320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
    Nõustun, et ta ei ole parimate poolkaitsjate seas liigas, kuid samas on mõni liverpooli fänn siin ka seda väitnud? Üldiselt suht mõttetu võrrelda Hazardit,Lallanat või Yaya'd Gerrardiga kes on praktiliselt kolmas keskkaitsja vahepeal(st. ei lülitu ründesse eriti). Siiski peab ära mainima, et tal on äärmiselt suur osa olnud mängida selle hooaja liverpooli tõusus. Alustades külma närviga löödud penaltitest, lõpetades paljudest väravasöötudest, mis on tulnud standardolukordadest ja muust heast ja paremast.
    Mulle jäi segaseks, et miks ta on "most self-obsessed footballer of his generation" ? Sellepärast, et mingid kommentaatorid ja ta enda klubi peatreener peavad teda parimaks?
    In truth, he ranked somewhere between the fourth and eighth most valuable player at Liverpool. 'nuf said.

    Kui sisuliselt kõiki teisi mängijaid võis vabalt sisse-välja vahetada, siis Gerrardi... .
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      No ma küll ei ütleks, et Sakho suur kaitseliini organiseerija oleks. Tema ja Skrteli mängides on see sageli küllaltki kaootiline olnud. Suurte ja jõuliste ründajatega tuleb ta ehk tõesti tiba paremini toime kui Agger. Isiklikult oleks soovinud näha ühe keskkaitsjana Aggerit, sest mulle paistab ta rahulikum olevat, ei lähe nii kergelt närvi kui Sakho ja ei lenda ka liiga uljalt vastasele sisse. Sakhos on väga palju potentsiaali ja ma usun, et temast saab lähiaastail väga tähtis lüli 'pooli kaitseliinis, kuid lõppenud hooaja lõpus oleksin ma Aggerit eelistanud. Kahju, et Agger-Sakho duot koos mängimas ei näinud, mulle tundub kaitsemängu poolest see paar kõige parem olevat. Ma seda 'BR'ile ei meeldi Agger' juttu väga ei usu. Tegi ikkagi Rodgers Aggerist asekapteni.

      Muuseas, lisaks mcn'i positatud potentsiaalsete lahkujate nimekirjale, räägib Times ka Lucase võimalikust maha müümisest. Mõneti kahju, aga ka arusaadav. Ega Lucas pole pärast põlvesidemete vigastust enam endisele tasemele kerkinud.
      Ei väitnudki, et ta kaitseliini suur organiseerija oleks. Aga ega seda ei ole ka Agger minu arust. Pidasin silmas seda jõuliste ründajate juttu. Teisalt on Sakho liidriomadused ilmselt pisut tugevamad, PSG ulatas talle kaptenipaela selles vanuses mingi põhjusega.

      E: Agger ja asekapten oli kinni selles, et kedagi teist sinna panna ei olnud.

      Kommentaar


        Suarezelt tuleb kahtlaselt tihedalt neid armastusavaldusi juba: "I signed the contract because I love it here and I'm so happy here. If you're not happy here you don't sign any contract. Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another and the people here inside Melwood work very well."
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Hiljemalt jaanuaris Real Madridi minek

          Kommentaar


            :


            Johnsonile uut lepingut ei plaanita pakkuda, samuti pole pointi müüa. Viimased 12 kuud lepingut järel.

            Üldiselt kuulukaid: Keeper: Vorm CB: Lovren/Caulker LB: Moreno/Siqueira/Betrand DM: Can AMC: Lallana/Shaqiri /Thorgan Hazard Fwd: Bony.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Jah mcn, kõik kes ei toeta Liverpooli ja postitavad siia või ei nõustu mainstream meedia (mis on scousereid täis) Liverpooli ja eriti Gerrardi tallalakkumisega on trollid.
              Üritad nüüd tõsiselt väita, et see polnud järjekordne üritus kuidagi 'ära teha'? Puhka jalga, jube risustamine igas teemas.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Nagu ma aru saan, siis Ronaldo ja Suarez teevad Euroopa kuldse saapa pooleks?
                Kui Immobile homme kümme väravat ei löö, siis jah.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Inglismaa koondise ja Liverpooli kapten Steven Gerrard teatab suvise MM-finaalturniiri järel rahvuskoondise karjääri lõpetamisest, kirjutab Inglismaa ajaleht Daily Mail.


                  See küll hea uudis pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Ma ei saa päris täpselt aru, miks. Aga ole mureta, küll Saints kellegi asemele kasvatab
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Reliable German newspaper Bild report today that Liverpool have signed Bayer Leverkusen midfielder Emre can for 12 million euros. Bild suggest the deal for Emre Can is “as good as done” for 12 million euros and this would be quite some coup for Brendan Rodgers to bring in a highly-rated 20-year-old midfielder.

                      Kommentaar


                        Kui sellised keskmised vuntsidega jorsid jalkat mängisid ja mudaseks saamist ei kardetud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                          Reliable German newspaper Bild report today that Liverpool have signed Bayer Leverkusen midfielder Emre can for 12 million euros. Bild suggest the deal for Emre Can is “as good as done” for 12 million euros and this would be quite some coup for Brendan Rodgers to bring in a highly-rated 20-year-old midfielder.

                          Bild ja reliable Eks nad on täppi kah pannud aga reliable

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Tänase päeva puhul julgeks kindlalt öelda, et olnuks isegi üsna viimaste hooaegade Hyypia veel pukis olnud sel hooajal, oleksime tänavu tiitliomanikud ja löödud väravate arv (eelkõige korneritest) veelgi suurem.
                            Kuidagi on nii, et tõeliselt tippklassi keskkaitsjat on palju raskem leida, kui tõeliselt vihast ründajat, vähemalt selline on LFC lähiajalugu küll.
                            Lisaks uute meeste hankimise osas, tasuks ehk klubil mõelda eraldi mingi kaitsespets-treener-nõunik-vms klubisse tuua, kes been-there-done-that-at-very-high-level kogemusega oskaks tagaliinide maailma paika seada.

                            Kommentaar


                              Intervjuu doktor Petersiga
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Lisaks ei ole meil paberitega vasakkaitsjat, on vaid mingi vigastatud idioot, kes postitab enda pohmavideosid netti (http://instagram.com/p/n-OFEAHXnc, http://instagram.com/p/n-IiVZHXje).
                                Ei ei mees teeb trenni, vaatasid valesid videoid
                                http://instagram.com/p/oQb9y-HXh0/
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X