320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust


    Sama mustvalge näide vastu: Sina loed, et poes on jäätis 1 euro. Lähed ja ostad kuid hoopis annad selle eest heasüdamlikult 3 eurot.
    Ok! Saadan Ayre'le kirja, et Arsenal on nõus heasüdamlikult 120-nd miljonit pakkuma. Deal agreed. Muah-hah-haa. Bljad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Kristen Vaata postitust
      On see üldse oluline, kui suured konkurendid me teile lähiajal olnud oleme? Suareze teile mitte müümise põhjus on selles, et Liverpoolil on AMBITSIOON jõuda top 4 see hooaeg. Arsenal on hetkel nende kolme klubi seas, kellest top 4 saavutamiseks on kõige reaalsem mööda minna (teie, Everton ja spurs). Järelikult peab Liverpooli board teid see hooaeg meie konkurentideks. Ei ole ju väga keeruline?



      Kui sa vihjad, et Spurs ka teie konkurent ei ole, siis ma tuletaksin meelde, et viimasel neljal aastal on nende kahe klubi punktide vahe olnud 1;1;6;5. See ei ole just kinnipüüdmatu vahe või mis? Eriti arvestades seda, et Spurs on suvel oma koosseisu tugevdanud, Arsenal mitte (kui just Yaya Sanogo eriti heaks ostuks ei kujune). Ise usun, et Spurs see hooaeg ka teist eespool lõpetab.

      Rodgersi lack of class jutust ei saa ma ka eriti aru.
      Liverpooli board ja fännid elavad tõsises illusioonis kui arvavad, et nende "ambitsioon" neid kuidagi top 4 aitab. Saage esmalt Euroliiga koht kätte. Naiivikud. Wenger on dementne vana kusi küll. Aga küll ta neljanda koha hoidmisega ka seekord hakkama saab. Ostame me siis kedagi või mitte. Tottenham on korduvalt ohtlikult lähedal olnud ja on tõesti ses mõttes tõsiselt võetav konkurent. Aga Liverpool - no ärge naerma ajage. Kas koos Suarezega või ilma Suarezeta vahet pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Miks siis Arsenalile müüa ei tohi? Mulle nagu ei mahu see pähe. Ikka see ´89 kõigil pinnuks silmas? Chelseale võisite küll Torrese müüa.

        Või et olete konkurendid? Wengeri ajastu ajal olete suutnud meid liigatabelis seljatada kokku 3 korda...17st. No samas üks põhjalondoni väikeklubi arvab ka et on konkurendid ja nende rekord on 0:17. Imelik maailm.

        ...

        Ja ükskõik kuidas see lugu ka ei lõppeks, Arsenal tuleb sellest niiehknaa võitjana välja. Kui saame Suareze, võidame. Kui Suarez müüakse kuskile mujale, võidame. Kui Suareze jääb ´pooli, võidame.

        PS. Viimased kaks punkti on tehtud eeldustel/illusioonidel, et hakkate meiega nüüd konkureerima sinna CL kohtadele.
        Coco, su ainuke argument ongi, et siiamaani on suudetud liigatabelis eespool lõpetada. Kõik. Sellega sinu ambitsioonid piidruvadki, neljanda koha püüdmisega. Oleks seis vastupidine ja Liverpool Cazorla't jahiks, siis oleksid nõus mehe mahamüümisega? Liverpoolil on igati korralik meeskond selleks hooajaks koos, samas Arsenalil on hetkel selline seis, kus piisab mõne mehe õnnetust vigastusest ja ongi jama. Seega väide, et ainukesed enam-vähem konkurendid on Chelsea ja Manchesteri klubid, on täielik absurd. Ürita natuke objektiivsem olla oma klubist kirjutades, pole mõtet kõike kullaks rääkida, teed veel endal margi täis.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Kas koos Suarezega või ilma Suarezeta vahet pole.
          Nõus. Illusioone ei loo. Viies +/- koht on reaalne. Möödunud hooajal kaotasime lubamatuid punkte, mitte ei mänginud üle ootuste.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Korralikud kahepalgelised v...d need arsenali fännid, nii kui hakkab selguma, et Suarezt ilmselt neile ei müüda, siis hakkab pihta jutt, et meil poelgi teda vaja, et küll top4 koht ära tuleb nii või teisiti. Akna avanedes käib aga jutt, et meil on nii hea koosseis, Suarez ja veel 1 korralik täiendus ja võitleme tiitli nimel
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Kell vaevalt pügal peale lõunat ja juba segi omadega? Reedete värk vist.

