320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Kes sel hooajal üldse väga nähtav olnud on?
    Ega tõesti ei saa kedagi eriti välja tuua, aga Toure on minu arust siiamaani väga hästi hakkama. Välja arvatud Middlesbroughi mäng.

    Lallana suhtes oli minu point selles, et tōime raske raha eest siia, aga hetkel pole väga ōigustanud ennast. Kuigi jah, ootame kevade ära - eks siis saab täpsemalt arutada.

    Kommentaar


      Lallana on suht vähe mänguaega ka saanud ju. Selles suhtes 2 väravat ja assist suht ok isegi

      Kommentaar


        Toure has played 271 PL minutes this season and has only conceded 1 goal. And it was scored by Mignolet.

        Kommentaar


          BR arvas, et kõik oli ilus jälle, ainult did not quite get the goal. Liverpoolil oli 1 väravavõimalus krt... Sunderlandi vastu kodus?!?!

          Kommentaar


            Viik Sunderlandiga kodus ei tohiks kunagi olla okei, aga püüdes asju natukenegi helgemalt vaadata, siis 5 punni kaugusel 4-st kohast ei viita just maailma lõpule veel.
            Palvetagem jõuluimet e. Sturridge'i imelisele paranemisele ja seda püsivalt. Kui peame terve teise poole hooajast ka ilma temata rallit sõitma - on ikka süvapime see tulevik. Jaanuari aken...väga ei usu, et Brendanil midagi teha lastakse.
            Lallana on tõesti paras huinjaana olnud oma hinda arvestades. Nõus.

            Kommentaar


              Palju õnne!!!

              10 aastat:


              19 aastat:
              7263__9021__33._ibe.jpg

              20 aastat:

              1339__6820__31._sterling.jpg

              ja "McNamara erilised" sünnipäevasoovid 63 aastaseks saanud Terry McDermott'ile.
              Härral siis kirjas isegi kaks BBC Goal of the seasonit Liverpooli särgis:


              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Lallana on tõesti paras huinjaana olnud oma hinda arvestades. Nõus.
                Jah, see on huvitav kui kesine see mängupilt ikkagi ilma Gerrardita jälle oli. Lallana-Coutinho-Henderson ei suuda kuidagi keskväljal normaalset söödumängu tekitada- Võimalik, et keegi ei võtagi vastutust ega juhtohje platsil enne kui Stevie klubist lahkunud. Ja see oleks kuradi kurb.
                Laupäeval nägin vaid viimast pooltundi, mis nähtavasti oligi meie jaoks ainus mõistlik periood. SG tulekul võeti lõpuks kätte ja üritati vähemalt võita. See Sterlingi läbijooks oli ikka väga viis - kahju, et kellelegi palli edasi anda pole. Coutinho pealelöök oli taas selline keskpärane toss.
                Üldiselt on nii, et enne kui mängupildi korda saab, neid võimalusi ei hakkagi tekkima. Äärtelt mööda mängida ei suudeta ja keskel pole kellelegi palli anda. Liiga lihtne on 'pooli vastu kaitsta.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Üks uudis homse kohta neile, kes ehk ei tea veel: YLE2 näitab vs Basel alates 21.35.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Üks uudis homse kohta neile, kes ehk ei tea veel: YLE2 näitab vs Basel alates 21.35.
                    VSB näitab ka.

                    Kommentaar


                      FA Cupi kolmandas ringis tuleb külla sõita Wimbledonile.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        FA Cupi kolmandas ringis tuleb külla sõita Wimbledonile.
                        Meenub 1988. Juriidiliselt on muidugi tegemist nüüd teise vastasega, aga hardcore fännid on samad.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mida, Vinnie Jonesi leping on kehtetuks tunnistatud või?
                          Sulle ei ole ilmselt vaja FC Wimbledoni ajalugu ümber jutustada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma ei tea kuidas mõnele fännile siin, aga minu jaoks on CL-is mängimine cream of the crop (totaalselt erinevalt Man City'st näiteks) ning sedapuhku läheb seal esinemine alati väga korda. Ootan tänasest õhtust 'ninast veri välja' töötegemist ning usun, et erilise atmosfääri loomisel Anfieldil ei jääda hätta.
                            Rodgersile üks lihtne ja kindel soovitus - kasuta mehi, kes on viimaselajal toiminud! Kui sa selle teema nüüd debiilsete valikutega perse keerad, siis langeb minu retsspekkt sinu suhtes mitmeid pügalaid ja tõenäoliselt ka jäädavalt.
                            Igatahes, oleme ennegi kehva enesekindlusega ning mõne alavormis mehega tulemuse ära toonud - südikust südikust ja loomingulisust kõigile platsil! Sterling, jookse nad kõik üle ja löö ise ära (kui ülejäänud sind ei aita)!

                            Kommentaar


                              Mina olen täna Inglismaa meeskonna poolt. Elagu Liverpool!
                              Keegi Pooli mängijatest peab ennast täna ületama, et Baselile värav lüüa. Actually kõik nad peavad ennast ületama kui neil edasipääsu soove on.
                              Kas hüpoteetiline kaotus Baselile ja potentsiaalne häving ManU-le paneks Rodgersi jätkamise küsimärgi alla? Või pole paanikaks veel põhjust?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Ma ei tea kuidas mõnele fännile siin, aga minu jaoks on CL-is mängimine cream of the crop (totaalselt erinevalt Man City'st näiteks) ning sedapuhku läheb seal esinemine alati väga korda.
                                Absoluutselt. Arvestades senist on tänane meie jaoks hooaja tähtsaim kohtumine. Mängupildilist imet siiski ei looda, läheb väga väga raskeks. Tähtis oleks saada mäng kiiresti oma kontrolli alla, aga kardetavasti me seda ei suuda ja tuleb tavapärane närviline ping-pong. Raske öelda, kust need väravad täpselt võiksid tulla. Ehk saab ühegi korraliku löögi kaitseblokist mööda.
                                Sterlingu puhul olla tegemist 99. mänguga punases särgis, mis vanust arvestades üpris märkimisväärne.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X