320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidagi nüri keskväli oli. Rohkem vastaste kasti jooksmist! Gerrard-Allen-Lucas keskväljal istuvana on päris mõru. Allenit surutakse muidugi ründavama positsiooni peale ka, kuid mulle meeldiks, kui seda teeks keegi "päris" ründav poolkaitsja.

    Edit: Ja palun tooge kähku üks vasakkaitsja, kes poleks ründefaasis nii õnnetu. Enrique tsenderdused on null - nii palju häid kohti, kust hea pall kasti lasta, ning kõik lähevad raisku. Lisaks tundub, et Coutinho mängibki suurema osa ajast vasakul. Tema seal ei püsi - on vaja kedagi, kes äärt vabana hoiab ning kellel on basic tehnika, millega palli kasti tsenderdada.

    Kommentaar


      Üsna puine mäng meie poolt, ega siin midagi väga lisada polegi. Celticul on hooaeg juba käimas, et eks nad ole meist ettevalmistuse poolest paar nädalat ees, aga siiski lootsin täna veidi paremat mängu.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Kõik võiks olla palju hullem, niiet pole hullu midagi.

        Kommentaar


          Mängu ise küll ei näinud, aga kaotus teeb meele kurvaks küll .
          Kui ikka 1-0 taha jäädakse, siis ei suudeta kuidagi võitu saada v?
          Meil on vaja korraliku võitude seeriat ja enesekindlust! Sügavust paistab see hooaeg juba kõvasti rohkem kui eelmisel.

          Kommentaar


            According to Sportmediaset, Juventus has accepted a €12m offer for Alessandro Matri from Liverpool and Napoli.

            Kommentaar


              SSN: Downingul on täna WHU-s medical.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Siqueira on hetkel kõige tõenäolisem variant LB kohale. Oleks ilmselt korralik upgrade võrreldes Enriquega.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Siqueira on hetkel kõige tõenäolisem variant LB kohale. Oleks ilmselt korralik upgrade võrreldes Enriquega.
                  Väga huvitav, kas ikka oleks? Võib-olla tõesti saab hakkama inglismaal.

                  Kommentaar


                    Edinson Cavani astus välja koondisekaaslase Luis Suarezi kaitseks ning palus Liverpooli peatreeneril Brendan Rodgersil üle vaadata, mida lojaalsus tähendab.

                    Kommentaar


                      Ma usun, et kõik oskavad ise ka neid uudised soccerneti pealehelt lugeda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Ma usun, et kõik oskavad ise ka neid uudised soccerneti pealehelt lugeda.

                        mkmmmmmm
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Ma usun, et kõik oskavad ise ka neid uudised soccerneti pealehelt lugeda.
                          ma usun, et keegi ei küsinud sinult.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            ma usun, et keegi ei küsinud sinult.
                            Ma usun, et avalikus foorumis, kus kõik on võrdsed, võib igaüks luba küsimata oma arvamust ning kui vaja, siis ka protesti avaldada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Väga huvitav, kas ikka oleks? Võib-olla tõesti saab hakkama inglismaal.
                              Siqueira vs Enrique
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Nägudeni, Downing !
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X