              Sellesmõttes, et 40 miljonit on nii naeruväärne raha eksole et lausa PANEB end alavääristatuna tundma. Milline lugupidamatus, julgesid meie mängija eest 40 miljonit pakkuda.

              Ja olgem ausad, Suareze hind umbes-täpselt selline ka on, arvestades seda pagasit ja ohte mis kaasa tuleb, võiks reaalselt mees isegi kuskil 35m kanti Hispaaniasse minna. Saan aru, et kui arse teda tahab, tuleb ArseTaxi maksta. Seega 40m paistab mõistlik. Brenda jutud et näe Cavani läks 60 eest vms, Suarez on vähemalt sama palju väärt. Bleh ma ütlen, hülgemöla. Cavani on eeskujulik professionaal kes läks uusrikaste karjamaale, üleskruvitud hind ja möllud.

              Aga asi hakkab paratamatult jõudma sinna punkti, et meie kas jääme oma ründajast ilma või suudame veel mõne jänese kuskilt kübarast välja tõmmata(kuigi variante väga polegi enam järgi) ja teie panete oma munad bännitud ja jonniva Luisi korvi. Sellesmõttes, pole meil vahet, me võiks ta ka 2. sept ära tuua teilt. Hooaja algus niikuinii jääb vahele tal aga usutavasti Wenger saab aru, et pole mõtet pea ees vastu seina joosta ja toob kuskilt mujalt selle täienduse sinna liini. Ehku peale välja minna, et äkki pool lõpuks murdub ja näriline 11ndal tunnil Londonisse tuleb, ei ole küll mõtet minna.

              Eks ole näha, meedia keerutab seda paska veel 2 sempt õhtuni, kui on mida keerutada selleks hetkeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Liverpooli board ja fännid elavad tõsises illusioonis kui arvavad, et nende "ambitsioon" neid kuidagi top 4 aitab. Saage esmalt Euroliiga koht kätte. Naiivikud. Wenger on dementne vana kusi küll. Aga küll ta neljanda koha hoidmisega ka seekord hakkama saab. Ostame me siis kedagi või mitte. Tottenham on korduvalt ohtlikult lähedal olnud ja on tõesti ses mõttes tõsiselt võetav konkurent. Aga Liverpool - no ärge naerma ajage. Kas koos Suarezega või ilma Suarezeta vahet pole.
                Ma ei olegi öelnud, et mina seda top 4 juttu tõsiselt võtan. Aga kui plaanid sellised on (ja iga aasta öeldakse, et on), siis ei kõla eriti hea ideena enda parim mängija maha müüa klubile, keda kavatsetakse aasta-paari pärast edestada, ega ju? Saadakse siis mingi suurem raha või ei, hetkel ei ole Liverpool just sellises seisus, kus suudetaks maailmaklassist mängijaid omale meelitada. Järelikult oleks ilmselt tark oma ainsat world class mängijat kinni hoida, tahab ta seda või mitte. Vingugu ta kui palju ta tahab - küll ta ikkagi korralikult mängima hakkab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Korralikud kahepalgelised v...d need arsenali fännid, nii kui hakkab selguma, et Suarezt ilmselt neile ei müüda, siis hakkab pihta jutt, et meil poelgi teda vaja, et küll top4 koht ära tuleb nii või teisiti. Akna avanedes käib aga jutt, et meil on nii hea koosseis, Suarez ja veel 1 korralik täiendus ja võitleme tiitli nimel
                  Järgmine lõunajoodik. No tere talv, et jalkafännid on kahepalgelised. Ushkumatu värk eksole.

