320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lallana, Markovic, Flanno, Moreno. 3 neist näeks mina algkoosseisus ja Markovic pingil.

    Kommentaar


      Huhh...Tulemusega peab rahul olema. Jätkatakse eelmist hooaega, kust saadi vahepeal ikka sellise halva mänguga punktid kätte.

      Kommentaar


        Algselt postitas Carlsperg Vaata postitust
        Lallana, Markovic, Flanno, Moreno. 3 neist näeks mina algkoosseisus ja Markovic pingil.
        Lallana ja Markovic vigastatud. Flannost ma ei tea midagi ning Moreno ei saanud mängida bürokraatia tõttu.


        Edit: Uhhh, kõige tähtsam, et saime kolm punkti kätte. Süda oleks vahe peal peaaegu seisma jäänud.

        Kommentaar


          Joppas, et 3 punkti ära tulid. Kaitse oli kohutav ja ründes ka midagi eriti ei toimunud.

          Kommentaar


            No ikka väga raskelt tulid need punktid. +3p eelmise hooajaga võrreldes!

            Johnson, Gerrard, Lucas tundusid ikka üsna pehmed. Kahe kaitsva poolikuga alustades eeldaks, et rünnakut kaitstes oleks vähemalt üks neist õigel positsioonil. Tihti olid mõlemad kuskil kadunud, mis on veidi murettekitav. Coutinho ei leidnud ka oma kohta platsil.

            Sterling muidugi MOTM. Kena värav ning kummaline väravasööt - sellised pallid peab kaitse kindlasti klaarima.

            Mignolet parandas esimese poolaja rabedust selle ulmetõrjega.

            Üldiselt on paranemisruumi kõvasti, aga õnneks peaks järgmine nädal Markovici vähemalt pingile saama ning Moreno peaks meid Johnsoni käest päästma. Enam-vähem sama närviline kui eelmine aasta.

            Kommentaar


              SAS! Noh, tuleb kuidagi rahule jääda, kuigi polnud väga veenev, paljudel oli korralik närv sees. Saintsil pole sellel hooajal väga muretsemiseks põhjust.

              Migno save, päästis 3 punkti nagu eelminegi hooaeg Aga paremat kiiprit oleks ikkagi tarvis
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Minu arust on see üldse ebaaus, et teil oma feeder klubiga ühes liigas lastakse mängida.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Ainult Sterling, Henderson ja Skrtel tundusid hooajaks valmis olevat. Johnson, Manquillo Lucas ja Mignolet olid väga rabedad, kuigi Mignolet tegi mängu lõpus hea tõrje. Ülejäänud olid sellised keskmised, kes väga silma ei paistnud. Coutinho ja Sturridge vahepeal sähvatasid, aga miskipärast ei saanud nad korralikult mängu sisse. Üldine mängupilt ei olnud just kõige parem ja loodetavasti ollakse City vastu juba paremas vormis, muidu võib sealt korralik kolakas tulla.

                  Eks arvata on, et selliseid mänge tuleb sellel hooajal päris palju ja veab, kui hooaja lõpuks mõned närvid veel alles on
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Minu arust on see üldse ebaaus, et teil oma feeder klubiga ühes liigas lastakse mängida.
                    Väga hea, paljud noored ja lootust andvad pühakud saavad varakult Anfieldil mängimise kogemuse kätte ära ennem kui Liverpooli üle tulevad.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Ainult Sterling, Henderson ja Skrtel tundusid hooajaks valmis olevat.
                      Skrtel oli üks parimaid kaitsjaid täna... kuni lasi seal ühel mehel kastis palli rinnaga maha võtta ja need mänguvahendi läbi Migno näppude latti saatsid. Tõmbas nii oma mängule suht vee peale.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Selles Sotoni värav oli ikka üsna kole kaitse poole pealt.


                        Gerrard, Lucas ja Johnson vaatavad ning isegi ei ürita midagi ette võtta. Tundub, et kaitses on hetkel asjad samaviisi

                        Kommentaar


                          Ausalt öeldes päris kusine mäng. Keskväli, peale Hendersoni väga kehv. Gerrard ja Lucas, kes oleks pidanud kaitset toetama ja paikama, sellega hakkama ei saanud. Sturridge tegi tugeva lõpu, sellega heastas oma olematu mängu. Ma loodan väga, et Sterling suudab Suarezt asendada, muidu võib kehvasti minna. RS31(7) vaieldamatult parim mängija. Joppas, et võit tuli. Emre Can oleks võinud Gerrardi või Lucase asemel sisse tulla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Carlsperg Vaata postitust
                            Ausalt öeldes päris kusine mäng. Keskväli, peale Hendersoni väga kehv. Gerrard ja Lucas, kes oleks pidanud kaitset toetama ja paikama, sellega hakkama ei saanud. Sturridge tegi tugeva lõpu, sellega heastas oma olematu mängu. Ma loodan väga, et Sterling suudab Suarezt asendada, muidu võib kehvasti minna. RS31(7) vaieldamatult parim mängija. Joppas, et võit tuli. Emre Can oleks võinud Gerrardi või Lucase asemel sisse tulla.
                            Viimase lausega olen täiesti päri. Can oleks seal täna Wanyamaga kõige paremini toime tulnud ja muid kohti võib-olla paremini parandanud just kaitse faasis kui ka ründes.

                            Kommentaar


                              See on ju väga hea tulemus, kui ligadi-logadi mänguga võita hingestatud võistkonda. Eks BR kirjutas enda märkmikusse paarsada korda fucked up ning andis peale mängu enda märkmeid mängijatele lugeda. Samas kõige vähem saab ta ise magada, sest n.ö poolvigase venna mängitamine on ikkagi tema viga.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Suarez poiss olla ka eile enne mängu Rodgersile sõnumi saatnud ja edu soovinud, kena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X