320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raiola interview this morning on Corriere: LFC have been interested in Baolotelli for 3 months. Offer only came this week. I wanted Balotelli to move to a team where he's not expected to be a leader. Gerrard will help. At his age, if Balotelli fails at LFC, his career at elite level is over. Balotelli deal will be finalised on Monday or Tuesday. Many little details still to conclude. It's not true that Balotelli has special behaviour clauses. His contract is like everybody else's (does not deny bonus). LFC only English team after Balotelli. I wanted him away from Italy, from press, pressure, expectations. He needs to feel free to score goals and play well. Fullstop. No burdens of leadership like at Milan. He can be important at LFC but will be protected. He better not fail.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ta lahkus ka Cityst, et vabaneda pressist. Nüüd põgeneb AC Milanist, et uuesti pressist vabaneda? Siis on ta teel õigesse kohta - pressitühja Inglismaale!
      Ha, aga Liverpooli mängijana on palju lihtsam. Media darlings
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Eks ta arvas, et Itaalias on press samasugune kui enne Citysse minekut.
        Siis sai aru, et ta on juba staar ja ei ole tal seal ka pääsu, eriti veel olles mustanahaline.
        + Itaalias olla must mängija meeskonnas kus ei suju.....arvata on, et sina oled "süüdi"

        Kommentaar



          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ma näen siin nii palju potentsiaali, et see kõik läheks ajalukku, kui kõige hullem perssekukkund tehing Inglismaa liigas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma näen siin nii palju potentsiaali, et see kõik läheks ajalukku, kui kõige hullem perssekukkund tehing Inglismaa liigas.
              Noo siis ta peab küll Anfieldile tule otsa panema, et see kõige hullem tehing ajaloos oleks.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Noo siis ta peab küll Anfieldile tule otsa panema, et see kõige hullem tehing ajaloos oleks.
                Kas sa kahtled, et ta pole selleks võimeline?
                P.S. Igatahes ma tervitan sammu, kuna tänu sellele sai Liverpoolist kõige põnevam meeskond premieris. Pika puuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Noo siis ta peab küll Anfieldile tule otsa panema, et see kõige hullem tehing ajaloos oleks.
                  Isegi siis on 16 milli eest päris korralik ost.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ma pean tunnistama, et algul, kui tulid kuulujutud Balotellist, polnud ma sellest üldse vaimustunud. Ära hellitatud, tujutu, staaritsev Balotelli - tänan ei. Kuid nüüd, peale paari päevast mõtlemist, tundub see diil olevat kui rusikas silmaaugus
                    Sa oled 24 aastane ja sul on kõik olemas. Mis oleks see, mis motiveeriks sind üldse midagi tegema? Balotelli puhul on see ainult ja ainult jalgpall. Ning mina usun, et Brendan Rodgers suudab temast välja võluda midagi maagilist.
                    Rodgersis näen mina meest kes viib Liverpooli uutesse (või siis vanadesse) kõrgustesse. Jalgpallis on tähtsad nii pallimänguoskused kui ka mentaalne ettevalmistus ning meeskonna hing. Ning see hard-work mentaliteet, mida Rodgers on kahe viimased aastaga juurutanud, hakkab üks päev vilja kandma. Klubi on talente täis ja kui keegi selle supi kokku paneb, on see tema.
                    Keep calm and trust Rodgers.

                    Ning muidugi see Shane Longi ja Balotelli hinna võrdlus. lol
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma näen siin nii palju potentsiaali, et see kõik läheks ajalukku, kui kõige hullem perssekukkund tehing Inglismaa liigas.
                      Carrolli diilist vaevalt hullemat floppi enam tuleb. Pats oli ikka täielik katastroof. Borini hinnaga osta Balotelli...miks mitte riskida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanders Vaata postitust
                        Carrolli diilist vaevalt hullemat floppi enam tuleb. Pats oli ikka täielik katastroof. Borini hinnaga osta Balotelli...miks mitte riskida.
                        No üks on diil, mis ei kanna välja, aga teine asi on diil, kus p*sk lendab ventikasse ja saab igasugu nalja. Väljaku kõrval, väljakul, meeskonnakaaslased saavad pahaseks, peatreener läheb halliks, FA kitkub juukseid jne. Samas, noh, võib ka tulla leebe flop ala Carroll või üsna hea tehing.

                        Kommentaar


                          30+ väravat ja kohtumine kuningliku perega.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Balotellil on vähemalt, erinevalt Carrollist, päris korralik PR-väärtus. Ja seda ka siis kui visiit jääb lühiajaliseks. Samas ma usun ka, et 10-15 liigaväravat ta ikka lööb. See on oluline lisa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Joao Teixeira Brightonis 2 väravat löönud viimase kahe mänguga.

                                https://www.youtube.com/watch?v=qx7HY5DaRWs - 1. värav.
                                http://www.dailymotion.com/video/x24...om=embediframe - Viimane värav

                                ja Malaga võitis Luis Alberto väravast 1-0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X