320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Uued ameeriklased rahanumbritel vahet ei tee nagu näha (kui sel mingisugunegi alus on).
    Praegu nn. kollase uudise lugu, aga Liverpool oli ka suvel kõnelustes Johnsoniga kuid City pani kiiresti bloki peale.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      ei taha ette vabandaja moodi olla, aga perset, atkinson vilistab täna >(
      ★★★★★★

      Kommentaar


        reina
        kelly- carragher- skrtel- enrique
        kuyt-lucas-adam-downing
        carroll-suarez

        Hea, et Kuyt alustab. Stevie ka pingil.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          ei taha ette vabandaja moodi olla, aga perset, atkinson vilistab täna >(

          yeah, must be awful with this sort of whistle
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Väga halb otsus oli küll, lihtsalt läks teisele poole seekord.

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              Väga halb otsus oli küll, lihtsalt läks teisele poole seekord.
              Lihtsalt "Väga halb"? Sellisel kohtunikul pole mingit asja jalgpalli, isegi põhitõed pole selged. 90% kohtunikest ei oleks sellise asja eest isegi viga vilistanud! Fakt!

              Kommentaar


                Atkinson - mismoodi see mees igal aastal endiselt kohtunike hulka arvatakse on ikka müstika.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  lõpuks sai siis Everton endale 2:0 kaotuse kirja, millest nad esimesel poolajal (tänu Howardi penalti tõrjele) ei tahtnud kuidagi aru saada - isegi kohtunik oli abiks ja näitas, mis värv ruulib.

                  e: hetkel siis neljandad
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Carroll sõi vist kõik vitamiinid ühekorraga ära, tänaseks ei jagunudki.
                      Ilmselt olin ma rohkem õlunaadi joonud kui sina, sest teist mängu järjest Andy tegutsemine meeldis . Jõudis väga kenast üle platsi joosta, käis keskel palli küsimas. Ühesõnaga progressi on näha võrreldes eelnevate mängudega, kuid perfektsusest on asi veel kaugel.

                      I poolaeg oli ebaõnne, Suareze pealöök, Adami latt, Kuyti pennal (vaatasin hommikul just eelnevaid mänge ja 3x järjest on Kuyt vs everton pendla sinna alla paremasse nurka löönd). Ja tegelt tundus et kogu see mäng läheb sinna Stoke mängu kanti, et ründame aga ära ei vormista. Bellamy ja SG sissetulekuga muutus mäng kuidagi loogilisemaks. Rapsimist oli vähem, pall liikus paremini. Keegi viga ei saand on pluss.

                      Mitte, et ma evertonile eriti kaasa tunneks, aga Atkinsoni silmanägemine on ikka alla igasugust arvestust. Kui ta oleks mingi suvaline Moldaavia kohtunik siis oleks tal ammu igasugune vile keeld, aga inglismaal ilmselt omadega ei plõksita.

                      Kommentaar


                        Punane oli ja tiba kergelt antud ^^
                        Enne seda vist oli Nurgalöögid 5-1 evertonile vms ja tundus, et võiduks peab suht palju joppama, eks seda näitas ka täielik saamatus kuni teise poolaja vahetusteni, aga 3 punni tabelis juures ja üks raske võõrsilmäng vähem . Ehk suudavad mehed koondisepausil oma sära leida, et siis Unitedile säru teha .

                        Kommentaar


                          Nägin ainult teist poolaega ja esimesel sündinu jõudis minuni alles ajapikku. Alguses imestasin, miks 'poolile nii palju ründeruumi antakse, aga 10 mehe vastu mängides on see igati arusaadav. Kuni väravani olid punased siiski küllalt hambutud, Carrolli ja Suareze teineteisemõistmisest paraku küll rääkida ei saa. Aga punktid võeti kaasa ja mis sa hing derbist ikka rohkem oskad tahta.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            jah, Shelvey vahetas 'pooli -
                            The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                            tuleb kasuks
                            sööt ja värav (karistuslöögist) esimeses 5:0 mängus Bristol City vastu - well done.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              sööt ja värav (karistuslöögist) esimeses 5:0 mängus Bristol City vastu - well done.
                              vahi!

                              Aga. Küll oli see punane kaart karm, siiski vaadates esimest poolaega, nad kokkuvõttes väärisid ka üht punast. (Ilge lõhkumine käis vahepeal ja ime oli õnneks see et kõik terveks jäid.) Niiet kokkuvõttes- kamoon, meile on niigi liiga tehtud, return the favor.
                              Ja mu meelest esimene kord see hooaeg - kaitse oli laitmatu.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Shelvey värav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X