320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    No päris nii nüüd ka ei ole, Suarez on end fännide ees korralikult täis sittunud ja tõenäoliselt ootab teda suuremat sorti bootamine, kui ta ükskord vigastusest paraneb ja veel kunagi Pooli eest mängu saab. Sack Suarez!
    Mõtlesingi seda, et Suarez on enda margi suutnud nii täis teha ja ebalugupidavalt suhtunud nii klubisse, kui ka fännidesse, et mulle jääb arusaamatuks, miks ühe teise Inglismaa klubi fännid sellist meest oma ridadesse tahavad. Kuseb ju nende peale tulevikus samamoodi ja ei mängi mitte klubi, vaid ainult enda nimel. Raske oleks selle mehe väravaid koos temaga tähistada või mis?

    Kommentaar


      Tead tänapäeval on 95 prossu jalgpalluritest tolgused. Seega ei ole väga vahet ja pole ta ennast rohkem täis sittunud kui teised üleminekute lunijad enne teda. On olnud selliseid Arsenalis ja ostetud selliseid Arsenali ( Wiltord , Flamini näiteks ) On selliseid old ka Tottenhamis ja ostetud Tottenhami. Ikka ostetakse ära ikka elatakse kaasa kui ta SINU klubi eest värava lööb. Adebayor on ju näiteks peaaegu sama ilge munn kui Suarez. Küllap on rassist ja salajane kannibal ka . Hakkad nutma või kui ta värava lööb ? Olgu olgu vähemalt üritate vist sellest kasvajast lahti saada juba pikemat aega.
      Ja mul viskab natuke üle see briti meedias kedratud paha Suarez ja pai Liverpool. Nii mustvalge see lugu kindlasti ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ootuspäraselt on Gerrard Kopi kõige rohkem raputanud. Kes ikka Kenny mänge enam mäletab..

        Suarez on liiga kõrge koha peal ja ma ei ütle seda sugugi tema transferi tõttu. Poolteise hooajaga suurem legend kui Carra? Isegi Torresest ei tohiks ta ees olla.
        Noh tabel ütleb ju raputanud. Raputamise poole pealt on nii Suarez kui Torres kõrget kohta väärt. Legendi staatuse kohapealt. Noh mina ei paneks legendiks ühtegi mängijat, kes veel tegevmängija on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Giggs ja Totti Sind unenägudes kollitagu!
          Kepikunn ja Ilalõug

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Adebayor on ju näiteks peaaegu sama ilge munn kui Suarez.
            Milles see Adebayori munlus seiseb?
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Heskey'l sobiv number, 69

              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Milles see Adebayori munlus seiseb?
              Peale 07-08 hooaega üritas ennast hoorata mujale (AC Milani vist tahtis, või oli see Barca?). Pmst igapäevaselt sai lugeda kuidas teda tahetakse. Tegelikult tahtis räiget palgalisa. Järgmise hooaja platsil tööd ei teinud.
              Peale lahkumist räägib ainult s'tta kuidas kõik olid nii pahad tema vastu kuigi tema oli nii tubli kuna jäi veel üheks hooajaks. Tuleb ka meelde tema imeline spurt peale meie vastu löödud väravat, et saaks ikka Arsenali fännide ees tähistada. + sihilik stamp RvP näole samas mängus. City lõpu ajal hakkas ennast uuesti igalepoole reklaamima (vist tahtis juba Juvesse minna sel ajal kui ei eksi). Materjali jagub nagu, rohkem ei taha isegi meenutada seda lontrust.

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Milles see Adebayori munlus seiseb?
                Lisaks Katku poolt loetletule vaata kuidas ta teie eest mängib. Täpselt nagu tuju on. Igas mängus küll 100 prossu ei anna. Aga jah Arsenalist lahkumise saaga oli üsna Suarezega samas stiilis.

