320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ibe Sterling vol2?
    Loota võib ju, nad samal päeval sündinud ka. Must be a sign
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mulle jällegi see kollane väga meeldib. Viimastel aastatel võibolla veidi harjumatu kuid Liverpooli jaoks kindlasti mitte tundmatu värvilahendus.
    Üldiselt kena aga see punane triip kaela juurest rikub ära (minu jaoks vähemalt).
    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

    Kommentaar


      Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
      Loota võib ju, nad samal päeval sündinud ka. Must be a sign
      Kindlalt on. Peab olema. Lihtsalt juba sellepärast, et Januzaj on Ronaldoga samal päeval sündinud.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Üks jama selle paljulahatud kaitsega on, nagu ka mcn paar lehte tagasi viitas, see mis enne kaitset toimub. Tihti imeti sisse või oldi ohtlikus olukorras, kui keskkaitsepaar (ja ehk üks-kaks abilist veel) on tagajalgadel viimase barjäärina taganemas peale meie survet. Põhimõtteliselt kontra meile siis.
        Ei tea, kui paljud teist hooaja vältel Monday Night Footballi vaatasid, aga Carra ja Nevilli poiss vahest analüüsisid 'pooli sisse lastud väravaid. Olukordi oli erinevaid, kuid üks asi mis tihti kõrvu hakkas oli see, et kastis mängides on kaitseliin liiga taga. Nad oleks pidanud mängima natukene eespool ehk viima palli väravast kaugemale. Mingit aimu saab kui kuulata nende juttu peale Crystal Palace mängu.

        Kel aega on otsib ülejäänud ülesse

        Kommentaar


          Guardian spekuleerib täna, et Aspas, Alberto, Borini, Suso, Reina, Assaidi, Agger, Kelly, võib-olla ka Toure ning muidugi Cissokho ja Moses võiksid kõik potensiaalselt kohvrid pakkida. Ehk siis suures plaanis kümmekond mängijat. Vaid Ilori saadetaks uuesti laenule. Aga muidugi sõltub kõik sellest, kas on huvilisi. Kõik nad vaevalt lõplikult lahkuvad.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Borini, Suso, Agger? Miks nemad seal listis on. Toure'st saab veel aru kuigi on täitsa asjalik 4s valik. Ideaalmaailmas võiks ka Reina ju pingile jätta

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Borini, Suso, Agger? Miks nemad seal listis on. Toure'st saab veel aru kuigi on täitsa asjalik 4s valik. Ideaalmaailmas võiks ka Reina ju pingile jätta
              Reaalsus on ilmselt see, et Rodgers tahaks pigem meeskonda uute meestega täiendada kui laenumehi tagasi tuua. Iseasi kuidas suvi selles suhtes välja kukub. Kui kiiresti oma soovitud oste tehtud ei saa, on teada mis augustis juhtub. Rikkamad ostavad mehed lihtsalt selle pärast ära, et nad konkurentidele ei jääks.
              Susot ma jälginud ei ole, ei tea tema arengust midagi. Reina tagasi ei tule, see on selge. Borinist oleks palju kasu, aga tõenäoliselt on BR-il ründesse uued mehed valmis vaadatud. Aggeril on nii plusse kui miinuseid. Võib-olla ta lihtsalt ise leiab, et on aeg edasi liikuda.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Aggeril on nii plusse kui miinuseid. Võib-olla ta lihtsalt ise leiab, et on aeg edasi liikuda.
                Mu ülemises videos hakkas kõrva Carra lause: "I don't think he (BR) is the biggest fan of Daniel Agger that's why he always seems to leave him out...".

                Kommentaar


                  Kui Agger peaks ära tahtma, tekiks tõsine probleem. Oleks kohe kindlasti kedagi keskkaitsesse veel vaja. Kologa lepingut vast ei pikendata ja Moses ja Cissokho on kindlalt minejad. Siis on Rodgersil veel oma enda moga koristada Aspase, Assaidi, Borini ja Alberto näol. Borini eest võiks natuke pappi saada tänu Sunderlandis tehtule, aga teised on kõik suht nullilähedase väärtusega. Suso eest võiks ka raha saada, sest oli üsna tihti Almeira eest pildis ja tegi häid esitusi - samas miks mitte juba vahetusmeheks lükata, kui potentsiaali näitab.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Morenot taheta Sevillast vasakkaitsjaks.Steven Caulker oleks ka hea teile.

                    Kommentaar




                      Väga hea artikkel. Huvitav kas on mõni Liverpooli fänn ka kes mõnegi sõnaga nõustuks?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        http://www.sundayworld.com/sport/opi...9NXDXc.twitter
                        Väga hea artikkel. Huvitav kas on mõni Liverpooli fänn ka kes mõnegi sõnaga nõustuks?
                        Nõustun, et ta ei ole parimate poolkaitsjate seas liigas, kuid samas on mõni liverpooli fänn siin ka seda väitnud? Üldiselt suht mõttetu võrrelda Hazardit,Lallanat või Yaya'd Gerrardiga kes on praktiliselt kolmas keskkaitsja vahepeal(st. ei lülitu ründesse eriti). Siiski peab ära mainima, et tal on äärmiselt suur osa olnud mängida selle hooaja liverpooli tõusus. Alustades külma närviga löödud penaltitest, lõpetades paljudest väravasöötudest, mis on tulnud standardolukordadest ja muust heast ja paremast.
                        Mulle jäi segaseks, et miks ta on "most self-obsessed footballer of his generation" ? Sellepärast, et mingid kommentaatorid ja ta enda klubi peatreener peavad teda parimaks?
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                          Mulle jäi segaseks, et miks ta on "most self-obsessed footballer of his generation" ? Sellepärast, et mingid kommentaatorid ja ta enda klubi peatreener peavad teda parimaks?
                          Troll leidis netisügavustest paskvilli. Päevatöö tehtud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Jah mcn, kõik kes ei toeta Liverpooli ja postitavad siia või ei nõustu mainstream meedia (mis on scousereid täis) Liverpooli ja eriti Gerrardi tallalakkumisega on trollid.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                              Sa ise vastasid, miks Sakhot eelistatakse. Ja natuke peaks rohkem süvenema kui lihtsalt clean sheete vaadata. Oluline lisaks, mis ründajad vastas on ja mis taktika valitud jne.
                              No ma küll ei ütleks, et Sakho suur kaitseliini organiseerija oleks. Tema ja Skrteli mängides on see sageli küllaltki kaootiline olnud. Suurte ja jõuliste ründajatega tuleb ta ehk tõesti tiba paremini toime kui Agger. Isiklikult oleks soovinud näha ühe keskkaitsjana Aggerit, sest mulle paistab ta rahulikum olevat, ei lähe nii kergelt närvi kui Sakho ja ei lenda ka liiga uljalt vastasele sisse. Sakhos on väga palju potentsiaali ja ma usun, et temast saab lähiaastail väga tähtis lüli 'pooli kaitseliinis, kuid lõppenud hooaja lõpus oleksin ma Aggerit eelistanud. Kahju, et Agger-Sakho duot koos mängimas ei näinud, mulle tundub kaitsemängu poolest see paar kõige parem olevat. Ma seda 'BR'ile ei meeldi Agger' juttu väga ei usu. Tegi ikkagi Rodgers Aggerist asekapteni.

                              Muuseas, lisaks mcn'i positatud potentsiaalsete lahkujate nimekirjale, räägib Times ka Lucase võimalikust maha müümisest. Mõneti kahju, aga ka arusaadav. Ega Lucas pole pärast põlvesidemete vigastust enam endisele tasemele kerkinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Sakho kaitseliini organiseerija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X