320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne!

    Kommentaar


      Võit käes ja vastupidiselt ManUle on meil reaalne šanss karikale.

      Kommentaar


        Tore, et ikka hädaga ära tuli, saab Wembley muru ka ära proovida see aasta. Coutinho taas keskses rollis, nagu Boltoni vastu.

        Üldiselt - meh. Võimaluste tekitamisega on suuri probleeme jälle. Sakho vigastus on veits nadi. Lovreni ja Kolo paar - no kohe mitte kuskilt ei tule seda kindlustunnet. Vähemalt on Mignolet seljataga.

        Sturridge laseb neid frustreerivaid mänge ikka järjest. Teine puude on tackle. Võiks kokku võtta end juba.

        Kommentaar


          Esimene puude- kohutav, söötmine- kohutav, mõtestatult ründamine/kaitsmine- kohutav, mängu tempo- aeglasem kui tigu teadagi millel. Ok Coutinho väravale eelnenu oli kena kokkumäng, aga muidu? Ja ok teisel poolajal näitasime natukene rohkem sisu. Aga muidu ei midagi uut siin päikse all vs meeskonnad kes aktiivset pressi teevad. Kui vs Villa ennast kokku ei võta siis millal veel?

          Mis meeldib on see, et Coutinho suudab olulistel momentidel väravaid lüüa. Superman.

          Kommentaar


            Ma ei oleks nii kriitiline. Olen sel hooajal palju hullemat näinud kui eile - kasvõi see esimene mäng Blackburniga näiteks. Umbkaitse muukimisega on muidugi probleeme: aga seda muret on paljudel Inglise klubidel, mitte ainult meil. Jäin pigem rahule. Nii võidu kui üldise mängupildiga. Polnud tunnet, et ei taheta. Sakho lugu on hull, õnneks on Can vist järgmises mängus tagasi ja pärast seda juba ka Skrtel.
            Kellelgi on infot, mis Ibest on saanud? Mingi vigastus? Tundub imelik, et oli nagu põhisse murdmas ja nüüd on täiesti pildilt kadunud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Coutinho on meie klubi tassinud kõige rohkem sel hooajal. Minujaoks on ta hooaja parima mängija esikandidaat.

              Tore, et eilne B-kaitseliin isegi kuidagi välja vedas ning kummardus Mignolet'ile väga oluliste tõrjete eest.

              Muidu, oleme ausad, ikkagi vaevaliselt tuli see võit ning ega edasi kergemaks ka lähe, aga vast on liinid siis taas paremad.

              E: Keema ajas see olukord, kus Allen üliselgelt kastis maha tõugati ja selle venna poolt, kes suht üksi pooled vead tegi terve kohtumise jooksul. Pidanuks ära vilistama!

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Coutinho on meie klubi tassinud kõige rohkem sel hooajal. Minujaoks on ta hooaja parima mängija esikandidaat.
                Sellele tuleb alla kirjutada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Üpris tihe rebimine Minjoleega, ma ütleks.
                  Nii kiirelt see hooaja algus siis mälusopist kaobki. See tüüp oli kuni Detsembrini (oli vist umbkaudu sinna maani) vägagi ebakindel.

                  Kommentaar


                    Fair enough. Aga sellegipoolest mina ei näe võimalust kuidas teda parimaks nimetada pärast nii kehva hooaja esimest poolt. Kui kedagi teist Coutinho kõrval esile tuua siis vast keegi kaitsest. Squirtle vast kõige pädevam pakkumine kuna ta on mängida saanud. Can ja Sakho on palju mänge vahele jätnud aga nad on täitsa hästi pelanud. See hästi mängimine tundub vb samas sellepärast, et järgmised valikud on teil failinud korralikult Hendo on ka vast asjalik olnud.

                    Kommentaar


                      Kõik on välillä sitta pannud, aga Henderson-Coutinho-Can on sel hooajal kõige säravamad olnud! Sterling vist ka. Vahepeal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Üpris tihe rebimine Minjoleega, ma ütleks.
                        Sul ei ole ikka üldse mingit mälu mees v siis sa pole mänge vaadanud. Eile suutis jalaga mängides napilt palli vastasele kergelt kinkida.

                        Kommentaar


                          Ah mis te ikka nüüd selle Mignolet kallal võtate, oli halb siis kui pea kõik teised olid ka halvad ja on nüüdseks selle va tõrjumisvärgi jälle kätte võtnud, mis vist tema töölepingus üks põhiülesandeid.

                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kellelgi on infot, mis Ibest on saanud? Mingi vigastus? Tundub imelik, et oli nagu põhisse murdmas ja nüüd on täiesti pildilt kadunud.
                          Oli ju vigastatud umbes kuu aega (mu mäletamist järgi v Besiktas juhtus). Viimane info on, et on treeningutel tagasi ja potentsiaalselt kasutatav sel nädalavahetusel.. sama jutt Flanaganiga. Iseasi kas juba mängukõlblik.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ma ei oleks nii kriitiline. Olen sel hooajal palju hullemat näinud kui eile - kasvõi see esimene mäng Blackburniga näiteks.
                            Minu viga- oleksin pidanud täpsustama, et mõtlesin mõlemat mängu kokku. 4 poolaja peale tuli 1 korralik.
                            Kui te siin juba laskmata karu nahka teete siis hooaja stabiilsemaid esitusi on teinud Henderson. Skrtel, kes on ka väga korraliku hooaega tegemas saab miinuspunkte kaitseliini lekkimise eest sügisvoorus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Kui te siin juba laskmata karu nahka teete siis hooaja stabiilsemaid esitusi on teinud Henderson.
                              Indeed.

                              Parim uustulnuk: Can (on loom)
                              Seksikaim mängija: Coutinho
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vahepeal näidati ka uut kodusärki...

                                CCO3fCyUIAEOeQ2.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X