320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Rohkem selliseid reisimuljeid siia teemasse palun!
    Paljud käivad, aga eriti ei viitsita kirjutada. Katkule muidugi suur kiitus selle postituse eest!

    Kommentaar


      Väga hea ja huvitav postitus Katkult, tänud jagamast.

      Eks see Anfieldi ümbrus ole jah päris nutune, võrreldes nt Goodison Parki ümbrusega. Klubi on enamik maju kokku ostnud, et staadionit laiendada. Kahjuks on seda juba oodatud vaat et oma 15-20 aastat, kuigi nüüd viimasel paaril aastal on hakatud ka reaalset plaani looma (pärast seda kui klubi tegi teatavaks otsuse laiendada Anfieldi, mitte ehitada uut staadionit). Kui linn planeeringu heaks kiidab ja 'pool CL-i rahad ka jälle asjale taha saab, siis ootab Anfieldi kantsi päris suur ümberkujundamine. Loodame, et juba lähiaastatel.

      Staadionit ennast ei anna muidugi moodsa Emirates'iga võrrelda. Ühte on pidevalt umbes 120 aasta jooksul ümber ehitatud, samas kui teine valmis küllaltki hiljuti. Isiklikult meeldivad need vanemad staadionid rohkem- pealtvaatajad on väljakule lähemale ja staadion on omapärasem. Kolmapäevase mängu võõrustajate staadion Craven Cottage on samuti väga huvitav ja omapärane staadion, minu arust etem kui nt uuemad staadionid nagu Etihad, Emirates, Liberty Stadium jne, aga see on juba maitse asi.

      Fulhami mängu koha pealt olen igati nõus Daz Booob-iga. Sellest mängust tuleks välja tuua meeskonna tõeline võitlusvaim ja oskus keerulisest situatsioonist võidu näol välja tulla. Grinding out a win oleks mõiste, mis sobiks selle kohtumise iseloomustamiseks. See on oskus, mida pole 'poolil juba aastaid näha olnud, aga see hooaeg on asi muutuma hakanud. Ütleks, et Fulhami võõrsil, Villa võõrsil, United kodus, Stoke kodus, Stoke võõrsil on see hooaeg olnud sellised mängud, kus on lõpuni mängitud ja seeläbi võit välja võideldud. Eelmistel hooaegadel oleks need mängud vast viigistatud või kaotatud. Ära märkimist vääriks ka Villa kodus, Newcastle võõrsil ja Everton võõrsil, kus tuldi kaotusseisudest välja, et võtta viigipunkt. Tuleb õppida ka kehvasti mängides punktide noppima ja tundub, et Rodgers on selles osas head tööd tegemas.

      Kommentaar


        bouncing!

        ★★★★★★

        Kommentaar


          Tulles tagasi Liverpool-Arsenal mängu juurde, siis betfairis õige tulemuse (5-1) ennustajad said raha tagasi 230ne kordselt ja Skrteli 2 väravat tõid raha tagasi 200 kordselt
          On millele mõelda enne pühapäevast mängu.
          Loodame, et suudame arsenali kerge mõõna endi kasuks pöörata.

          Kommentaar


            Loodetavasti Arsenali ikka võidetakse. Siiski ainukene reaalne võimalus karikale. Eriti kuna Chelsea või City ka välja langeb see voor. Tottenham ja Manu (LOL) on juba väljas ja ega Evertonil ja Southamptonil ka kõige lihtsamad mängud pole.

            Kommentaar


              Henderson ei pruugi homme mängida kuna käis siin käe operatsioonil pärast WBA vastu saadud mingit murdu või mõra.

              Arsenali vastu läheksin võimalikult tugeva rivistusega ja kui edasi peaks pääsema, siis väga suurtest on veel vaid City/Chelsea konkurentsis, et FA Cup tundub see aasta üsnagi võidetav karikas.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Tahaks väga sel aastal seda karikat võita, seega full max lineup platsile olgu olla!

                Kommentaar


                  Tänane mäng tuleb huvitav, kuigi pakun, et Rodgers seda mängu elu tähtsuega kindlasti ei võta. Sellel mängul on kindlasti rohkem press peal Arsenali meeskonnal, kui meie omadel. Ma arvan, et peaksime põhimeestega kindlasti peale minema, arvatavsti nii juhtub ka. Kindlasti selles mängus tuleb kõva andmine, kui suudame varakult lüüa värava, siis võib juhtuda nagu viimane mäng Arsenaliga.

                  Kommentaar


                    FA Cup on küll tore karikas ja ilus vaadata, kui ta ära võita. Hetkel peaks aga siiski prioriteet olema liigas esinelikusse platseerumine ning seega mina ootan, et mänguaega saaksid ka need, kes seda liigas nii palju ei saa.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      FA Cup on küll tore karikas ja ilus vaadata, kui ta ära võita. Hetkel peaks aga siiski prioriteet olema liigas esinelikusse platseerumine ning seega mina ootan, et mänguaega saaksid ka need, kes seda liigas nii palju ei saa.
                      Ma väga ei usu, et need max 4-5 mängu meile liigas nüüd mingi suure karuteene teeksid.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Ma väga ei usu, et need max 4-5 mängu meile liigas nüüd mingi suure karuteene teeksid.
                        Seda vaevalt, kuid eelkõige tuleks keskenduda ikkagi liigale. Võidud FA Cupis võiksid olla meeldivaks boonuseks.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          No ma olen 100% kindel, et Rodgers teid ei kuula ja läheb seda karikat võitma Mis on ka täiesti õige.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            The Liverpool XI: Jones, Flanagan, Skrtel, Agger, Cissokho, Gerrard, Allen, Coutinho, Suarez, Sterling, Sturridge.

                            Liverpool's substitutes: Mignolet, Toure, Moses, Henderson, Kelly, Aspas, Teixeira.

                            Jones siis postide vahele usaldatud. Muus osas peale Alleni vahetust Hendo vastu on koosseis nagu ikka.
                            YNWA!
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Oleks võinud Sturridge'i pingile jätta impact subi'ks ja aspast mängitada
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Selle mängu võitja saab siis vastaseks Evertoni, kelle vastu mängitakse kodus. Huvitav oleks Evertoniga uuesti madistada, nii et loodetavasti võetakse täna võit ära
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X