320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära solvu, kuid sa oled samasugune jobu nagu manku teemast linnupoja.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ära solvu, kuid sa oled samasugune jobu nagu manku teemast linnupoja.
      Kas 'nagu Linnupoja' on Soccernetis kõige räigem level?

      Kommentaar


        Ei. Kuid tegelt ka. Top4, kui oled kaotanud kahele konkurendile järjest ning vahe on kärisenud päris suureks juba? Vähem piinlikust valmistav kaotus kui eelmise hooaja oma? Mina küll nii ei arva.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Miks TOP4 reaalne ei ole siis?

          ManU 62p
          Liverpool 54p
          ---
          ManU 62p (+0p kaotused City ja Chelsea vastu) [tulemas mängud ka Evertoni ja Arsenaliga]
          Liverpool 60p (+6 võidud Newcastle'i ja Hull City üle) [Chelsea vastu tuleb ilmselt kaotus veel]

          // Ei väidagi, et asi lihtne oleks, Arsenal ei tohi end täis lasta ManU vastu taaskord.

          Kommentaar


            Algselt postitas FTorres Vaata postitust
            Miks TOP4 reaalne ei ole siis?
            Sest sellise mängupildiga ei võidaks me isegi Blackburni.
            Ups?!
            Keegi pidi ju esimene olema!

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Mingi päris amazing valem tuleb kokku saada, koos kerge õnnega, et praeguse hõreda lineup'iga homme võit/viik kätte saada.
              Täpselt nagu arvata oligi, läkski kõik perse. Mängu ei näinud ja ei hakka ennast piinama. Top 4 on siiski ainult teiste korralikke floppamiste teha, isegi kui me kuidagi nö kohustuslikega hakkama saame, aga see pole sugugi kindel.

              Shopping list suveks - 1 uus tippklassi ründaja, sest Sturridge'i vigastustega see klubi edasi minna ei saa. 1 creative midfielder, üks paremäär ja kohe kindlasti keskkaitsja. Sterlingu on klubi vb sunnitud siiski rahaks tegema seega. Konstruktiivsemalt mõtlen ma veidi hiljem, aga need mõtted on millegipärast esmasena peas.

              Crappadicrapcrap

              Kommentaar


                T*ra küll! Ja peangi cannumanile Kolarovi beti eest saadud raha ilusti tagasi kandma varsti...

                Kommentaar


                  Kes suvel siis tasuta lahkujad on? Gerrard, Toure, Borini(pooltasuta), Johnson ehk üsna kindlalt?

                  Siis on sellised, kellel aastake veel lepingut, aga ei näe põhjust neid edasi hoida - Jones, Lambert, Enrique. Borinil on lepingut 2 aastat, aga juba enda karjääri pärast peaks edasi liikuma. Üks aasta juba liiga palju tiksunud.

                  Balotelli on vist ainus mingi raha eest müügis. Ei tundu küll, et jalgu alla hakkaks saama. Iga paari mängu tagant haige või pisivigastusega väljas. Mäng pole ka nüüd midagi märkimisväärset. See on selge, et peatreeneri plaani tema ei mahu. Müüki!

                  Ning siis tekib küsimus, et kes meil need kogenud ning end tõestanud mängijad hakkavad olema? Kuidagi vähe on praegugi ja see väike keskmine vanus kahaneb ikka päris korralikult. Liiga palju on mängijaid, kellest kindlasti tulevikus mängumees saab, aga hooaja vältel jääb stabiilsusest puudu. Skrtel saab olema ainuke, kes vanuselt 30 ületanud? Üldse on veidi rohkemate kogemustega mehi vaid kaitses/kaitsvas poolikus. Tsipa kahtlane tundub see lähitulevik. Juba eelmine suvi sooviti suuremate kogemustega ning "valmis" mängijaid. Nüüd on see lausa hädavajalik, kuna liiga naiivselt mängivad need noored üksi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Tsipa kahtlane tundub see lähitulevik. Juba eelmine suvi sooviti suuremate kogemustega ning "valmis" mängijaid. Nüüd on see lausa hädavajalik, kuna liiga naiivselt mängivad need noored üksi.
                    Ega nende kogemustega meeste toomine kerge pole. Tahavad palju pappi ja motivatsioon uue klubi eest mägesid liigutada pole just suur. 'poolil ei ole just hea lähiajalugu ses suhtes. Esimesena meenub mulle Joe Cole, valmis superstaar.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Tooge Hulk ära Venemaalt, paras aeg oleks selleks, et paar aastat meest näha ka tõelises suures konkurentsis.

                      Kommentaar


                        Eelmine vend, kes Zeniidist tuli, osutus ju päris heaks

                        Kuigi endale ei meeldi Hulk eriti ning usun, et kujuneks flopiks. a'la Falcao.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ütleb ju nii mõndagi, et kõik kartsid näopeksu juba enne mängu. Või vähemalt, et tulemust pole oodata. Varingu mentaliteet õhkab läbi teleekraanide, asi võib juba vabalt telgitagustes mõnda aega haiseda. Halb hooaja algus, noore meeskonna (ja treeneri) põlemised karikates, siis Stevie lahkumistrall, Sterlingu piinlik paberimajandusaplaava, kaheldava väärtusega ülakorrusega Balotelli ka veel juurde.. üldiselt võib moraal täiesti maas olla ja mul on tunne, et sellise olukorra jaoks nii suures klubis on Brendan (veel vähemasti) liialt pehmo. Ainus, kes eile tundus halb olevat puhtalt oma enda saamatusest (mitte frustratsioonist) oli Moreno, kes kaks mängu järjest koab kuhugi ära ja on järjekordelt otseselt väravas süüdi. Ja ainus, kes veel suutis selles pasarallis külma närvi hoida oli Sakho.
                          Siuke väike statsi tükk ka juurde, et

                          % games lost after conceding the 1st goal (PL, 2014-15)

                          Man United - 37.5
                          Arsenal - 44.4
                          Spurs - 53.8
                          Saints - 75
                          LFC - 85.7


                          Ehk seda vimma pole poistel.

                          Nüüd peaks Rodgersil olema üks silm loomulikult karikal, aga teine juba järgmisel hooajal. Mõelda vaikselt kuidas edasi minna ja hakata juba praegu järeldusi tegema.

                          Üks asi ka eilsest, mis tõi muige suule:
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            [QUOTE=Kenny's Heroes;1677344

                            Nüüd peaks Rodgersil olema üks silm loomulikult karikal, aga teine juba järgmisel hooajal. Mõelda vaikselt kuidas edasi minna ja hakata juba praegu järeldusi tegema.

                            [/QUOTE]


                            Mulle meeldib see, et mingit sackimise juttu ei ole kusagilt tunda.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Mulle meeldib see, et mingit sackimise juttu ei ole kusagilt tunda.
                              Miks peaks?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Mulle meeldib see, et mingit sackimise juttu ei ole kusagilt tunda.
                                sackWenger


                                Muideks, kindlasti on see ka mingi sööt statistikahaidele, et meil kolm meest järgmisest mängust korraga eemaldatud - ma küll vähemalt Liverpoolis sellist asja ei mäleta (või on alkohol oma töö teinud)?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X