320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Andy Carroll?
    Mõtlesin Dzekot ja ainult Dzekot tegelikult. Reaalsuses, me taolise klassiga meest, aga otseloomulikult ei leia. Ja Keskpärasust pole vaja juurde tuua IMO.

    Kommentaar


      Liverpool have submitted a bid of €25 million for Atletico Madrid's Brazilian striker Diego Costa

      Väidetavalt mehe buy-out-clause, mis see nüüd tähendab ei oskagi öelda.
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        No lampi Brasiillane peab ikka parem olema kui lampi inglane

        Kommentaar


          Kas see tähendaks Suarezi lahkumist?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas see tähendaks Suarezi lahkumist?
            Ayre sõnul Suarez ei lahku kuhugi aga eks saab näha. Ma olen üpris kindel, et ta jääb.
            FC Flora

            Kommentaar


              See tähendab seda, et Suarez poleks enam teps mitte kõige ebameeldivam mängija platsil.

              e: I guess there will be some rotation. When Suarez is suspended, Costa plays, and when Costa is suspended, Suarez plays
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                See tähendab seda, et Suarez poleks enam teps mitte kõige ebameeldivam mängija platsil.

                e: I guess there will be some rotation. When Suarez is suspended, Costa plays, and when Costa is suspended, Suarez plays
                Selle peale mõtlesin ise ka
                Väike näide ka

                Aga vähemalt lõpus leppisid ära
                FC Flora

                Kommentaar


                  lol kohati on jalgpallurid nagu väikesed lapsed. Mingi süljesõda platsil korraldada... no cmon

                  Kommentaar


                    Ütleme siis nii, et mina eelmist hooaega hispaanias nägin kui ta 20 skooris hooaja peale ning see tüüp EPLis hätta ei jää ning võitleb enda koha ilusti välja. Samas ta on kohati nagu Suarez, ta teeb kõik, et võita ning mõnesmõttes on see ju hea kuid kas see ka inimlik on see on iseasi.
                    Hetkel igaljuhul on kõikvõimalikud väljaanded inglismaal ning hispaanias väitmas, et bid on tehtud ning mina ise loodan, et ta ka tuleb.
                    Kui nüüd mõelda kasvõi selle peale siis:

                    Mignolet
                    Johnson - Toure - Agger - Enrique
                    Lucas - Gerrard
                    Coutinho
                    Suarez --- Sturridge --- Costa


                    Eeldusel, et Suarez jääb mida Ian Ayre ka väitis on see ikka väga võimas koosseis!

                    http://www.liverpoolecho.co.uk/news/...on-bid-5429740
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Costa on ikka täisdebiil ju. Üks hammustab, teine sülitab . Ramos talitses ennast isegi üllatavalt hästi.

                      Kommentaar


                        Aspas-Suarez-Costa, päris hull värk Papa olla ka taas sihikule võetud, ega too on ka päris keevaline sell.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Tiki taka stouki panete kokku
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Atletico ilmselt laseb Costal tulla ka.
                            Villa in, costa out.

                            Kommentaar


                              Liverpool võtab ikka väga tõsiselt algavat hooaega, ma vaatan. Poleks ime kui te lõpetaksite hooaja Meistrite liiga kohal.

                              Kommentaar




                                Robinson tase madalamale hoojakas kogemust omandama. Kiidan heaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X