                Kommentaar


                  Keegi on väga rõõmsas tujus.
                  The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
                  Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    mängija hind, keda on pool aastat reservides mädandatud ja kelle tegelik "väärtus on langenud", vaevalt et 40m pealt kuhugi tõuseb,
                    eriti, kui klubi juba pakkumise on tagasi lükanud ja Real jt suurklubid "tormi ei jookse"
                    Reservidesse mädanema läheb ta ainult siis, kui ta platsil tegusid ei tee. Selleks ajaks kui tal bänn läbi saab, siis on juba miljon pressikat tulnud, et Pool on parim klubi ja ta ikka aasta kindlasti truu mees. Ja tavaliselt Suarez ei mängi tujutult, vaid võitleb jne. Eriti arvestades MMi aastat ja kõike muud.

                    Kommentaar


                      Ta saadeti hetkel reservidesse muidu.

                      Kommentaar


                        Nii Suarezel kui Rooneyl oleks peale akna sulgumist, juhul kui nad ei suuda klubivahetust läbi teha , jonnimise jätkamine puhas karjääri enesetapp. Tõenäoliselt jutt muutub , kui üleminekud teoks ei saa, sest et no terve aasta reservides mängides ju rahvuskoondisesse ei saa või mis ? Arvestades, et lepingu lõpuni ka üle aasta on.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          John Henry on päris tugeva steitmendiga välja tulnud, Suareze teemal. Väidetavalt oleks Arsenalile müümine 'naeruväärne' ja et ka välismaale müümiseks on 'liiga hilja.'

                          http://www.theguardian.com/football/...l-john-w-henry

                          Kommentaar


                            Noh ehk mõtleb tõsiselt ehk on lihtsalt läbirääkimistaktkika. Krt ei viitsi linkida aga sama sentiment käis omal ajal Torrese kohta ja ka meil Arsene lõugas, et Podolski ostmine ei tähenda, et RVP müüakse. igatahes ma olen sellest Suareze loost väsinud ja tüdinud. Võiks juba kuhugi minna, et Arsene saaks paar oma tavalist 10 millist sisse tuua ja elu vaikselt edasi loksuda .

                            Kommentaar


                              No eks nende "ei ole müügiks" juttudega on ka alati see teema, et kui tunnistataks, et jah, mängija lahkub, siis poleks ju võimalik potentsiaalsete ostjate käest võimalikult suurt raha välja pigistada. Öeldaks lihtsalt, et kui tahate mängijast lahti saada, siis võtke see x-summa ja kogu moos.

                              Põnev saaga igaljuhul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Noh ehk mõtleb tõsiselt ehk on lihtsalt läbirääkimistaktkika. Krt ei viitsi linkida aga sama sentiment käis omal ajal Torrese kohta ja ka meil Arsene lõugas, et Podolski ostmine ei tähenda, et RVP müüakse. igatahes ma olen sellest Suareze loost väsinud ja tüdinud. Võiks juba kuhugi minna, et Arsene saaks paar oma tavalist 10 millist sisse tuua ja elu vaikselt edasi loksuda .
                                Ma arvan, et Torrese loost on õpitud. Jah, ka siis öeldi, et ei müüda ja lõpuks seda ikkagi tehti, aga tulemus oli see, et kuna asendust polnud kiiresti leida ja kõik teadsid, et 'poolil on 50M, siis osteti suure raha eest teadagi kes. Eks sellele Henry oma jutus viitabki- aega õige asenduse leidmiseks on liiga vähe. Isiklikult ma endiselt ei usu, et Suarez 3. septembril veel 'pooli mängija on, aga Arsenalile teda usutavasti ei müüda. Arsenal ja RvP on muidugi teine teema, seal oli van Persiel minu mäletamist mööda vaid aasta lepingut alles.

                                Suareze saaga võiks juba lõpu küll saada. Loodetavasti Arsenal jonni ei jäta - aega tasemel mängijate sisse toomiseks jääb neil aina vähemaks, ja kui 'poolilt Suarez't ei saada siis teavad kõik teised klubid, et Arsenalil on vähemalt 40 milli ja üks nael kulutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X