320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #YNWA

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kas Gerrard oleks Premmi legendaarseimate mängijate XI-es? Jah.
      Parimate? Ei.
      Igaühel oma arvamus ning sellepärast kedagi lolliks/juhmiks või veel hullem - Ott Järvelaks tembeldada ei ole nüüd ka vinks vonks.
      Aga mis summa seal lepingus siis oli? On £100K per week?

      Kommentaar


        No see 7 aastase lapse ahistamine on ka vana nali juba. Siiski ei ole kahe Liverpooli klubi vahel mingit suurt viha ja 7 aastasele poisile võib selle andeks anda .

        Kommentaar


          Nicer dicer lol

          Kommentaar


            Seda oli arvata, et sitaloopimiseks läheb, kes kade, kes kibe, misiganes - ses mõttes respekt a la Mõmmik ja vincent (missiis et viimane üdini skauserbastardeid vihkab, aga müts maha võib ju õigel hetkel minna). Loen ja imestan aga näiteks fittit - et lihtsalt võimalus möliseda, või läks loogika ajalõnga suhtes nihu? Kui ta pole enam endine või mängib vales kohas ja sellega frustreerib mõnda vaatlejat oma hilistes aastates, siis kogu minevik on kööga ja kui ta nüüd lahkub peale sellist teenimist, peab samamoodi torisema, et oh hea et lahti sai raisast, mingid viimased mängud on sitad ja nii jääbki? Loomulikult on kahju näha kedagi, kes on nii palju korda saatnud, isegi kui pole enam endine - oled harjunud teda siin nägema ja tead milleks võimeline on/oli ning muutud sentimentaalseks, kiidad mineviku teeneid ja võite.. normaalne, ei? Pealegi, ka selle foorumi Liverpooli teotajad on lahkarvamusel tema hiljutise positsiooni suhtes siin klubis, nagu ka RAWKi lugejad, jalkakanalite punditid jne jne. Aga üldistada ja tembeldada on ikka mõnus.

            Enivei, värske intervjuu ja näha on, mis see tähendab

            Olla siis Brendan proovinud teha mis sai, et veel klubis hoida, aga peale ausat vestlust, et Stevie ei pruugi enam olla alustaja, tuli ka otsus. Kindlasti on seal ka mainimata emotsionaalsemaid põhjuseid, aga bottom line et tahaks veel mängida palju saab ja siis mingis vormis hiljem naasta klubisse.
            Kinnitatud ka, et läheb meerikasse, aga ei tea veel/ei ütle, mis klubisse.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Seda oli arvata, et sitaloopimiseks läheb, kes kade, kes kibe, misiganes - ses mõttes respekt a la Mõmmik ja vincent (missiis et viimane üdini skauserbastardeid vihkab, aga müts maha võib ju õigel hetkel minna). Loen ja imestan aga näiteks fittit - et lihtsalt võimalus möliseda, või läks loogika ajalõnga suhtes nihu? Kui ta pole enam endine või mängib vales kohas ja sellega frustreerib mõnda vaatlejat oma hilistes aastates, siis kogu minevik on kööga ja kui ta nüüd lahkub peale sellist teenimist, peab samamoodi torisema, et oh hea et lahti sai raisast, mingid viimased mängud on sitad ja nii jääbki? Loomulikult on kahju näha kedagi, kes on nii palju korda saatnud, isegi kui pole enam endine - oled harjunud teda siin nägema ja tead milleks võimeline on/oli ning muutud sentimentaalseks, kiidad mineviku teeneid ja võite.. normaalne, ei? Pealegi, ka selle foorumi Liverpooli teotajad on lahkarvamusel tema hiljutise positsiooni suhtes siin klubis, nagu ka RAWKi lugejad, jalkakanalite punditid jne jne. Aga üldistada ja tembeldada on ikka mõnus.

              Enivei, värske intervjuu ja näha on, mis see tähendab

              Olla siis Brendan proovinud teha mis sai, et veel klubis hoida, aga peale ausat vestlust, et Stevie ei pruugi enam olla alustaja, tuli ka otsus. Kindlasti on seal ka mainimata emotsionaalsemaid põhjuseid, aga bottom line et tahaks veel mängida palju saab ja siis mingis vormis hiljem naasta klubisse.
              Kinnitatud ka, et läheb meerikasse, aga ei tea veel/ei ütle, mis klubisse.
              Siiras ja silmnähtavalt emotsionaalselt raske intervjuu.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar




                Oleks hää see asi lukku lükata mõneks ajaks.

                Kommentaar


                  image.jpgKüünarnukiga said köik kes selle ära teenisid.
                  mc jünger.Anus Äärits.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas reed Vaata postitust
                    [ATTACH=CONFIG]3760[/ATTACH]Küünarnukiga said köik kes selle ära teenisid.
                    Kui minna statistikaväänamiseks, siis sai Vieira 10 hooajaga enda 6 kätte. Seega 1,6 hooaja kohta üks koht. Gerrard sai 17 aastaga kaheksa. See teeb 2,125 hooaja kohta pääs valitute sekka.

