320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust

    üks kurb uudis on ka, et ei saa paraku jalkat mängida ega üldse suvepäevi külastada, kuna 14ndal vaja tööl olla. traküllnoh.
    Töö teebki ahvist inimese

    Kommentaar


      Suvepäevad on lähenemas ja peaks nüüd vaikselt võistkonda registreerima hakkama. Stok, $$$, Jose, Crackerz, mis te räägite, saate tulla? On keegi teine vahepeal mõelnud, et võiks ka tulla? Kes on tulijad, saatke oma täisnimi mulle privasse, et ma saaksin võistkonna ära registreerida.

      Täpsemalt saab turniiri ja afterparty kohta lugeda SIIN.

      edit: Kas me soovime ka mingit tunnuslugu?
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        "meie poiss" Tom Ince tõmmati Cardiffi, nii palju siis sellest
        2.8 miljonit sell on fee. Asi seegi.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
          Suvepäevad on lähenemas ja peaks nüüd vaikselt võistkonda registreerima hakkama. Stok, $$$, Jose, Crackerz, mis te räägite, saate tulla? On keegi teine vahepeal mõelnud, et võiks ka tulla? Kes on tulijad, saatke oma täisnimi mulle privasse, et ma saaksin võistkonna ära registreerida.

          Täpsemalt saab turniiri ja afterparty kohta lugeda SIIN.

          edit: Kas me soovime ka mingit tunnuslugu?
          Oleks huvitatud, kuid pole veel täiesti kindel kas olen sel ajal Tallinnas. Tunnuslugu värava löömise järel võiks ikkagi Ring of Fire olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Oleks huvitatud, kuid pole veel täiesti kindel kas olen sel ajal Tallinnas. Tunnuslugu värava löömise järel võiks ikkagi Ring of Fire olla.
            Hmm, aga millal täpsemalt öelda saad?

            Ei tea, kas just iga värava järel tunnuslugu lastakse, aga Ring of Fire võib üheks mängueelse tunnusloo variandiks olla küll.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Hmm, aga millal täpsemalt öelda saad?

              Ei tea, kas just iga värava järel tunnuslugu lastakse, aga Ring of Fire võib üheks mängueelse tunnusloo variandiks olla küll.
              Selle nädala jooksul saan teada, püüan paari järgneva päeva jooksul välja selgitada.

              Kommentaar


                Pean paraku tööl olema. Seega ei jõua tulla.

                Kommentaar



                  Mõttel on jumet. Pingi pealt mängukogemust ei tule. Esialgu laenaks pooleks hooajaks, siis vaatab edasi.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et Rodgers pigem ikka loodab ta jäädavalt maha parseldada, mitte ei laena välja. Huvilisi on.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Töö teebki ahvist inimese
                      Võimalik. Aga ma jäin siin korraks mõtlema, huvitav, mis küll debiilsuse vastu aidata võiks...

                      Kommentaar


                        Saan see nädal vastutavate graafiku teada, siis ütlen, kas pean too NV sees olema või ei. Üritus oli 14ndal?

                        Kas tõesti tunnuslooks ei soovita YNWA? Mina küll pooldaks seda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Saan see nädal vastutavate graafiku teada, siis ütlen, kas pean too NV sees olema või ei. Üritus oli 14ndal?

                          Kas tõesti tunnuslooks ei soovita YNWA? Mina küll pooldaks seda.
                          Turniir toimub 13ndal

                          YNWA on ka kindlasti üks valikuvariantidest.

                          Hetkel siis on tulemas: KPunkt, Stok, Petteri ja vb Jose ning vb $$$. Natukene nutune on see seis hetkel. Paar vahetusmeest võiks ka olla ikka, nii et foorumlased, olge julged ja tulge osalema!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BlueForce Vaata postitust
                            Võimalik. Aga ma jäin siin korraks mõtlema, huvitav, mis küll debiilsuse vastu aidata võiks...
                            Selle üle juurdlen ma igapäev.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              http://www.guardian.co.uk/football/2...liverpool-loan
                              Mõttel on jumet. Pingi pealt mängukogemust ei tule. Esialgu laenaks pooleks hooajaks, siis vaatab edasi.
                              Kiidan heaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Ma arvan, et Rodgers pigem ikka loodab ta jäädavalt maha parseldada, mitte ei laena välja. Huvilisi on.
                                Kahjuks on viimastel aegadel tavaks, et see kes korra laenul on käinud põhisse enam murda ei suuda. Erandiks ehk Cole oma paari mänguga ja Jonjo ise peale Blackpooli. Elame näeme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X