320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teised klubid saavad aru, et kollektiivne teleõiguste müük on kasulik liigale

    "The collective selling of the television rights has clearly been a success and it has made things more competitive."

    Kommentaar


      Sel samal põhjusel ma arvan, et Ayre avaldus on/oli pigem n.ö. turu-uuring. Kui ei olnud, siis ma võtan neilt kogu raha ära.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Probleem on selles, et maailma mastaabis on võib-olla iga 5 Liverpooli vaataja kohta kõigest üks tiigrite vaataja....
        Seda ta on. Aga samas on ka see, et väikestel klubidel on juba hetkel oluliselt vähem finantse võrreldes suurtega. Või noh mis suurtega, olgem ausad, võrreldes klubidega kelle on mingi sugardaddy seljataga. Võta lahti PL ajalugu alates algusest ja vaata, kuidas see sama süsteem on väga paljus maa sisse tampinud kohaliku fännibaasi ja sponsoritega klubid. Kui algusaegadel oli seal tõesti tõsine rabelemine siis sellel sajandil on üllatusi ikka meeletult vähe olnud. Kui mõned Charltoni ja Portsmouthi üllatused välja jätta siis Top10 on iga aasta väga sama. Ehk nüüd tahetakse väikestelt veel see piskukenegi ära võtta millest enamiku toovad sisse ikkagi suured? Või tegelikult võiks keegi uurida, mis mängud kui palju sisse toovad. Palju toodab Spurs vs Arsenal võrreldes Newcastle vs Sunderland. Mõlemad mängud on intriige tekitavad ja põnevad derbid ja (jalgpalli)fännidele maiuspalad. Aga casualid on need kes toovad raha.

        Ei ma ei vihka väikseid klubisid. Ma olen lihtsalt isekas, et ma ei taha anda oma raha ntx Viasatile, et laupäeval vaadata mingit mängu mis mind ei huvita teades et samal ajal mängib minu klubi kellegi teisega. Ma hoian raha endale ja tegelen streamipiraatlusega.

        Kommentaar


          Tundub, et vahelduseks läheme mängule vastu ilma igasuguste vigastusteta. Johnsonil ja Aureliol läheb siiski veel natuke aega, et mänguvormi saada.

          Kommentaar


            Alan Kennedy WebChat homme kell 15:00
            sigpic

            Kommentaar


              Kurat, vähe sellest mis Eestiga viimasel ajal toimund on ammu juba homse pärast adrekas üleval. oi me peame võitma!
              Enamvähem kõik fit (peale Aggeri?) siis loodaks näha
              Reina
              Kelly-Carra-Skrtel-Enrique
              Kuyt-Gerrard-Lucas-Downing
              Suarez-Bellamy
              Aga teadagi, et Bellamyt ei panda algkoosseisu. lihtsalt ta oleks hea sellise pingelise mängu jaoks. Kardan et Charlie ja Henderson ei anna veel seda manu tapmis mõõtu välja. Ennem isegi Maxi.
              + natuke palju juttu hr Henrylt
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Tulebki täna rahulik reede teha, et saaks homme värskena mängu jälgida.
                Meeldetuletuseks eelmisest kohtumisest: http://www.youtube.com/watch?v=gfrgJ...eature=related
                This is Anfield,

                Kommentaar


                  Veel vaid loetud tunnid ja hakkab see närvide mäng pihta:P
                  Loodetavasti teevad meie poisid korraliku esituse ning scumid saavad suhkamisse!
                  YNWA
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Lucas, Adam, Gerrard, Downing, Kuyt, Suarez
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Meeldib väga see koosseis, ise loodan viiki.

                      Kommentaar


                        Suarez oleks võinud ära lüüa aga arvan, et midagi hullu pole.
                        Kõige kehvem mees vast Lucas minu silma järgi, palju valesööte jne..
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          Valesööte on nagu mingi gazillion mõlema mansa peale, sellest 2/3 au kuulub meile.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            eee...Henderson...löö rohkem ?!

                            Kommentaar


                              Uskumatu mäng.
                              Siin tuleb küll ainult ennast süüdistada. Ründes jäid scumid kindlalt alla.
                              Oleksime pidanud 3 punkti võtma...............
                              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                              Kommentaar


                                Hea mäng liverpoolilt!Eriti teine poolaeg.
                                yo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X