                    Jah, ma trollin. Ehk igale statistikale annab vastustatistika tuua.

                    Kommentaar


                      Statistika näitab, et päris igale ikka ei saa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Statistika näitab, et päris igale ikka ei saa.
                        Totti on vanim väravalööja UCL-s. Tõsi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui minna statistikaväänamiseks, siis sai Vieira 10 hooajaga enda 6 kätte. Seega 1,6 hooaja kohta üks koht. Gerrard sai 17 aastaga kaheksa. See teeb 2,125 hooaja kohta pääs valitute sekka.

                          Jah, ma trollin. Ehk igale statistikale annab vastustatistika tuua.
                          Eks see ole mõistagi Gerrardi süü, et ta ainult ühes liigas, klubis mänginud. Trammin. Tegelikult kotib mu meelt vaid Scholesi number.

                          Mis puudutab mängumeest nimega Gerrard, siis inimesed kipuvad unustama tema multifunktsionaalsust. Sisuliselt suudab/suutis ta mängida igal väljakupositsioonil ning olla seal tegija - ühe mehe armee, kes asetas kaaslased endast kõrgemale. Kaasaegne "300"
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Seda oli arvata, et sitaloopimiseks läheb, kes kade, kes kibe, misiganes - ses mõttes respekt a la Mõmmik ja vincent (missiis et viimane üdini skauserbastardeid vihkab, aga müts maha võib ju õigel hetkel minna). Loen ja imestan aga näiteks fittit - et lihtsalt võimalus möliseda, või läks loogika ajalõnga suhtes nihu?

                            Aga üldistada ja tembeldada on ikka mõnus.
                            Ei saagi täpselt aru, mis siin mölisemiseks klassifitseerus. Tõin oma postis lihtsalt välja foorumikasutajate seas nähtunud tendentsi - ühel päeval ei taheta Gerrardi meeskonna lähedalgi näha ja järgmisel räägitakse, kuidas nüüd tuleb tema viimaseid mänge nautida. Ajalõng, mulle tundub, ei puutu siin nagu asjasse, pigem on selline jutt väga kahepalgeline. Loomulikult ma siin üldistasin ja loomulikult ei puuduta see kõiki kirjutajaid.

                            Mis puutub respekti, siis usu mind, enamiku pooli mängijate vastu mul tunded kohe täitsa puuduvad. Mõni on isegi salamisi sümpaatne olnud, aga ära seda kellelegi räägi (Steve McM, Fowler, Owen, Alonso tulevad esimesena meelde). Vincentit ja mind eristab see, et tema plaanib tulevikus poliitikasse minna ja siis tulebki olla selline rahvamees, et isegi scousebastardid ja -fullkitwankerid annavad hääle. Mina olen paraku lihtne ja sirgjooneline maamees ja kui sa näitad mulle pilti, kus peal on kukk, siis ma ütlen ka, et see on kukk, mitte ei hakka keerutama, et teatud nurga alt võib ta tegelikult kana ka olla. Ja kui see on sinu meelest tühipaljas tembeldamine, siis otsi juutubist gerrard+elbow või gerrard+dive ja ehk mõistad, et armastus stiivimii vastu ei pruugi maailmas olla universaalne.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Vincentit ja mind eristab see, et tema plaanib tulevikus poliitikasse minna ja siis tulebki olla selline rahvamees, et isegi scousebastardid ja -fullkitwankerid annavad hääle. Mina olen paraku lihtne ja sirgjooneline maamees ja kui sa näitad mulle pilti, kus peal on kukk, siis ma ütlen ka, et see on kukk, mitte ei hakka keerutama, et teatud nurga alt võib ta tegelikult kana ka olla. Ja kui see on sinu meelest tühipaljas tembeldamine, siis otsi juutubist gerrard+elbow või gerrard+dive ja ehk mõistad, et armastus stiivimii vastu ei pruugi maailmas olla universaalne.
                              noh, ilmselgelt eristab ka see, et minul puudub (tänaseks päevaks) suht järjepidev vajadus pressida sinnapoole, kus kõik teised peaksid minuga täpselt sama malli järgi mõtlema.

                              ehk siis jah, subjektiivselt võin ma küll jääda ja ilmselt jäängi aegade lõpuni seisukohale, et stiivimii on ilge türbel, aga objektiivselt tahan ma siiski tunnistada, et ta on tegelikult olnud ka kuradi hea jalgpallur. mis suhtkoht oligi eelmise postituse mõte - öelda välja, mida mina asjast arvan. mõne jaoks eksisteerivad kuked ja kanad absoluutselt mustvalgel skaalal, mõne jaoks mitte. samm selle tõsiasjaga leppimise suunas aitaks ka ilmselt juba üsna tõhusalt igasugusest paljukardetud tembeldamisest pääseda.

                              #kodusõdanaabrimeheköögis
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Minumeelest need, kes Gerrardi maha tegid on küll suht vait ja taga nutavad need, kelle arvates oli mehel veel kõvasti anda! Ega kõik Pooli fännid ühe vitsaga loodud pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X