320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    S Tänase päeva tulemusega võib rahule jääda. Vot Liverpool on klubi, kes peaks iga nädal nii mängima!!!!
    Täiesti uskumatu inimene oled. Lihtsalt sõnatuks võtab. Südamest 'pooli fänn, kui võidavad, eks

    Kommentaar


      Et kui asjad on jumala puccis siis ei või kriitikanoolo paisata pooli suunas??
      Ja.kui tegid hea mängu siis ei või kirjutada, et hea mäng oli?. Aga nii ju on, kallid sõbrakesed.

      Kommentaar


        Fulham oli veel kehvem, kui Aston Villa, kuid õnneks me seekord jalga ei väristanud ja saime kena jõulukingi. Skrteli volli oli igavesti kena. Downingu sööt+värav olid ilusad, aga vaevalt see tema nahka päästab.
        Ehk lõpetame aasta positiivsetes nootides.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Et kui asjad on jumala puccis siis ei või kriitikanoolo paisata pooli suunas??
          Ja.kui tegid hea mängu siis ei või kirjutada, et hea mäng oli?. Aga nii ju on, kallid sõbrakesed.
          Konstruktiivne kriitika on teretulnud. Sinu kriitika on pullip*sk.

          Kommentaar


            Ilus oli näha kohe sellist Liverpooli nagu eile, kui nüüd suudaks veidi seda stabiilsuse nuppu kruttida ja vältida selliseid jubedaid mänge nagu eelmine nv Villaga.

            Kommentaar


              Täitsa putsiis. Väga vinge. Äge. Liverpool on mulle alati meeldinud... noh sellises seltskonnas olin eile. Ma ei olnud üksi.

              e: kaks kaunis võimatut teostust eilsest:


              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Stewart Downing 2 aastat 1 sööt. Lucas Piazon 20 sek 1 sööt. :S

                Kommentaar


                  ja yks inglane teel pooli medicali või juba läbis, ei teagi täpselt. Usun ,et hetkel isegi hea täiendus.

                  Kommentaar


                    Eilne oli vahelduseks kahtlemata tore, aga eufooriasse minna ei maksa. Vaatasin täna aina enam punni minevate silmadega Villat ja mõttes keerles kogu aeg: nädal aega tagasi kaotasime koduväljakul sellele meeskonnale. Premieri parematest klubidest on 'pool endiselt väga kaugel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Viimane lause on peaaegu tõde (sügavalt diskuteeritav), kuid ülejäänud mõttekäigu puhul peaks Celtic olema praegu kaunis maailma parim klubi vms... yeah right.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Hillsborough' heategevussingel jõuluesinumber.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Liverpooli ja Stoke City viimasest üheksast omavahelisest mängust neli on lõppenud 0:0-ga. Selline skoor oleks ideaalne minu fantasy meeskonnale, aga loodetavasti läheb meil täna siiski paremini. Owen on ka rivis ja ehk isegi mängib.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Kas Assaidi läheb AFCONile?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kas Assaidi läheb AFCONile?
                              Ei tea, pole kuulnud, aga kui läheb, siis las läheb - ei näe küll, et ta Premieris võiks meid kuidagi aidata.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Niisiis, Stoke City ja boxing day - peale eelmist mängu Anfieldil, on see mingi nali? Vähemalt on pea kõik terved, vast väike mure pidi olema Joe Alleniga enne tänast, mu poolest puhaku ka see mäng.

                                Hea, et ära tuli. Pigem see kui simon cowelli autotjuuni rahaveski.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X