320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ei saagi täpselt aru, mis siin mölisemiseks klassifitseerus. Tõin oma postis lihtsalt välja foorumikasutajate seas nähtunud tendentsi - ühel päeval ei taheta Gerrardi meeskonna lähedalgi näha ja järgmisel räägitakse, kuidas nüüd tuleb tema viimaseid mänge nautida. Ajalõng, mulle tundub, ei puutu siin nagu asjasse, pigem on selline jutt väga kahepalgeline. Loomulikult ma siin üldistasin ja loomulikult ei puuduta see kõiki kirjutajaid.

    Mis puutub respekti, siis usu mind, enamiku pooli mängijate vastu mul tunded kohe täitsa puuduvad. Mõni on isegi salamisi sümpaatne olnud, aga ära seda kellelegi räägi (Steve McM, Fowler, Owen, Alonso tulevad esimesena meelde). Vincentit ja mind eristab see, et tema plaanib tulevikus poliitikasse minna ja siis tulebki olla selline rahvamees, et isegi scousebastardid ja -fullkitwankerid annavad hääle. Mina olen paraku lihtne ja sirgjooneline maamees ja kui sa näitad mulle pilti, kus peal on kukk, siis ma ütlen ka, et see on kukk, mitte ei hakka keerutama, et teatud nurga alt võib ta tegelikult kana ka olla. Ja kui see on sinu meelest tühipaljas tembeldamine, siis otsi juutubist gerrard+elbow või gerrard+dive ja ehk mõistad, et armastus stiivimii vastu ei pruugi maailmas olla universaalne.
    ja löpuks ei koti mitte kedagi, mida sinusugune Stiivist arvab.lase käppa õli.
    mc jünger.Anus Äärits.

    Kommentaar


      Hetkel käib jutt Lillega, et 3m eest Origi jaanuaris ära tuua. Ma ei taha mõeldagi mis press poisile peale tuleb klubi ja fännide poolt. Aga usun, et ta on järgmine superstaar tegemisel.

      Väidetavalt kiirusest isegi Sterlingust üle :O
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Jutt Liverpoolechost.
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          snip
          fair enough ja ega armastama ei sundinud kedagi


          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
          Ma ei taha mõeldagi mis press poisile peale tuleb klubi ja fännide poolt.
          Kui, ja see on suur-suur KUI, Sturridge peaks terveks saama ning see poiss sealt ka varem ära tuuakse, ei pea kumbki otseselt messias-päästja olema. Muidugi ei pruugi kumbagi juhtuda ja jätkame samamoodi pingiründajatega.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Kui nüüd tõesti peaks Origi nüüd tulema, siis kes minekut teeb? Balo või Borini või mõlemad?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kui nüüd tõesti peaks Origi nüüd tulema, siis kes minekut teeb? Balo või Borini või mõlemad?
              Balo vist mitte, kuid Borinist tahetakse lahti saada küll. Kōik jällegi oleneb Borinist endast.

              Kommentaar


                K*rat see Alexis Arsenali läks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas reed Vaata postitust
                  lase käppa õli.
                  Eksisid vist teemaga. Soovitused, kuidas ajateenistusest pääseda, tuleks postitada ikka vastavasse teemasse, muidu ei leia neid enam keegi foorumi pealt üles. Üldiselt on muidugi ksf! 'reedil' õigus, nagu Švejkist lugenud oleme, on petrooleumi naha alla pritsimine kõige kindlam moodus, võib vedada nii hästi, et arstid lõikavad käe küünarnukist saadik maha ja sa oled sõjaväeteenistusest igavesti prii. (Lihtsam oleks küll simuleerida hullumeelset, haukuda ja kisendada, et Giordano Bruno tuleriit suitseb ikka veel, aga see eeldab siiski mingitki näitlemisoskust, mida paljudel ei ole.)
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Arvan, et Gerrardi pärast kurvastamine on täiesti loomulik. Paljud pole klubi ilma temata näinudki ega kujuta seda ilma temata ette. 15+ aastat on väga pikk aeg ja ikoonilaadne tegelane on ta olnud vähemalt Istanbuli õhtust saadik, seega kümmekond aastat juba. Küllap on asi ka selles, et vahepealsete aastatega pole klubi kasvatanud ühtki teist kohalikku poissi, kes korralikult kanda kinnitanud oleks.
                    Eks see pikk hüvastijätt nüüd suuresti varjutab ülejäänud hooaja. Parimal juhul võetakse tänu sellele ennast veidi rohkem kokku ja võetakse vähemalt üks karikas. Halvemal juhul jääb ainult õõnes sõnaseadmine ja mängupilt ei parane. Gerrard lahkub pisarad silmas ja klubi toetajad jäävad õudusega järgnevat ootama.
                    Origi toogu muidugi nüüd laenult ära. See oleks parem mõte kui jaanuaris ränga raha eest uus ründaja osta. Imet belglane niikuinii korda ei saada, aga alustagu õpingutega parem nüüd ja mitte alles augustis.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Samuti ma ei saa aru Gerrardi seisukohast, et ta ei taha Liverpooli vastu mängida. No aga öelgu siis omale uuele leivaisale, et tahab kahe mängu ajal tribüünil istuda? [/IMG]
                      Lampardil oli sama jutt. Ei taha aga mängib küll kui võimalus tuleb.

                      Kommentaar


                        Sammy Lee - alati tuleb temaga seoses see pilt meelde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          võitku see neetud medal vähemalt, isegi kui saab vaid 11 mängu kirja.
                          kasvõi selle hetke ja saadud emotsioonide eest võtku see medal ja rahulik õhtune uni ning tegelegu enda traavlite ja muu juraga edasi.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Franceso Totti : "Steven Gerrard would be the captain of my World XI team"
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Franceso Totti : "Steven Gerrard would be the captain of my World XI team"
                              (või ta räägib mingist heategevusturniirist?)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                                Lampardil oli sama jutt. Ei taha aga mängib küll kui võimalus tuleb.
                                Gerrardi suhe Liverpooliga ikka väga erinev... Lampard on mõttetu vant

                                Teema negatiivseks läinud, haterid kaduge koju!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X