320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põhimõtteliselt oli see ikka 4231, mis vastavalt olukorrale muutus.

    Sturridge oli ründaja ja sidus keskkaitsjaid ja tegi ruumi Suareze liikumistele. Suarez elava kujuna CF rollis tundis ennast väga hästi, tehes häid liikumisi ja proovides olukordi luua.

    Kommentaar


      4231-ks ma ikkagi seda ei nimetaks, sest Henderson oli ründefaasis vähemalt minu mälu järgi alati keskel

      Kommentaar


        "Where reporters get the formation line-up wrong is by suggesting that Liverpool play 4-3-3. Liverpool don’t play 4-3-3 like Barcelona do at times (without the ball, turning into a 3-4-3 with the ball). Instead, Liverpool play 4-4-1-1 in a deep block, they play 4-2-3-1 in the high block and they play a variation of 3-4-3 in the attacking phase of ball circulation."

        Detailsemalt, pikemalt ja piltidega.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          täis peaga võib ka mängida või?
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            täis peaga võib ka mängida või?
            Minu arust peaks reeglites oleme nõnda kirjas, et promilliga ei tohi väljakule astuda. Samas aga on lubatud värava tähistamiseks üks Red Bull viinaga shot teha, et vastastel mingi võimalus säiliks ning mida muud sealt (mitte-eestlasest) tippsportlasest oodata ka on... puhtatõuline ülbitsemine.
            Võimalik, et see võtmise punkt käib tugitoolisportlase kohta, kuid ma ei usu, et selles erilist tähtsust on.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mäng jäi eile vaatamata, sest Kanaarilindude nüpeldamine on mulle vastumeelne. Hailaitide põhjal kiidaks Suareze-Strurridge'i koostööd ja ka õigeid valikuid keskväljale. Wisdom läheb ka iga mänguga asjalikumaks, mehelikumaks - hea meel, et uue lepingu teenis.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Sneijder läks siis Galatasaraysse. Mina olen rahul.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  OptaJoe @OptaJoe

                  1394 - Liverpool made 1394 passes in two games vs Norwich in the Premier League this season, completing 1258 of them (90.2%). Bossed.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Sneijder läks siis Galatasaraysse. Mina olen rahul.
                    Totusus.

                    Kommentaar


                      Mees, kes pole alates septembrist väljakule saanud ja kelle säravamad hetked jäid paari aasta taha? Ajal kui me teeme rebuildi ja üritame oma palgasüsteemi veidi muuta, siis selline mängija ei lähe mitte. Sellise palgaga mees peaks olema kohene automaatne esimene valik keskväljale ja omama kohest mõju. Kas ta oleks seda? Võimatu öelda kuna ta pole ammu midagi näidanud ja see ongi piisav põhjus.

                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        2 või vähemalt 1 big name venda kohe vaja. Kaitsesse ja nr 10
                        Vahe kvaliteedis tippudega on just paari MEHE taga ja see vahe pole yldse nii suur, kui tabel näitab. Teine variant on rahulikult

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          2 või vähemalt 1 big name venda kohe vaja. Kaitsesse ja nr 10
                          Vahe kvaliteedis tippudega on just paari MEHE taga ja see vahe pole yldse nii suur, kui tabel näitab. Teine variant on rahulikult
                          Miks sa arvad, et Liverpoolil on raha, et jaanuarikuises aknas kaks suurt mängijat osta?

                          Kommentaar


                            * Teine variant on rahulikult võtta ja yritada nö omal jõul meistrite liiga koht välja mängida, ntx ülejärgmiseks aastaks ja eks siis mingid tegijamad härrad tulevad juba hea meelega Liverpooli. See CL koht ei ole mägede taga, pisiasjades kinni, kasvõi see hooaeg mõned rumalad kaotused nt. Aston Villale kodus ja mõni täitsa lõpus käest mängitud võit.7p hetkel.
                            Suur mängija ei ole tingimata alati kallis mängija. Targalt tuleb sopata. Liverpool on maksnud neid britte ostes väga julmalt üle. Sest inglased maksavad julmalt palju. Sturridge on tõesti üle pika aja üks britt, kellega puusse ei pandud ja ei maksnud meeletult palju ka tema vanust arvestades.

                            Kommentaar


                              tuleb meelde cisse eelmine aasta: 13 kolli 14s mängus oli tal see saldo vist hooaja lõppdes? (ei viitsi telefoniga guugeldada, sest pole enivei tapvalt oluline)
                              ei usu, et sturrage kunagi nii sitasti peaks mängima kui papiss sel hooajal - premmi kogemust on juba nii palju -; siiski vähe vara on silda visata.
                              ning kuigi cunt-o-meter on suarez-sturrage duo peale toa juba ammu elavhõbedat täis pritsind, siis esimest korda üle huiteabmitme aasta on teil seal ees väga korralik (maailmataseme potentsiaaliga) tandem.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Kui praegune sats terve püsib, on Top4 täiesti arvestatav. Tottenham oma neljanda kohaga on 7 punkti kaugusel ning mängida on veel 15 vooru. Sturridge'i näol on olemas ka ründaja, kes võimalused sisse lööb.. või vähemat ühe iga mäng, kuna ääred ja keskväli pakuvad neid ohtralt. Nüüd on Suarezel ka kergem, kuna kvaliteetne partner kõrval olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X