasele ja saadi tollal heas hoos olnud Chelsea ohjeldamisega palju paremini hakkama. Rodgers teab ka, et Unitedi kaitse on suht haavatav ja läheb kindlasti ründavat ja domineerivat mängu mängima.

                Ma ei välistaks ka Sturridge alustamist üldsegi.

                Loodan väga, et tuleb enamvähem rahulik mäng (mida ma ei usu ), ei viitsi jälle seda lõputut trollimist siin taluda kui kohtunik ühele või teisele poole kahtlaseid otsuseid teeb ja mingi lasteaed siin 50/50 olukordade üle lõputut vaidlust peab.
                http://www.liverpoolfc.com/news/late...in-for-man-utd

                Vestide j2rgi ytleks, et alustab pingil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Vestide j2rgi ytleks, et alustab pingil.
                  Siis vestide järgi alustab Carra Olekski jahmatav olnud, kui Sturridge oleks juba põhis. Polevat ju veel vormis ja uus poiss ja suur mäng jne.
                  Fergi on juba ka nii piisavalt eel-trollimist teind, et võib vist varsti pihta hakata selle mänguga.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Ootan tänast mängu ning Liverpoolilt head mängu ning tulemust.

                    Igaljuhul uudistest:

                    Sneijder seeing Red over late bid
                    Posted by ESPN Staff


                    The saga over Wesley Sneijder's mooted move from Inter Milan to Galatasaray has taken more turns than an F1 driver this week, with the latest reports claiming Liverpool are poised to make a late bid for the midfielder.

                    Sellest räägivad mitmed ja mitmed inglise ning itaalia ajalehed. Oleksin väga rahul ning just sellist meest olekski sinna keskväljale vaja!
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et sellel võib isegi päris korralik tõepõhi olla. Pärast Sahini lahkumist on muidu meestest üleküllastunud keskväli üsna hõredaks jäänud ja puudub selline mees, kes annaks häid läbisööte ja skooriks regulaarselt ka ise. Aga jah, sõltub muidugi sellest, mis ta palganumbriks kujuneb ja kui pikk leping temaga tehakse. On ju kõigil hästi meeles Cole-i saaga.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Keegi algkooseisust teab midagi?
                        You'll Never Walk Alone

                        Kommentaar


                          Vestide järgi on koosseisus: Johnson, Carra, Skrtel, Agger, Allen, Gerrard. Ülejäänud mehi ei ole võimalik eraldada. Carra lisamisest võiks arvata 5-mehelise kaitseliini kasutamist. See tähendaks ilmselt veel Wisdomit paremal äärel ja Lucast või Hendersoni keskel. Ees Sterling ja Suarez.

                          Kommentaar


                            Confirmed #LFC team v Man Utd: Reina, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Lucas, Gerrard, Allen, Downing, Sterling, Suarez.
                            #LFC subs v Man Utd: Jones, Carragher, Henderson, Sturridge, Borini, Shelvey, Robinson.

                            Ühesõnaga, vestide järgi pole tavaliselt mõtet midagi arvata. Igati loogiline koosseis. Natuke veider on näha, et pingil on lausa 2 ründajat.

                            Kommentaar


                              bib theory ei toiminud seekord, ikka minnakse oma tavalise formatsiooniga peale. Hea meel on Borinit näha pingil. Tema ja Sturridge võivad mankule palju peavalu valmistada, juhul kui Rodgers nad mängu paneb.

                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Peab meeldima!
                                Pingilt ka võimalusi ju võtta. Keskväljale Henderson/Shelvey ning ründesse Sturridge/Borini.
                                Täna peavad mehed ennast ikka tõeliselt kokku võtma!
                                YNWA
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X