                  Täpselt nii ongi, kui ta endale saame on kõik ok. Kui ei saa siis jääb ta daivivaks rassistist näriliseks. Jube lihtne värk mu arust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Sellesmõttes, et 40 miljonit on nii naeruväärne raha eksole et lausa PANEB end alavääristatuna tundma. Milline lugupidamatus, julgesid meie mängija eest 40 miljonit pakkuda.
                    Sa lihtsalt ei saa aru.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Korralikud kahepalgelised v...d need arsenali fännid, nii kui hakkab selguma, et Suarezt ilmselt neile ei müüda, siis hakkab pihta jutt, et meil poelgi teda vaja, et küll top4 koht ära tuleb nii või teisiti. Akna avanedes käib aga jutt, et meil on nii hea koosseis, Suarez ja veel 1 korralik täiendus ja võitleme tiitli nimel
                      Mis ainet sa tarbid. Keegi pole öelnud, et meil hammustajat vaja ei ole. Kuratlikult on vaja. Samuti iga muud normaalset täiendust. Juhul kui soovime mõne karika kätte saada või liigas kõrgemat kohta kui 4. Samas 4 koha hoidmisega saab hea õnne korral ka praegune kamp hakkama, mis on põhisisult päris asjalik ju. Ja vähemalt mulle jääb kohati mulje, et hetke juhtkonna ja treeneri ambitsioon pole mitte midagi võita vaid see tipnebki selle 4 kohaga. Samas kui fännidele on just masendav see, et nagu iga aasta jääb meil 2-3 mängijat puudu et tõsisemalt konkurentsis olla, sest vähemalt fännidel on 4 koht on karikas laulust siiber.

                      Kommentaar


                        Bolton sai endale nende eelmise hooaja parima mängija. Best of luck Ott Sepp!
                        The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


                        ja lisaks mängime Capital One Cupis Notts Countyga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                          Ma ei olegi öelnud, et mina seda top 4 juttu tõsiselt võtan. Aga kui plaanid sellised on (ja iga aasta öeldakse, et on), siis ei kõla eriti hea ideena enda parim mängija maha müüa klubile, keda kavatsetakse aasta-paari pärast edestada, ega ju? Saadakse siis mingi suurem raha või ei, hetkel ei ole Liverpool just sellises seisus, kus suudetaks maailmaklassist mängijaid omale meelitada. Järelikult oleks ilmselt tark oma ainsat world class mängijat kinni hoida, tahab ta seda või mitte. Vingugu ta kui palju ta tahab - küll ta ikkagi korralikult mängima hakkab.
                          Noh eks see ole ka lähenemisnurk. Kuigi 40 mili pole ju halb pakkumine. Meie pole ühegi enda jonnipunni eest sellist sumamt välja võluda suutnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Mis ainet sa tarbid. Keegi pole öelnud, et meil hammustajat vaja ei ole. Kuratlikult on vaja. Samuti iga muud normaalset täiendust. Juhul kui soovime mõne karika kätte saada või liigas kõrgemat kohta kui 4. Samas 4 koha hoidmisega saab hea õnne korral ka praegune kamp hakkama, mis on põhisisult päris asjalik ju. Ja vähemalt mulle jääb kohati mulje, et hetke juhtkonna ja treeneri ambitsioon pole mitte midagi võita vaid see tipnebki selle 4 kohaga. Samas kui fännidele on just masendav see, et nagu iga aasta jääb meil 2-3 mängijat puudu et tõsisemalt konkurentsis olla, sest vähemalt fännidel on 4 koht on karikas laulust siiber.

                            A mis aineid sina ja su sõbrad iga akna avanedes tarbite? Ok las ta jääb, ma ei tea mida see coco räuskab, Liverpool müüb oma mängijaid kellele ja kuidas tahab ja peab oma konkurendiks keda tahab, meeldigu või ärgu meeldigu see Arsenali fännidele.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Mis iga akna avanedes ? See on meil permalaks juba viimased hmm 8 aastat. Alati on 2-3 meest puudu ja on ka. Kunagi pol mingit imet vaja. Ei mingeid Ronaldosid ja megakalleid mängijaid. Aga kui sageli meie hooaeg langeb selle tõttu, et suvel Arsene ütleb, et kui Diaby või keegi teine tagasi tuleb vigastuselt siis see on nagu uus signing ja seepärast me sellele kohale kedagi ei osta. Samamoodi aastast aastase. Krt mõni ime, et enamik Arsenali toetajaid suviti neurootilised on ja pehmete seintega tuba vajaksid

                              Kommentaar


                                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...llegation.html
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X